Skocz do zawartości
ONE

Scott Pilgrim Vs. The World

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3site.pl/double-dragon-moze-sie-schowac/47302/

http://www.ps3site.pl/?s=Scott+Pilgrim+Vs.+The+World+

Gra jak i demo pojawiło się na PSS wraz z ostatnią aktualizacją. Zagrałem w demko i chyba skusze się na pełną wersje gry. Świetna muzyka, nietypowa grafika, całkiem fajny system walki, humor, a przede wszystkim ten wszechobecny oldschool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cholerstwo konsolę zawiesza, już dwa razy musiałem restartować. Normalnie po gameplayach fajna, ale się boję kupić bo nie odpali.

(do tych co grali - lepsza od Final Fight: Double Impact?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pelno i nie trafilem na zadne problemy a juz mocno pomeczylem gierke, kupilem juz troche gierek na psn i jak narazie dla mnie najlepsze co zakupilem ;) Naprawde zaczepiscie sie gra, moze to kwestia oldschoolowego klimatu na jakim sie wychowalem za mlodego na automatach ;) I co jest swietne narazie jest to dla mnie bardzo wymagajacy tytul, nie ma latwizny co sprawia ze starczy na dluuuuugo mysle ;)

Jeszcze nie ogarnalem zasady rozbudowy postaci bo za malo przy tym spedzilem ale naprawde jest to perelka na PSN, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to mistrzostwo! Mogę stwierdzić ze to jedna z pierwszych gier z psn która naprawdę mi się podobaa. Piękny oldcholowy pixelowaty klimat to strzał w dziesiątkę.Na poczatku lekko mnie razil pixelowy styl ale teraz nie potrafie sobie wyobrazic tej gry w innej oprawie.Szkoda że niemozna grac online tylko multi z kumplami przy jednej konsoli. Dzisiaj z kumplami gralismy w trzech.Po 4 godzinach dopiero skonczylismy i dlatego ze było pozno haha. Ta gra daje masę frajdy i myśle ze warto brać w ciemno.Fani oldschoolu i starych dobrych bijatyk będą zadowoleni.Niestety gra jest krótka i pózniej robi się bardzo łatwa gdy będziemy wykokszeni na max.Dodam tez ze zdarzyło mi się że gra się zawiesila nawet kilka razy.Czekam na waszą opinię!:) Pzdro! 

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietna bijatyka, tylko szkoda ze taka krotka. Gorsza od Castle Crashers, ale na razie jest to najlepsza dostepna pozycja ;) Polecam przeczytanie bardzo dobrego komiksu by zrozumiec wszystkie gagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gra się od czasu do czasu lubi zawiesic i musimy zrobic reset. Miałem tak wiele razy:)

Czy do gry wyszły jakieś patche eliminujące te zwiechy? Pytam, bo gierka jest w special offers i się zastanawiam nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch chyba nie wyszedł.Tylko DLC dodatkowe jakies tam postacie i jakis chyba tryb i kilka trofikow.A jesli chodzi o te wieszanie to mi ono zdarza sie bardzo rzadko a jak juz zaczyna sie wieszac to tak ciagle i musisz wylaczyc to musi dychnac niewiem czemu tak siedzieje mimo wszystko warto te gre brac w ciemno bo jest zajebista:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 30 min.

OMG ale pikseloza. Można sobie liczyć kwadraciki na dużym TV.

No ja wiem że to oldskul i te sprawy ale ta gra wygląda jak na telefon i nie smartfon tylko nokia sprzed 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×