Skocz do zawartości
back4stage

Podlaczenie Ps3 Do Monitora Z Wyjscie D-Sub

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam pytanie czy moge podlaczyc ps3 slim do monitora vga??

chodzi mi o cos takiego:monitor z wyjsciem d-sub-->przejsciowka d-sub/dvi-->kabel dvi/hdmi--->konsola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to to bd musial zakupic,ale teraz co z dzwiekiem???jest jakas przejsciowka ktora zamieni chinche na wejscie na jack??

edit

to zadziala??http://allegro.pl/item1187886630_adapter_rca_chinch_mini_jack_podlacz_glosniki.html

Edytowane przez back4stage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym się dowiedzieć co i jak z tymi przejściówkami D-Sub.Chciałem kupić nowy monitor z wejściem HDMI żeby się,za przeproszeniem nie pi*rdolić z tym wszystkim no ale pomyślałem że może jeszcze podowiaduję się dokładnie co i jak z tym ustrojstwem bo zapłacić 800-900zł(monitor+kabel HDMI) a zapłacić 100-200zł za przejściówkę to jest różnica nieprawdaż?

No więc tak...czy taka przejściówka naprawdę będzie działać i czy jakość obrazu będzie:

-słaba?

-średnia?

-dobra?

-Bardzo dobra?

Wiele osób mówi że jakość jest tragiczna,że biały kolor wpada w zieloną barwę itd. ale jak jest naprawdę?Wiem że pewnie nie będzie tak dobrze jak przez wejście HDMI ale można to chociaż lekko porównać do jakości poprzez podłączenie HDMI?

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć co z dźwiękiem,jak go podłączyć bez zbytniego kombinowania?Mam głośniki 5.1(z subwoofer'em) i chciałbym je wykorzystać,ewentualnie mogę kupić jakieś średnie głośniki komputerowe.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można porównać D-sub do HDMI i choćby się zesrać to żadna przejściówka tu nie pomoże. Temat powraca z uporem niektórych użytkowników próbujących krzyżować świnie z koniem. Jakoś obrazu będzie fatalna albo go wcale nie będzie.

Potrzebny jest dobrej jakości konwerter obrazu VGA na HDMI a i to nie zawsze gwarantuje sukces. Koniec tematu. 2139864235629653 o tym samym. W razie dalszych pytań zapraszam do:

http://www.ps3site.p...ym-co-do-czego/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×