Skocz do zawartości
mati96xx

Pomocy Pilne Na Zaras!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie w instrukcji wyczytałem ze w ochronie danych mogę wyjąc dysk twardy z plejki gdy oddaję ją do serwisu.. czy napewno i czy nie utracę gwarancji????

kupiłem ja w sklepie media expert ale była felerna gdzyz złącza mi nie działają poprawnie byłem juz z nia 4 razy była w serwisie i mnie wykiwali dostałę ą spowrotem

Ja juz zrobiłem kopię zapasową ale to mi chyba trofeuf nie skopiuje co nie a niechce by pużniej ktos miał moje trofea a ja niebęde miał nic PPIILLNEE!!! czy mogę wyjąc dysk gdy ją bedę oddawał do serwisu albo jak mi na miejscu ją wymienią czy mogę zamienic dyski gdyż niechce stracic tych trofeuf a było ich sporo pomocy pilnie na dzisiaj potrzebuję odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! z góry dzięki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze trofeów nie stracisz:) Bo trofea sa przypisane do konta:) Czyli jak dostnaiesz nowa konsole i zalogujesz sie na swoje konto to trofea się pobiorą:) Jeśli się mylę poprawcie mnie:)

P.S Nie Zaras tylko Zaraz.:)Nie trofeuf tylko trofeów,polecam wbić platynę w słowniku ortograficznym:) Dobra rzecz:)

Edytowane przez Guteczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jeśli masz Ps3 podłączoną do internetu zrób synchronizację trofeów -dajesz w menu konsoli game-gra -obrazek z pucharkiem -trójkąt synchronizuj i tyle zapiszą się one na serwerze sony i zostaną przypisane na stałe do twojego konta więc dysk nie ma tu nic wspólnego .Co do gwarancji nie traci się jej przy zmianie twardego dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×