Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ktorzy nie jezdzili juz troche w naszej lidze a dalej sa do niej zapisani a czuja ze nie dadza rady jezdzic prosze podjac meskie decyzje. Nie mozemy bowiem tak robic jak to ostatnio sie dzieje. Pozdro

======

Rezerwa, jest jedno wolne miejsce w lidze 1. prosze sie zglaszac do mnie na pw w celu wskoczenia na to miejsce.

=====

Dalej mozna sie zapisac na liste rezerwowa i z niej probowac atakowac wolne miejsca w lidze.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos z was ma na tyle duzo czasu zeby sie podjac i zmontowac takie the best from the best z tych wszystkich rzeczy ktore nagraliscie podczas scigania sie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba mówił, że zrobi takie coś na koniec sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doibra to widze ze trzeba cos postanowic, i tak zrobimy. Fakt ogolnie jestem rozczarowany dalej cala ta sytuacja... o opusczaniu ligi nawet nie wspominam bo zaczyna byc zle... i ludzie po prostu nas nie szanuja. Tak wiec,

Zabrania sie powtarzania wyscigow i kwalifikacji w dni wyscigu w niedziele. ktos wylatuje chocby w 2 sekuncie po tym jak zaczelo sie loadingowac to trudno ma po wyscigu. Natomiast wprowadzmy wg uznania zasade +- 5 min dla spoznialskich. 5 min mija i smigamy... Powotrek NIE MA!!!

Pozatym co to ma znaczyc ze ktos mowi ze "no ale on odpadl po tobie pare kolek i nie lamentuje". Nie podoba sie komus lament... zapraszam do opusczenia ligi. Jesli ktos chce sobie polamentowac bo ma do tego powod jego swiete prawo.

Pasek z 3 ligi robi won z ligi bo nie szanuje pozostalych....

Teraz ide sie zdrzemnac jak wstane to poczytam i byc moze powykonuje kolejne postanowienia...

A napisz ktos ze nie moge podejmowac takich decyzji bez konsulatacji z Patricko. Jesli on sam bedzie chcial cos zmienic to wie gdzie minie szukac.

Jakies pytania??

====

REzerwa lub ludzie ktorzy chca wejsc do rezerwy... Prosze sie do mnie zglaszac na pw. jest PELNO WOLNYCH MIEJSC!!! prosze pisac.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A napisz ktos ze nie moge podejmowac takich decyzji bez konsulatacji z Patricko. Jesli on sam bedzie chcial cos zmienic to wie gdzie minie szukac.

Ale napisać na GG to już nie łaska, co? :) Akurat usunięcie kogoś z ligi to jest na tyle ważna sprawa, że przydałoby się mnie o tym poinformować.

O pierdołach na GG piszesz, ale jak coś ważnego to już nie :P

REzerwa lub ludzie ktorzy chca wejsc do rezerwy... Prosze sie do mnie zglaszac na pw. jest PELNO WOLNYCH MIEJSC!!! prosze pisac.

Im dalej w las tym ciemniej....hmm....co ja gadam...

Ale fakt faktem, że ludzi coraz mniej, wszystkim przechodzi zapał do grania, a o rezerwistów to już w ogóle masakra.

Mam nadzieję, że sezon dojedziemy w takich składach jak są, a potem będziemy myśleć co robimy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra widze ze cos piszesz ale ja czytam poezje... innymi slowy nie masz nic naprzeciwko ale przynamniej sie odezwales.. choc wogole tego nie chcialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z nowym sezonem jast juz cos ustalone czy jeszcze nie wiem ze jeszcze pare wyscigów zostalo ale moze warto juz cos pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem po sezonie 1. mozna by bylo zrobic tak aby zliczyc ludzi ktorzy chca grac dalej plus podzielic ich wg np wygranych wyscigow i tak zaczac sezon numer dwa.... Ale wydaje mi sie ze wowczas to max 2 moze 3 ligi zostana. Generalnie bowiem juz troche wiemy wszyscy jak to wyglada i teraz to wlasciwie nalezy tylko temat posunac na przod aby to poszlo jakos. to tyle odemnie. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Error

Nie będziemy mieszać lig bo to jest bez sensu, jakie zliczanie wg wygranych wyścigów?

Ja chce jeździć w tej lidze co jestem i z ludźmi po których wiem czego się mogę spodziewać (zapewne jak większość z nas), bynajmniej nie dlatego, że sporo wygrywam (a na pewno sporo tak pomyślało), a temu, że już się na pewien sposób zżyłem z chłopakami, mimo że było kilka zmian.

Jeśli rzecz jasna zostaną na drugi sezon, a ewentualne braki uzupełnić dorzucając ludzi z rezerwy.

Ale po sezonie przeprowadzi się ogólny rekonesans, kto zostaje, kto odchodzi, itd.

Ewentualnie będzie można "pociąć" którąś ligę (jeśli uczestnicy wyrażą zgodę) i poprzerzucać ich do 3 pozostałych lig, tak żeby zamiast 4 dziurawych były 3 pełne.

Ja osobiście planuję dopiero spore zmiany dot. ligi na Sezon, który odbędzie się już z grą F1 2011, jeśli CM dotrzyma terminu i wyda ją tak jak zapowiadali, czyli na okolice września i października.

Jeśli będzie można jeździć w 24 osoby (w co jednak wątpię), robić teamy, itd. to wtedy trzeba będzie sporo rzeczy pozmieniać. Ale i tak mam kilka rzeczy w planach, nawet jeśli niewiele ulegnie zmianom w samej grze.

Chociaż z drugiej strony patrząc po F1 2010 to nie wiem czy kupować w dniu premiery od razu... Zapewne nie tylko ja mam takie obawy... Chociaż po cyrku z F1 2010 to może takie klapy już nie będzie... Ale do tego jeszcze daleko.

Osobiście to miałem propozycję wstrzymania się z ligą do momentu wyjścia F1 2011. Bo obecny sezon skończy się w okolicach Marca jeśli dobrze liczyłem.

Wtedy zaczyna się prawdziwa F1, zaraz potem wakacje podczas, których większość albo nie będzie miała czasu grać, albo będzie na wyjazdach, itd.

Wiem z doświadczenia bardzo dobrze jak to wygląda podczas wakacji, także proszę mi tu nie wyskakiwać z tekstami, że "ja to" "ja tamto", co będzie to się zobaczy dopiero za jakiś czas.

Większość, jak nie wszyscy, jeżdżących z nami od samego początku ma tą grę już serdecznie dość... I co gorsza, wcale im się nie dziwię...

Jeśli F1 2011 pojawi się na Wrzesień-Październik to wtedy można znów ruszyć po kilku tygodniach od premiery.

Ale tak jak mówię, co będziemy działać dalej to się zobaczy dopiero po wyścigu w Abu Dhabi. Przeprowadzimy odpowiednie dyskusje na forum, itd.

PS.

Tak jak pisałem wyżej, osobiście zrobiłbym przerwę po tym sezonie, a nie wskakiwał od razu w drugi. Na pewno spora grupa osób również chciałaby chwile odpocząć nie tracąc swojego miejsca w lidze...

Nabrać znowu apetytu na granie, itd.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim skromnym zdaniem pomysl z wymieszaniem lig jest calkiem calkiem co to za przyjemnosc dla kogos kto wygrya caly czas i nie ma z kim powalczyc bo roznica w czasch jest kolosalna ( nie pisze tu o sobie ale takie osoby sa) to jak by bylo takich z 6 osob to by byla walka. a np po skonczonym sezonie 3 ostatni miejsca spadaja do ligi nizej a z te ligi 3 pierwsze awansuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Patricko twoje obawy rozumiem. Jednak, ostatnimi czasy jest jakis bumm na krecenie swojego wyscigu. Masz taki material podgladowy na innych zawodnikow ze az milo. Tyle materialu nie maja nawet polskie kluby pilkarskie ktore kupuja pilkarzy na podstawie plyty dvd. Dlatego tez mysle ze zaskoczenia nie bedzie. Pozatym umowmy sie wiele osob jezdzi po to aby dokonczyc sezon aby np nie zawiesc zespolu. Wiele osob ma juz serdecznie dosc tej gry. Zatem przyczyn dla ktorych milibysmy robic duza reorganizacje jest sporo. Juz nawet nie wspominam o tym fakcie ze niektore osoby trzymaja gre tylko dlateog ze online w lige graja.

Zatem mysle ze tym pomyslem na reorganizacje nalezaloby sie zajac juz na 2-3 wyscig przed ostatnim GP. Wowczas Jesli wystartujemy w kwietniu z sezonem 2, to akurat zakonczymy go przed wydaniem f1 2011.

Jednak jak napisalem na wstepie wymieszanie jest niemalze konieczne... Taki ja mialem plan od poczatku aby spiknac ludzi o zblizonych umiejetnosciach... bowiem co to jest za sciganie sie kiedy jeden lub 2 wygyrwa. Reszta fakt walczy ale tylko o miejsca 3-8... Gdy te 2 osoby sie zabierze wowczas wszyscy maja szanse na zwyciestwo.

Zupelnie na szybko przedstawie ci na chwile obecna jakby wygladal sklad ligi 1 na sezon 2.

Sklad:

Patricko

Error

Assuri

united46

Klacza

Kowi

Pitian

dor

Denny

sieniu

Newnickpl

SlamPL

Pod uwage bralem wygrane, bo jesli ktos dolaczyl do sezonu np w polowie to raczej trudno mu bedzie wygrac w pkt ale zawsze moze duzo zawodow wygrac... przyklad Dora jest tutaj doskonaly. Natomiast w przypadku tych co mieli po 1 zwyciestwie (Assuri i Pitian) po prostu sprawdzilem jak sie maja ich pkt i wchodzi ci z najwieksza ich iloscia... Zatem moim zdaniem calkiem doborowe towarzystwo...

ps. prosze sie nie obrazac jesli nie skompletowalem odrazu wszystkich 3-4 lig ale mialem tylko na celu przedstawienie ewentualnego mojego zamierzenia. Zatem prosze o komentarze.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że po ostatnim wyścigu trzeba będzie zrobić "wyścig mistrzów" tak się to chyba teraz nazywa, pierwsza trójka z każdej ligi ;)

robimy tydzień przerwy albo dwa na ustalenie toru takiego wyścigu i wtedy kończymy sezon. Była by to jakaś próba tego o czym Error mówi.

edit. nie mówcie, że o tym zapomnieliście przed startem sezonu już była o tym gadka :P i to chyba Ty Error to mówiłeś.

Edytowane przez Helion07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za podziałem na ligi według zblizonych umiejętności. Jazda robi się wtedy ciekawsza niż cotygodniowe zwycięstwa jednego wymiatacza. Najszybszy sposób okreslenia poziomu zawodnika to suma jego punktów w sezonie podzilona przez ilośc wyścigów w których jechał. Potem zrobić zbiorczą tabelę i wszystko się ustawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O swietny pomysl. Zupelnie jak to podsumowanie sezonu wyscigowego co robia na roznych stadionach i wowczas najlepsi z roznych dyscyplin motoryzacyjnych tocza boje miedzy soba :)

Assuri pomysl swietny, podpisuje sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jednak zgadzam sie z errorem, rozumiem twoje obawy patrico doskonale, tylko z drugiej strony ja np w wakacje bede mial wiecej czasu, to bede sie tylko nudzil, a tak zawsze liga co nedziele na ktora sie bedzie czekalo, ale boje sie tego ze nie kazdy tak ma i moze sie zdarzyc tak ze nagle w wakacje wiekszosc osoob zrezygnuje.

Ja dlatego wychodze z taka propozycja by zrobic w kazdej lidze jawne glosowanie kto napewno bedzie jezdzil kto odpuszcza(ci co odpuszcza a beda chcieli grac w F12011 to miejsca beda juz mieli zarezerwowane)i z osob ktore napewno beda chcialy grac zrobic 2-3 ligi. Z wymieszaniem dla mnie glupi pomysl nie jest, bo w ten sposob wprowadza sie rywalzacje. Ogolnie podczas tego nowego sezonu moglibysmy przetestowac nowy regulamin w sprawie kar(rozmawialismy na ten temat z patrico, bo wedlug mnie pomysl z punktami jest bez sensu) i inne nowinki. Osobiscie od 2011 oczekuje jeszcze wiecej np 24 bolidy, lige online podobnie zrobiona jak w fifie 2011, czyli np. Mozliwosc w grze stworzenia ligi online gdzie z kazdego wyscigu sama gra by podliczala punkty, dawala kary, byly tak nowinki dla kazdego gracza ze zuzyciem elementow i silnikow, ewentualnej wymianie, karze za wymiane nieregulaminowa, prace nad rozwojem bolidu itp.(jednak mysle ze mam zbyt wysokie wymagania i na taka gre pewnie bedziemy mogli dopiero liczyc za pare lat, jak cos takiego zrobia), bylo by to duzo udogodnienie.

Teraz trzeba się zastanowić nad tym co pisał patrico czy poprostu zaduzo to nie zdrowo. Ja jestem zdania ze mozna to zrobic zwlaszcza ze wystartuje sezon f1 to bedziemy mieli temat do rozmow na ewntualnych testach i wyscigach.

Tylko jak mowie mam nadzieje ze zajda zmiany w karaniu(co bylo by fajnym testem przed f12011), chyba ze f1 2011 nas zaskoczy i zrobi dobry system kar w wyscigu.

Przeczytałem pomysł Kiendera i tu zgadzam sie z nim najbardziej, to by byl najbardziej sprawiedliwy przelicznik, w ten sposob kazda liga bylaby najbardziej wyrownana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, poprzerzucamy ludzi z największą ilością punktów do jednej ligi, a w innych co? Wg mnie w każdej lidze powinno być kilku lepszych i kilku gorszych, żeby zawsze mieli kogo gonić, itd.

Najlepiej jakby była stała walka między 12 bolidami na torze, ale to jest niemożliwe, nie tylko ze względu na umiejętności, ale też ze względu na wydarzenia losowe, itp.

Bo jak wrzucimy wszystkich do jednej ligi, a resztę zostawimy to będzie trochę nie fair wg mnie, ale to już temat na osobną dyskusję.

Z mojej perspektywy poziom w naszej lidze (Liga 1) jest coraz bardziej wyrównany, co zresztą można zobaczyć po wyścigu na Węgrzech, a jeszcze kilka wyścigów jest, więc będziemy widzieć.

Ale tak jak mówię, to trzeba będzie na spokojnie przedyskutować w innym temacie.

Co do stwierdzenia, że sporo osób trzyma grę tylko ze względu na ligę... Sama prawda, sam jestem jedną z tych osób i bardzo poważnie zastanawiam się czy jest sens uczestnictwa w Sezonie 2.

Z miłą chęcią dokończył bym singla i sprzedał tą grę, żeby jeszcze odzyskać coś pieniędzy póki gra trzyma w miarę cenę. Bo potem przed samym wyjściem F1 2011 ta gra będzie kosztowała grosze...

Oczywiście będę cały czuwał na przebiegiem lig, itd. Nie oleję tematu, wręcz przeciwnie, na pewno śledziłbym go nadal, tak jak robię to teraz.

No i właśnie tutaj rodzi się problem, bo takich osób jak ja jest na pewno sporo. Osobiście sam chciałbym odpuścić Sezon 2, a na Sezon 3 w F1 2011 znowu wrócić do swojego Ferrari.

Zresztą wtedy myślę zrobi się ligi od początku, losowo, bez żadnych podziałów, tak jak to miało miejsce w przypadku Sezonu 1.

Ale tak jak pisałem w poprzednim poście, daleka przyszłość i jeszcze sporo się zmieni, a mam nadzieję, że F1 2011 w przypadku online będzie miało sporo zmian.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijacie jeszcze jedna istotna kwestie z tym wyborem debesciakow, do ktorych niestety sie nie lapie. Chodzi mianowicie o to, ze poziom w ligach tez jest rozny. Kiedys analizowalem sobie czasy i wychodzilo ze moje 6-7 miejsce w wyscigu 1 ligi dawalo 3 w wyscigu ligi np 4. Jak to uwzglednicie? Ja wiem ze to inne wyscigi, ale jakby nie bylo, cos ta informacja mowi...

I jeszcze aspekt psychologiczny dochodzi. Wezmiecie sobie debesciakow do ligi - ktos z nich bedzie musial przegrac. Dzisiaj ta osoba nie jest sprawdzona pod katem umiejetnosci przegrywania - moze sie zniechecic do gry jak zacznie przegrywac w polaczonej lidze. A tu macie takiego Oziego, ktory mimo miejsc 5-10 gwarantuje 100% frekwencje.

A Ozi jezdzi bo mu sie podoba jazda z Wami, mozlieosc nauczenia sie czegos i wcale nie kusi mnie perspektywa np wygrywania w lidze "tych slabych, wiec troche mi smutno ze chcecie siemmnie pozbyc. Nie sadze ze bede zainteresowany przejsciem do innej ligi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsprawiedlwiej bedzie zrobic ankiete i ona zdecyduje jak jezdzimy i zrobic 2 ankietete z propozycjami systemu kar za wykroczenie i ta co wygra bedzie w nastepnym sezonie, wszystko bedzie droga demokratycznego wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz Ozi, właśnie to chciałem przekazać swoim postem, może mniej zrozumiale, ale właśnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tu sie nie zgadzam, bo wtedy w ligach duze dyspoporcje sa, najlepiej jak bedzie anketa i tam kazdy zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak powoli też mi sie wydaje że zrobienie lig gorszych i lepszych to nie jest dobry pomysł. Ja naprzykład jestem przyzwyczajony do jazdy z robertemgórskim a niestety na liście errora też go nie ma. Ale mam prośbe do niektórych osób przynajmniej z naszej 2 ligi. Jeśli ktoś decyduje sie na gre w lidze to musi zakładac że poświęci trochę czasu na przygotowania. jeśli różnice w całej stawce w quli są do 2-3 sekund to i walka na torze jest też w miare ciekawa. no ale jeśli ktoś ma w quali strate 6 a nawet 8 sekund i jest dublowany po 2 3 razy to znaczy że w ogóle sie nie przygotował do wyścigu. Ja też byłem dublowany w pierwszym moich wyścigu ale później starałem sie juz jakoś gonić tą czołówkę.

Bo tak duże różnice nie wynikają juz z tego że ktoś jest lepszy czy gorszy tylko z tego że ktoś sie przygotował a ktoś zrobił 10 kółem i wystartował w wyścigu. Tak mi sie przynajmniejmniej wydaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najsprawiedlwiej bedzie zrobic ankiete i ona zdecyduje jak jezdzimy i zrobic 2 ankietete z propozycjami systemu kar za wykroczenie i ta co wygra bedzie w nastepnym sezonie, wszystko bedzie droga demokratycznego wyboru

Klacza Ty byś chciał tylko te ankiety i głosowania robić :tongue: Widzę przed Tobą świetlną przyszłośc w instytucie badania opinii publicznej. Jak nie chcecie dzielić według umiejętności to połączy się lige 1 z 2 i 3 z 4 , bo pewnie akurat tyle chętnych będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że jeśli każdy grający w lidze podejdzie do tematu na tyle poważnie na ile sie da (bo wiadomo że to tylko zabawa) to każda liga będzie silna i wyrównana i nie będzie potrzeby żadnych zmian.

A co do listy to do końca sprawiedliwa nie jest bo sa ludzie naprzykład Mateo którzy wymiatają jak mało kto. Ja nigdy od niego szybszy na torze nie byłem:) A te dwa 1 miejsca zawdzięczam raczej przypadkowi.

Tak że ja bym zrobił tak - zostawił te składy które są. ewentualnie chłopaków z 4 lig połączył w 3 jeśli chętnych będzie mniej. Zrobił ligę "rezerwową" (przejściową) która będzie jeździć normalnie ale w przypadku odejścia kogoś to najlepszy z tej ligi wchodziłby wyżej. I zastanowił byś sie też nad tym żeby była możliwość wycofania z ligi kogoś kto naprawde ma słabe winiki a to raczej będzie wynikala z nieprzygotowania i zamienieniem go najlepszym z ligi rezerwowej. podobnie to działa w simracing tam też jest Liga przejściowa taz Level0 gdzie trzeba sie pokazaz zdobyć punkty żeby w ogóle móc zagrac w jakiejkolwiek lidze. Może taki kierunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak.

Ozi twoje zdanie bardzo mnie zabolalo bo poczules sie odrzucony a takiego zalozenia wogole nie mialem. Bardzo cenie Twoje rady i zdanie. Jednak ja w sumie trzymalbym sie raczej tego podzialu. Fakt jest on niesprawiedliwy dla niektorych, ale z drugiej storny kazda forma podzialu jest niesprawiedliwa...

Natomiast jesli chodzi o ewentualne ankiety to tutaj zgodzilbym sie z Klaczusiem :) Generalnie bowiem rozbijamy sie o 2 rodzaje. Rozbijamy ligi zupelnie i tworzymy sezon 2 od nowa czy tez kontynuujemy tak jak jest a jedynie beda male roszady w skladach. Mysle ze to warto bedzie zrobic bo jednak na cos trzeba sie bedzie zdecydowac... Ja za rozbiciem Patricko za kontynuacja jest... zatem chocby ze wzgledu na to nie wiemy co mamy robic. Glosowanie mysle powinno miec miejsce gdzies pod koniec sezonu... Zalozmy ze ankiete rozpoczynalibysmy na 2 tyg przed ostatnim wyscigiem.

Temat laczenia lig raczej odpada... no chyba ze az tyle osob zrezygnuje. Nie mniej to laczenie lig jest jakby czescia kontynuacji.

Pozatym co uwazacie aby na wlasnie tych 2 tyg przed ostatnim gp juz nie oglaszac wolnego miejsca dla rezerwy, gdy ktos wypadnie z ligi? Mysle ze to wowczas pozwoli nam w lepszy sposob poznac ewentualne zasoby ludzkie ktorymi bedziemy dysponowac.

Pozatym, obecnosc mysle ze to rowniez moze byc wazny czynnik przy doborze ewentualnej ligi.

Ogolnie jak juz ktos napisal czasu jest duzo (prawie dwa miesiace) zatem jest czas na propozycje wasze apropos nowego sezonu. Chodzi nie tylko o:

- sposob dobierania ludzi w przypadku gdy wygra opcja kontynuacji (no bo wydaje mi sie ze wowczas trzeba bedzie zdecydowac jak mamy sie dobierac)

- sposobu na ustalanie skladow gdy wygra opcja wymieszania wszystkiego..

ale i rowniez o:

- nowe propozycje apropos organizacji ligi,

- wprowadzenie nowych regulacji,

- itp itd....

Ogolnie czekam na wasze wypowiedzi... bo choc ta liga przerosla mysle najsmielsze oczekiwania wszystkich to jednak mozna zawsze cos udoskonalic i poprawic.

Prosze rowniez nie negowac ewentualnych pomyslow innych a jak juz to poddac dany pomysl konstruktywnej krytyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak planujecie drugi sezon to napewno na poczatku ja odpadam, musze sobie minimum z miesiac zrobic przerwy od tej gry. Co do podzialu lig, dobrze jest teraz, ja bym nic nie zmianial.

Tak jak Patrico pisal, ja trzymam ta gre tylko ze wzgledu na lige. Nawet mi sie nie chce dokonczyc czwartego sezonu w karierze.

Ja kupie f1 2011 jak bede mial pewnosc ze nie jest takim bublem jak tegoroczna wersja. Pozatym wymagam od tej gry mozliwosci zapisu powtorek i brak zwalniania w niektorych momentach inaczej moje checi na jazde bede duzo duzo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×