Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że założymy osobny temat i tam zrobimy jakąś listę. Musimy z Klaczą jeszcze wszystko obgadać :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale o co chodzi?, bo widzę że robi się niezły burdel. :verymad: Jakiekolwiek ustalenia, co do 2 sezonu miały zostać podane po GP Korei, a co ja widzę, w ciągu godziny rozparcelowano miejsca, bolidy i prawie składy na 2 sezon !! Myślałem, że podejdziemy do 2 sezonu równie profesjonalnie jak do 1, ale widzę, że jakiekolwiek ramy czasowe poszły w odstawkę i zaczął się wyścig szczurów, dlatego przepraszam bardzo, ale jeśli ma to tak wyglądać, to ja dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz miejsce więc nie wiem o co chodzi. Robimy to teraz ponieważ nie chcemy zostawiać tego na ostatnią chwilę. Error dał znak, że możemy ruszać więc ruszyliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze masz miejsce więc nie wiem o co chodzi. Robimy to teraz ponieważ nie chcemy zostawiać tego na ostatnią chwilę. Error dał znak, że możemy ruszać więc ruszyliśmy.

No dzięki, żeś łaskawie określił, że jeszcze są miejsca, to że Error dał znak, to nie oznacza, że w 15 min macie rozpisać ligi, rozumiem, że jakbyście ustalili, że od dnia X do Y przyjmujecie zapisy, a np bolidy są przydzielane zgodnie z pkt. - czyli np pierwszeństwo należy do osób z największą liczbą pkt - to bym zrozumiał, bo by były jasne zasady (już pomijam fakt, że większość była nastawiona na jakiekolwiek decyzję dopiero po GP Korei), a teraz to jest wolna amerykanka, żeby nie napisać amatorszczyzna :P sorki, że tak piszę, ale jak dla mnie, taka organizacja to jakaś pomyłka - chcę przypomnieć, że nie każdy zagląda codziennie na forum, w związku z powyższym nie powinno się podejmować jakichkolwiek decyzji w 5 min <_<

Ps. Myślałem, że podejdziecie do tego poważnie, ale jeśli wolicie robić wszystko na hurra, to ja dziękuję :confused:

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podoba Ci się organizacja to trzeba było się zgłosić i samemu to poprowadzić a nie teraz wypominać, że coś jest źle.

Bolidy nie są jeszcze wybierane. To, że ktoś na liście zgłoszeniowej napisał wymyślony bolid to mnie nic nie obchodzi. Będziemy to zmieniali. Każdy ma mieć bolid taki jakim jeździł w Sezonie 1. Jeżeli jakieś bolidy się powtórzą, to wtedy ustalimy jakiś tam dzień "X" i od tego dnia będzie trwał wyścig o bolid między tymi osobami, które mają wspólne auta.

Narazie zrobiliśmy tylko zapisy, bo nie chcemy robić wszystkiego na raz. Postanowiliśmy zacząć już teraz, bo start Sezonu 2 przewidujemy zaraz po zakończeniu Sezonu 1 lub po tygodniowej przerwie.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam do organizacji nic nie mam, no może poza brakiem jakichkolwiek jasnych i czytelnych reguł :P - zawsze myślałem, że najpierw ustala się zasady, a następnie werbuję się graczy, a wiadomo, że jest jeszcze sporo do obgadania, chociażby te nieszczęsne kary - ale jeśli wolicie się kierować zasadą kto pierwszy ten lepszy, to już Wasza broszka (jak dla mnie to żadna zasada, raczej kwas ;]), po prostu, jesteście w gorącej wodzie kąpani :P, ale jak już przejęliście władzę, to nic mi do tego, nie mam zamiaru się wtrącać :D

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli moge cos powiedziec to tak:

mnie tez troszke szokowala predkosc z jaka to wszystko zaczeliscie...

Ja nie dalem sygnalu do startu czegokolwiek, po prostu poinformowalem ze my konczymy. Zatem sadzilem ze troche wymian zdan bedzie zanim cos wogole zaczniecie...

Nie mniej co zostalo juz zrobione zostalo zrobione... Jesli ci co chca lige prowadzic beda sie obrazac na wszystkich to wowczas beda mieli duzo roboty. Starajcie sie zrobic to z glowa tak jak my to zrobilismy. Dlatego tez pomyslcie najpierw dwa razy zanim cokolwiek napiszecie....

Bo ja czuwam jakby co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie rozumiem o co chodzi. Jeśli komuś bardzo zależy na jakimś bolidzie to pisze do mnie a ja zobacze co sie da zalatwic(mi tam np na bolidzie w jakich barwach bede jeździł nie zalezy).

2 sprawa zgloszenia, lepiej robic to teraz niz na ostatnia chwile. Wyscigu szczorów nie ma, pierwszenstwo maja osoby co w pierwszym sezonie graly.

Jak braknie miejsc to sie zrobi 3 lige i tyle.

Mysle ze nie ma sie co urazac bo nie ma na co, zasady, ewentualne jakies ankiety zrobimy po skompletowaniu składów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robicie chłopaki z igły widły... Nie rozumiem co jest w tym złego, że zaczeliśmy najpierw zapisy. Po porostu chcieliśmy wiedzieć ile będzie osób. Co do kar i punktów to mamy zarys tego jak będzie to wyglądało. Jeżeli Patricko i Error pozwolą to będziemy bazować na ich regulaminie, tylko wprowadzimy małe zmiany ( punkty, kary i drużyny ). Może nie uda nam się zorganizować tak świetnej Ligi jaką zrobili chłopacy, ale chcemy tylko, żeby ona nie umarła. Jeżeli będzie aż tak źle, to zrezygnujemy i ktoś to przejmie, albo liga przestanie działać do F1 2011.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym i ja miał jakieś wielkie ALE, co do tego rozmachu z nowym sezonem, ale nie trudno się nie zgodzić z Laptokiem.

Czytałem coś o liście chętnych na kolejny sezon, a zamiast niej od razu powstały zapisy.

Mam nadzieję, że starczy miejsca dla wszystkich chętnych.

Uważam, że chłopaki powinni także brać pod uwagę frekwencję ze starego sezonu osób, które w nim uczestniczyły. 100% obecność, bądź ta największa powinna dawać pierwszeństwo, żeby nie było, że znowu jedzie 7 zamiast 12 osób.

--

Szkoda, że niektórzy rezygnują ze startu w nowym sezonie. Argumenty, że gra jest spieprzona, do mnie nie przemawiają, bo w grze online przecież wszystko jest spoko :)

Rozumiem jednak, że ktoś może nie mieć czasu. Życie nie składa się tylko na granie i sranie. Ja jednak mam możliwość poświęcenia tej godziny z kilkoma minutami raz w tygodniu, tym bardziej że jest to niedziela wieczór :)

Dlatego nawołuję do niektórych, którzy się wahają - pograjmy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza już napisał że jak braknie miejsca to będzie 3 liga więc w czym problem?? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby bylo wszystko spoko to bym dalej chcial jezdzic. Tutaj nawet nie chodzi o jakies bledy czy cos, ale sam model jazdy juz mnie denerwuje. Wole na spokonie wieczorkiem w niedziele obejrzec jakis film niz denerwowac sie na gre tylko dlatego ze postanowila zaliczyc mi spina czy durna kare za nic. Zycze wam w drugim sezonie jak najlepiej i wroce pewnie na f1 2011 ale do tego jeszcze sporo czasu ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście, jak na liście rezerwowej uzbiera się 12 osób to zrobimy 3 ligę. Nie ma problemu. Ale w trakcie sezonu tyle osób mówiło, że kończą z tym, że pomyślałem że 2 ligi starczą. No ale tak jak mówiłem. Jak będzie trzeba, to powstanie 3

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas bo w razie czego jest lista rezerwowa, ktora jak sie zapełni to powstanie 3 liga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki:

Dosyć ważna dla mnie kwestia

Gdy wyjdzie wersja na 2011 chyba koło wrzesień/październik, tak ? jak coś to poprawcie.

To ci co grali w pierwszym sezonie mają zapewniony udział w trzecim ?

Wiadomo, że Error i Patricko to na starcie już jadą ale co z innymi graczami którzy nie będą grali drugiego sezonu ale chcą powrócić w wersji 2011?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki:

Dosyć ważna dla mnie kwestia

Gdy wyjdzie wersja na 2011 chyba koło wrzesień/październik, tak ? jak coś to poprawcie.

To ci co grali w pierwszym sezonie mają zapewniony udział w trzecim ?

Wiadomo, że Error i Patricko to na starcie już jadą ale co z innymi graczami którzy nie będą grali drugiego sezonu ale chcą powrócić w wersji 2011?

Tak maja zapewniony udzial w 3 sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Na jakich ustawieniach wspomagaczy będziemy jeździć 2-gi sezon? Ja proponuję obligatoryjnie wyłączyć wszystkie. Większość uczestników jest już "objeżdżona", zna tory, fizykę gry itp.

Co Wy na to?

Edytowane przez rufik79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na jakich ustawieniach wspomagaczy będziemy jeździć 2-gi sezon? Ja proponuję obligatoryjnie wyłączyć wszystkie. Większość uczestników jest już "objeżdżona", zna tory, fizykę gry itp.

Co Wy na to?

Nieee... Automat i trakcja średnia niech zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle Rufik, ze twoj pomysl najlepiej jak bedzie glosowany w ankiecie, to sa zbyt duzo zmiany regulaminowe zebym ja z Dennym mogl tylko decydowac.

Mysle ze z lig wszyscy co sie mieli zapisac do nowego sezonu juz to zrobili, wczoraj byl dzien wyscigowy, wiedzieli ze sa zapisy, poczekam dzis, jutro i zaczniemy ludzi z rezerw wprowadzac i analizowac nasze oraz innych pomysly, oraz ewentualnie je glosowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak kontroli trakcji to zły pomysł moim zdaniem. Na padzie nie idzie jeździć szybko bez tego wspomagacza. Przynajmniej w moim przypadku :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie jest łatwo wiem po sobie ale moim zdaniem powinno być zakazane, tylko skrzynia biegów powinna być do wyboru, w końcu nie ma trakcji w F1 ;)

Ja chciałbym poddać do rozważenia zmianę godziny wyścigów z 21 na 20?

Edytowane przez Mane
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie nie startuję w 2 sezonie a dopiero w F1 2011 ale kwestia jazdy bez trakcji i to jeszcze na padzie dla niektórych może być za ciężka. Ja wiem że niektórzy by chcieli full realizm i że jak oni jeżdżą ze wszytkim na off to inni też muszą. Pamiętajcie że liczy się dobra zabawa i jak ktoś nie wyrabia normy na torze bez trakcji to żadna frajda z jazdy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jezeli ma byc zmieniona trakcja na off to skrzynia tak samo albo wszystko na off albo zostaje jak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na 3 sezon i F1 2011 i mam nadzieję, że w tym czasie nie wpadniecie na pomysł, żeby zmienić zasady co do asyst :P Trakcja i automat to najsprawiedliwszy układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×