Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak, ja troche jestem zeby zostalo jak teraz, nie kazdy ma kiere, a jak jezdzilem na padzie bez trakcji to mordenka byla, na kierownicy wiadomo co innego.

Składy mamy skompletowane, musimy sie dogadac z dennym i juz dla uczestnikow 2 sezonu zrobimy ankiety dotyczace zmian w 2 sezonie, jesli macie jakies propozycje to podawajcie, kazda rozwazymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za trakcją i skrzynią, po jeżdzę na padzie, i próbowałem bez trakcji, na co 2 zakręcie spin... :/

Propozycje ankiet:

Godzina wyścigu

Długość

to w sumie wszystko, może nowy system punktacji i kar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zmiana godziny na pozniejsza spoko ale na wczesniejsza nie dam rady <_<

a co do kar moze trzeba sie zastanowic nad tymi flagami bo czasami kary byly z nikad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tez tak mysle, godziny i dlugosci wyscigu niema co zmieniac, moim zdaniem zmienic tylko kary i punktacje i wlasnie pomyslec nad tymi flagami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się odpuścić drugi sezon, ale chciałbym, aby nasza liga dążyła do perfekcji :)

Wpadłem na pomysł, aby zwycięzca kwalifikacji był nagradzany dodatkowymi punktami (np. przy obecnej punktacji +2pkt.). W wielu wyścigach miejsca na starcie miały bardzo małe znaczenie, gdyż i tak dochodziło do kontaktów na pierwszym zakręcie, a po wprowadzeniu takiej premii byłaby większa motywacja do walki w czasówce (a tym samym większa mobilizacja do treningów przed wyścigiem). Co o tym sądzicie???

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pomysly beda glosowane jutro o 20 w ankiecie ktora wstawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ankiety nie zrobisz, ja niestety też nie bo nie mam takich uprawnień (nie wiem czemu...).

Musisz napisać do któregoś moda, żeby Ci zrobił ankietę. Napisz do cwira, nie powinno być problemów.

Co do ustawień bolidów, to mimo że nie biorę udziału w sezonie 2, to w sezonie 3 na bank będzie tak samo jak teraz.

Czyli kontrola trakcji + skrzynia do wyboru. No chyba, że w F1 2011 poprawią znacznie fizykę, że jeżdżenie bez trakcji będzie miało jakiś sens, to wtedy będziemy myśleć.

PS.

Klacza i Deeny. Mam jeszcze kilka rzeczy do Was, także napisze do któregoś PW przy okazji.

Chodzi mi o sprawy czysto estetyczne, żeby na forum był porządek.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie i ja cos napisze...

Jak juz kiedys napisalem drugi sezon jest wasz. Jak sie spiszecie to moze w nastepnym 3 sezonie ale juz roku 2011 zostaniecie dokoptowani do nas. Nie mniej jeszcze sie 1 sezon nie skonczyl i mam kilka spraw dotyczacych wlasnie jego jeszcze do powiedzenia.

1. Chcialbym aby po 1 sezonie tydzien po zakonczeniu tematy lig 1-4 zostaly zamkniete. Sezon sie skonczyl i nie ma sensu do tego wracac.

2. Chcialbym abysmy utworzyli temat "Podsumowanie roku wg mnie", gdize kazdy z nas moze napisac kilka slow na temat ogolnie scigania sie razem.

3. Chciialbym aby powstal temat z filmami ktore nakreciliscie w trakcie 1 sezonu. Ogolnie docelowo mysle o tym ze ci ktorzy lubia sie bawic edycja filmow mogliby zrobic kilka filmikow zbiorczych z sezonu 1. Potem stworzy sie profil na Yuoutubie "MALA LIGA F1" i tam wrzucimy i niejako bedzie reklamowac nasza lige w taki sposob.

4. Po zakonczeniu sezonu 1, w moim temacie lista obecnosci zrobie ogolnie podsumowanie tych co zostali do samego konca z nami. Bedzie to pierwsza podstawa do tworzenia sezonu 3,

To w sumie tyle...

Oczywiscie zapewne juz macie swiadomosc ze wszystko powinno byc w miare szybko aktualizowane aby wszyscy mogli wszystko obserwowac na bierzaco...

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle kontrola trakcji została... bez tego to na padzie grać się nie da... :confused:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle kontrola trakcji została... bez tego to na padzie grać się nie da... :confused:

to niech powstanie liga padowcow i tych co kolkiem kreca, a ci na kolkach beda mieli zbanowane wsio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej awantury o trakcję wynika, że najsprawiedliwszym wyjściem byłoby podzielenie lig na padowców i kierownicowców :wacko:

Niestety jak się domyślam nie jest to możliwe ze względu na ilość graczy posiadających taki czy owaki sprzęt.

Od siebie dodam, że manual na padzie jest do wyćwiczenia na danym torze w 1-2 dni, ale brak trakcji to katastrofa. Nie wiem jak bardzo musiałbym mieć czułego pada, by precyzyjnie "wcisnąć" gaz.

Na szybkich torach jak Monza i Spa brak trakcji w padzie jeszcze ujdzie, ale uliczne tory i te z dużą ilością wolnych zakrętów to masakra. Kto miał okazję to przetestować, to wie o czym prawię.

Tak więc kontrola trakcji musi być dozwolona przynajmniej w stopniu średnim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram bez trakcji od momentu kupienia gry i szczerze sprawia mi to frajdę że trzeba jednak wychodzić z zakrętu pulsacyjnie. Jest faktycznie ciężko ale i fajniej się gra, tak się zaczynam zastanawiać nie wiem ile osób w lidze której jadę ma włączoną trakcję ale może to przez to tak mi średnio idzie :P Ale manual na padzie to bybył juz za duży hardkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar, z tego co sie orientuje nie ma opcje sredniej trakcji... jest albo on albo off.. No chyba ze takie zasady sobie przyjmiecie ale potem nie wiadomo czy ktos nie kantuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mane

Zgadza się - jest frajda :)

W Bahrainie czy w Montrealu jazdę bez trakcji na padzie mam opanowaną. Jeśli dobrze się pojedzie to czas można uzyskać lepszy, niż z trakcją.

Frajda frajdą, ale podczas naszych wyścigów w lidze to co innego. Jechałem bez trakcji w dwóch GP, w tym i w Montrealu właśnie, i ciężko się rywalizuje z innymi żywymi graczami. Być może większość jeździła na kierownicach, a inni mieli pełne trakcje na padach.

Jeździłem kiedyś na kierownicy i wiem, że to zupełnie inna bajka. Kupiłbym ją sobie, ale już widzę jakbym jej "często" używał... Trochę zajawki na początku, a potem by się zakurzyła. Mimo że jestem fanem tego typu gier, to jakoś nie mam aż tak wielkiego zajoba na punkcie grania z kierą. Ale kto wie... może na F1 2011... :)

Ale dodam, że i tak na padzie gra mi się super.

@Error

A no racja. Nie ma chyba takiej opcji.

Takie przyjęte zasady nie przejdą na bank ;) Musi być ON albo OFF. Jeśli zostanie przyjęte, że gramy bez trakcji, to ja problemu robił nie będę. Tak też da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie i ja cos napisze...

Jak juz kiedys napisalem drugi sezon jest wasz. Jak sie spiszecie to moze w nastepnym 3 sezonie ale juz roku 2011 zostaniecie dokoptowani do nas. Nie mniej jeszcze sie 1 sezon nie skonczyl i mam kilka spraw dotyczacych wlasnie jego jeszcze do powiedzenia.

1. Chcialbym aby po 1 sezonie tydzien po zakonczeniu tematy lig 1-4 zostaly zamkniete. Sezon sie skonczyl i nie ma sensu do tego wracac.

2. Chcialbym abysmy utworzyli temat "Podsumowanie roku wg mnie", gdize kazdy z nas moze napisac kilka slow na temat ogolnie scigania sie razem.

3. Chciialbym aby powstal temat z filmami ktore nakreciliscie w trakcie 1 sezonu. Ogolnie docelowo mysle o tym ze ci ktorzy lubia sie bawic edycja filmow mogliby zrobic kilka filmikow zbiorczych z sezonu 1. Potem stworzy sie profil na Yuoutubie "MALA LIGA F1" i tam wrzucimy i niejako bedzie reklamowac nasza lige w taki sposob.

4. Po zakonczeniu sezonu 1, w moim temacie lista obecnosci zrobie ogolnie podsumowanie tych co zostali do samego konca z nami. Bedzie to pierwsza podstawa do tworzenia sezonu 3,

To w sumie tyle...

Oczywiscie zapewne juz macie swiadomosc ze wszystko powinno byc w miare szybko aktualizowane aby wszyscy mogli wszystko obserwowac na bierzaco...

pozdro.

Ad. 1 Tematy zamknę, ale nie usunę. Bo szkoda takiego kawału "historii" ligowej. Dopiszę, że tematy dotyczą sezonu 1 i robią za takie archiwum.

Ad. 2 Nie głupie, każdy zapewne chętnie coś napisze.

Ad. 3 To raczej proponuje dać do tematu podsumowującego sezon, bo idealnie to tam pasuje, a nie ma sensu znowu zakładać multum tematów dla każdej osobnej pierdółki.

Profil na YT? Nie ma sensu. Filmiki i tak są już od naszych użytkowników, więc temat zbiorczy ze wszystkim w zupełności wystarczy.

Ad. 4 Tak, lista z ludźmi, którzy jeździli od początku do końca to bardzo fajna sprawa. Będzie wiadomo kto jest rzetelny, a kto po prostu walił w .... członka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Bru, a juz jakos przygotowany jestes do tych nowych tematow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam mniej więcej pomysł jak to zrobić, żeby wsio ładnie wyglądało. Oczywiście ja tylko zacznę całą rozmowę o podsumowaniu, reszta w rękach naszych wyścigowców :P

PS.

Taka mała prośba do wszystkich co zrobią fotki pamiątkowe pod koniec wyścigu. Poślijcie mi je na PW, ja je dodam w pierwszym poście, żeby było fajnie na widoku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to juz najwyzszy czas aby zamknac temat z sezonu 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co cokolwiek zamykać, przecież ligowe tematy sezonu 2 są oznaczone i nikt się nie pogubi.

Dobrze jest teraz, nikt nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja chcialem tylko zapytac czy organizatorzy obecnego sezonu maja juz jakies fajne pomysly ktore bedzie mozna wprowadzic w sezon 1 f1 2011?? Pozatym co sie stalo ze nikt jeszcze nie zrobil podslumowanie filmowego z sezonu 1?? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja chcialem tylko zapytac czy organizatorzy obecnego sezonu maja juz jakies fajne pomysly ktore bedzie mozna wprowadzic w sezon 1 f1 2011?? Pozatym co sie stalo ze nikt jeszcze nie zrobil podslumowanie filmowego z sezonu 1?? Pozdro

Jeśli chodzi o mnie to mam jakieś tam pomysły, doświadczony z tego sezonu, również zobaczymy co nam da sama gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie moglibysmy stworzyc np konto naszej ligi na facebooku :) Pytanie tylko kto by sie tym chcial zajac.. Bo na poczatek trzeba by bylo przeprowadizc akcje promocyjna na f1 2011 plus dolozyc kilka videoclipow z sezonow 1 i 2. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój...po co jakiś facebook...nawet konta tam pewnie połowa z nas nie ma (w tym i ja).

A ludzi do grania nam tutaj nie brakuje, spokojnie zrobimy kilka lig z tego co jest.

Ta liga ma być w naszym gronie, a nie nawoływać ludzi z każdej strony... Nie taki był cel tej ligi...

A w ogóle to poczekajmy może na więcej informacji o samej grze...bo póki co to nic specjalnego jeszcze nie wiadomo.

Poza tym większość lig i tak już mówiła, że chce grać w tych składach co się grało w 1 sezonie, także doda się te kilka osób do każdej i będzie git.

A z facebooka przylecą jakieś durne bachory czy inne namiastki debili, bo przecież ten facebook to wszędzie jest...

Za niedługo w lodówce nawet będzie...

Dajcie sobie jeszcze na wstrzymanie...dopiero czerwiec, a gra jak wyjdzie to najwcześniej końcem września.

Także spokojnie 3 miesiące są i jak zaczniemy coś na poważnie myśleć to dopiero początkiem września zapewne, bo wtedy powinniśmy wiedzieć już co nieco o samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinniśmy ligi stworzyć z osób które grały w sezonie 1 i 2 i tutaj ja mam propozycje żebyśmy przy tworzeniu ligi promowali osoby z największą frekwencją.

Z facebookiem fajny pomysł, ale tylko wtedy jak nie będziemy przez ten profil ludzi z łapani brali.

Według mnie w lidze musimy brać sprawdzone, pewne osoby, by liga była coraz bardziej profesjonalna.

Z 16 osobami jak nie będzie lagów, to fajna rywalizacja będzie.

To tylko takie moje zdania, myślę że Patrico i Error, ponownie stworzą świetną lige.

Musimy poczekać na szczegóły o grze, to wtedy więcej będzie wiadomo, bo teraz to bardziej wróżenie z fusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×