Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga F1

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie! Ja osobiscie mam juz dosc czekania! Chociaz GT5 juz do mnie idzie, ale nie mam go w ogole ogranego takze poki co skupiam sie na ML!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie odpalilem gt5 i zaczynam powoli , ale to narazie tylko start:) wiec rowniez wole skupic sie na f1 poki co a pozniej z checia wskocze do ligi gt5:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc można już z całą pewnością stwierdzić, że liga nie wystartuje wcześniej niż 25 listopada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, za tydzien odpada z przyczyn ogolnie wiadomych! Sadzac po zapale CM to i 25.11 nie pojedziemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, za tydzien odpada z przyczyn ogolnie wiadomych! Sadzac po zapale CM to i 25.11 nie pojedziemy..

Vicky - jestem trochę nie na bieżąco :P

Gdyby patch wyszedł w tygodniu, dlaczego mielibyśmy nie wystartować za tydzień ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig F1 w USA zaczyna się o godz. 20. Zakładam, że 90% jak nie więcej, ludzi z ligi będzie chciało go oglądać. Nie ma więc szans wyrobić się na 21. Chyba że przegadamy temat i spróbujemy przełożyć wyścig np. na 22:30. Ale nie wiadomo czy wszystkim by to pasowało. Pewnie nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig F1 w USA zaczyna się o godz. 20. Zakładam, że 90% jak nie więcej, ludzi z ligi będzie chciało go oglądać. Nie ma więc szans wyrobić się na 21. Chyba że przegadamy temat i spróbujemy przełożyć wyścig np. na 22:30. Ale nie wiadomo czy wszystkim by to pasowało. Pewnie nie.

No tak - faktycznie,

Ja byłem pewny, że wyścig będzie popołudniu :P

No cóż .... zlamiłem temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartujemy normalnie za 2 tygodnie w niedzielę o 21:00. Wyścigu nie można przegapić, a nie można liczyć, że skończy się na bank o 22 czy trochę po.

Nigdy nie wiadomo co się będzie działo, może powtórzy się Kanada? :) Albo komuś się zwiesi bolid podczas ładowania wyścigu i będą stali i czekali w nieskończoność?

Na spokojnie ruszymy za 2 tygodnie. Jak do tej pory PL nie będzie miała patcha to już nigdy nie będzie miała i można będzie lige odwołać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vicky - jestem trochę nie na bieżąco :P

Tak wyglada moj nick?! Wybacz ale jestem bardzo drazliwy na tym punkcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystartujemy normalnie za 2 tygodnie w niedzielę o 21:00. Wyścigu nie można przegapić, a nie można liczyć, że skończy się na bank o 22 czy trochę po.

Nigdy nie wiadomo co się będzie działo, może powtórzy się Kanada? :) Albo komuś się zwiesi bolid podczas ładowania wyścigu i będą stali i czekali w nieskończoność?

Na spokojnie ruszymy za 2 tygodnie. Jak do tej pory PL nie będzie miała patcha to już nigdy nie będzie miała i można będzie lige odwołać :biggrin:

Jasna sprawa,

ja mam nadzieje, ze ten patch jednak wyjdzie.

Tak wyglada moj nick?! Wybacz ale jestem bardzo drazliwy na tym punkcie!

Przepraszam, nie chciałem Cię urazić.

Na przyszłość będę wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo co się będzie działo, może powtórzy się Kanada? :)

Mogę się mylić, ale pamiętam, że coś mówili, iż powrócili do schematu wyścigu 2 godzin, więc czerwona flaga nie sprawi już, by wyścig trwał więcej niż 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aby byc w 100% pewnym, patcha do wersji PL jeszcze nie ma? Kolejny najwczesniejszy termin to 25.11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy jest czy nie ma, skoro dzisiaj i za tydzień i tak nie jedziemy :)

Najwcześniej jedziemy 25.11.

A pisałem, by zacząć wcześniej (w październiku) bez względu na patch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed świętami Bożego Narodzenia wypadałoby już wystartować. :laugh:

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co za różnica czy jest czy nie ma, skoro dzisiaj i za tydzień i tak nie jedziemy :)

Najwcześniej jedziemy 25.11.

A pisałem, by zacząć wcześniej (w październiku) bez względu na patch :P

Zapytalem zeby sie upewnic czy nie jedziemy dzisiaj, taka roznica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej zróbmy ligę w mario kart. ta gra przynajmniej działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nasza liga, walczy o patcha i jakie kol wiek wiadomości daje wam linka napiszcie bądź co, byle postów było sporo w temacie, i zmusimy ich do jakich kol wiek działań, żeby się dowiedzieli kiedy pojawi się patch na PS3

pozdrawiam Frater

http://community.codemasters.com/t5/F1-2012-General-Discussion/PS3-Poland-we-are-still-waiting-for-the-patch/m-p/144578#U144578

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że założyliście temat na forum CM tylko ta wypowiedź mówi wszystko odnośnie patcha i możliwego startu ligi:

Unfortunately we don't have a simple answer for that. There's currently no ETA for the PS3 (USA, Poland, Russia). Once we do have more information we'll be posting it here on the forums as usual.

Sorry for the wait folks. We do appreciate your patience.

Z resztą jak można nie mieć prostej odpowiedzi na to czy będzie ten patch czy nie. Są dwie opcje, albo tak albo nie, a to że sprzedają takie teksty sugeruje jak dla mnie, że tego patcha te trzy kraje nie zobaczą nigdy. Kurde nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co może być przyczyną takiego stanu rzeczy... pewnie po instalacji patcha konsola wybucha z nadmiaru zajebistości jaki serwuje jej ta gra.

A i wracając do tego, że założony został temat. Ja chętnie coś tam im naskrobie, tylko że to nie przyniesie i tak żadnego efektu. Może i Hatta to przeczyta tylko, że on gówno może jeżeli chodzi o samą grę.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No ETA"...pięknie :D Czyli oni rzeczywiście chyba nawet nie wysłali tego patcha do zatwierdzenia, o ile w ogóle go zrobili :)

Jak w tym tygodniu go nie będzie to ciężko to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może i masz rację że nic nie da, ale to jest jak z Totolotkiem, jak nie puścisz Lotka nie dasz sobie szansy :P, a nuż może się uda co kol wiek wywalczyć. jak do marca nie wyjdzie wcale, to poniosą klęskę, bo wychodzi Projekt Cars, który też oferuję F1, więc wróżę CM wielkie pustki na serverach, chyba że mają tylu zwolenników, że nie odpuszczą, ale mam nadzieję że Projekt utrze im nosa :P przy następnym wydaniu F1 z CM, jak im Koncesję FIA zostawią jeszcze po tym co robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że CM ma licencję na kilka następnych lat chyba. Mówili już nawet, że wersja 2014 będzie na nową generacje konsol już.

Także niestety F1 od nich jeszcze długo będzie nas męczyć. Także trzeba będzie podjąć decyzję o zmianie kierunku, czyli wybrać inną grę, albo siedzimy na dupkach i po prostu czekamy.

Ja mimo wszystko mam nadzieję, że ten patch wyjdzie, bo ligę przydałoby się zacząć w końcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu masz rację, ale ile można czekać prawda, to nie liczyli na to że inni się dowiedzą że jest patch, jedynym minusem było to że CM a może nie oni postanowili, robić Regionalną grę, to było jedna z głupot wydawcy gry, tym bardziej ze Eng jeżyk większość, zna nawet lekko podstawy, ciekawe kto pociągał za sznurki, i naciskał guziczki, żeby taką wersję gry zrobić :(, druga sprawa jak chłopaki pisali na CM Forum, że nie mogą nam tego patcha dać na USB i sobie go dograć, przecież można było zrobić takie rozwiązanie, Sony też jet tu oczywiście, winne jak by nie było, bo skoro patch, miejmy nadzieję wyszedł, to oni go trzymają, chyba że się mylę i CM go nie zrobiło, dla mnie to jakaś paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina nie leży niestety po stronie sony tylko po stronie CM. Skoro patch dla angielskiej wersji przeszedł certyfikacje to i pl by przeszedł. CM coś skopało i teraz nie ma pojęcia co zrobić, albo w ogóle nic nie robią w tym aspekcie i tylko mydlą nam oczy. Ja nadziei już prawie nie mam odnośnie tego patcha, ale może będę miło zaskoczony jak się pojawi. Cytując naszego rodaka z Udinese "We will say what time will tell!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×