Skocz do zawartości
siagorbagor

Ilość sprzedanych jednostek w Polsce.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem ile Playstation 3 sprzedano do tej pory w Polsce, szukalem na google, ale nic nie znalazlem. Ma ktos moze info ile czarnulek sprzedano do tej pory w naszym pieknym kraju??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania też chciałbym wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy że około 10 tys sztuk ale ręki nie dam sobie uciąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy że około 10 tys sztuk ale ręki nie dam sobie uciąć

dokłądnie 9786 sztuk do konca 2007roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie 9786 sztuk do konca 2007roku

a skąd masz te informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę ludzi. 1999zł za konsolę pełną, dwa pady i dwie gry to o wiele lepsza cena niż 1599zł za czystą wersję 40GB a ludzie się na nią rzucili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba, mnie tez to dziwi.

dodatkowy pad i dwie gry to juz conajmniej 600 zlotych.

+dodatkowe 20GB i BC.

Na mnie to podzialalo.

No i moim zdaniem BC jest cudowne. Na razie mam RE4 i Soul Calibur3 i w tym tygodniu kupuje MGS3:subsistance, ale jak GoW2 i Shadow Of The Colossus opuszcza ceny to biore od razu! Wszystkie tytulu kupuje z Bargain Bin za smieszne pieniadze, a oferuja one kawal dobrej zabawy. Przy ilosci godzin jakie spedzam przy konsoli to samo RE4 wystarczy mi na miesiac! Nie mowiac juz o pozostalych tytulach...

(zanim wezme sie za gry z ps3 to juz bedzie platynowa seria i bede mial duzo dobrych gier a wszystkie za mniej niz 100 zlotych bardzo mnie to cieszy, bo przeciez nigdzie mi sie nie spieszy, a gry nie uciekna... chcialbym jeszcze kilka tytulow z psx, ale trudno je dostac, a jak sa to za nieracjonalnie duze pieniadze...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pewnie i by sie rzucili gdyby byly ogolnodostepne w tej cenie 1999zl

W wielu sklepach, po wielkiej obnizce, cena starter packow 60GB nawet nie drgnela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W większości sklepów to Starter Packów nawet nie ma...

ale nie o tym ten temat ;P

10k szt to baaaardzo mało ;/

Sądzę, że Polacy "rzucą" się na PS3 dopiero na wieść o złamaniu jej zabezpieczeń i możliwości odpalania iso... taka mentalność Kowalskiego. Przynajmniej pod tym względem jesteśmy w czołówce Europy (i także nie o tym ten temat )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze, niech łamia to moze wiecej konsol sie sprzeda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...i mniej gier.

ps2 jest złamana prawie od początku i co mało gier jest ? jeszcze do teraz wychodzą a ile już lat minęło od premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy tak mało.. patrząc na ilość posiadaczy ps2 to mało no ale ogólnie to nie takie złe te wyniki a gier pełno wiec ta "mała sprzedaż spowodowana piractwem'' taka zła widocznie nie jest jak sie opłacało/opłaca robić dalej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że sprzedaż PS3 nigdy nie prześcignie sprzedaży Xboxa 360. Głównie za sprawą piractwa. Więcej osób kupuje Xboxa bo mogą go spiracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo, uwazaj co mowisz.

360 w Europie wystartowal o prawie poltora roku szybciej niz ps3, czyli playstation na dzien dzisiejszy jest na rynku tyle co 40% czasu jaki spedzil tu Xbox, a ilosc sprzedanych egzemplarzy to juz wiecej niz 50% Xboxow i tendencja jest zwyzkowa.

360 traci momentum i rynek bedzie przesycony Xboxami, nadal pozostajac chlonnym na ps3. To naturalna kolej rzeczy.

O sprzedaz playstation ja bym sie nie martwil. Da sobie rade.

Z ta modyfikacja Xboxa to wydaje mi sie (a ekspertem w tej materii nie jestem) ze jesli polowa posiadaczy 360 sie na nia zdecyduje to bedzie duzo.

1) na zachodzie gry sa calkiem tanie + specjalne oferty sa czesto bardzo atrakcyjne, wiec ludziom n=sie nie chce przerabiac

2) Xbox ma 3 lata gwarancji i czesto sie psuje, jak wszyscy wiemy. Przerabiasz konsole=tracisz gwarancje+najprawdopodobniej zwiekszasz szanse awarii i online dostajesz bana (roznica napiecia etc). Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cos dziwnego że ludzie sie rzucili na tą wersje przecież jak ktoś niema dużo pięniędzy a chce miec ps3 to napewno kupi tą wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego cos dziwnego że ludzie sie rzucili na tą wersje przecież jak ktoś niema dużo pięniędzy a chce miec ps3 to napewno kupi tą wersje

Mam takie pytanko, skąd u Ciebie taka pewność że się rzucili? Co do tych liczb, to uważam że Sony mocno przy nich grzebało. Mam tu na myśli że ta firma lubi oszukiwać. A zaś piractwo to nic innego jak kula w nogę naszej konsolce. Czemu, ktoś spyta zapewne. Gdyż Sony nie zarabia na sprzedaży konsol tylko softu na nie, wszelkie obecne ruchy ze strony tej firmy na rynku naszym są spowodowane cieniem XBoxa 360 jaki się kładzie. Jesteśmy rynkiem wschodzącym i ta firma pragnie tu niepodzielnie panować minimalizując wpływ Microsoftu. Jeśli opanuje nas piractwo to wrócimy do ery gier z importu, jak to niegdyś załatwiały małe sklepy. I niewesołych cen. Zaś Pan piszący iż piractwo nie miało wpływu na powstawanie gier na PS2 jest w grubym błędzie bowiem zawęża rynek konsol do naszego tylko. Na zachodzie i w krajach światłych szło nieporównywalnie więcej oryginałów niż to u nas miało miejsce. Gdyby pod względem piractwa rynek światowy był odbiciem lustrzanym naszego to szybko firmy tworzące gry z marginalizowały by produkcję na PS2, przerzucając moc przerobową na sprzęt innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję, a nawet jestem pewien że ps3 w tym roku ruszy. Szkoda tylko że prawie wszyscy moi znajomi, których można by posądzać o kupno konsoli już ją nabyli i wiecie co... to nie jest ps3 tylko xbox szkoda no ale cóż ja jestem szcześliwym posiadaczem chlebaczka niestety tylko 40gb gdyż nigdzie nie moglem juz znaleźć wersji 60gb :/

a co do wypowiedzi kolegi wyzej to gdybym ja gdziekolwiek zobaczył u mnie w trójmieście starter packa za 1999zł to wziąłbym bez zastanowienia. Niestety w kompletnie żadnym sklepie w 3city nie bylo juz 60bg wersji nawet za 2399zł i byłem zmuszony kupić gorsza. Najbardziej boli mnie że nie mogę w gry z ps2 pograć, aż do tego stopnia że zastanawiam się nad kupnem ps2 od kogoś w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×