Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale riposta, aż nie wiem co powiedzieć :D Byś zajechał dalej niż pierwszy zakręt i mnie dogonił to byś zobaczył jak się czysto jeździ :D

A tak? Pozostało Ci głupie gadanie i nic więcej ^^ Idź trenuj tory, bo jeszcze za rok się zmienią i co wtedy? :D

Emerytura chyba tylko :D Śmiesznie, śmiesznie...

Czyli dzisiaj lipa z naszych testów? Jak tak to w ogóle chyba F1 nie odpalam dzisiaj coś mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie pojade testy. Jak bedzie zbyt mało osób z Ligi 1 to ogólne testy pojedziemy i też będzie :)

Jakby jeszcze było wiadomo jaki tor pojedziemy to frekfencja pewnie też byłaby większa :P

Jak się ktoś chce przygotowac na trening to w sumie na plus - przynajmniej wyuczy się punktów dohamowania i nikomu nie zepsuje wyścigu, tak jak to często bywa w przypadku nowych graczy którzy przestrzelają zakręty jakby faktycznie pierwszy raz na torze jechali (na filmiku z Korei i Monzy widać to najlepiej!).

Jakub2800 swoją jazdą potwierdził że ma 12 lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiedziałem, że z nim będą problemy, 12 lat robi swoje. Jak jeszcze mu się zacznie okres buntu to w ogóle będzie jazda :biggrin:

Jego w ogóle na forum nie widziałem i trzeba będzie chyba podjąć odpowiednie kroki, żeby go zmobilizować..

Co do nauki torów to ja jak najbardziej to rozumiem. Ale jak grasz 3 lata w jedną i tą samą grę tylko z inną cyferką na okładce?

Lennox jeździ w ogóle po raz pierwszy i twardo z nami trenuje. I co ważniejsze dojeżdża prawie zawsze do mety.

A jak się nauczyć najlepiej jazdy w grupie jak i samej jazdy jak nie w ligowych testach? Singiel i online to dwa różne światy, szkoda że nie wszyscy to załapali jeszcze.

Zresztą przecież nie trzeba grać nawet, żeby tory znać...każdy kibic F1 na ślepo narysuje nitkę każdego toru...

W każdym razie mnie to osobiście zwisa. Myślałem, że Klaczuś się w końcu zmotywuje do jazdy jak się z niego trochę ponabijam dla żartów.

Ale jak widać, bierze sobie wszystko za bardzo poważnie. Także z mojej strony niech robi co chce :) Byle tylko nie skasował mi wyścigu bo się wtedy wqurwię bardzo :biggrin:

Co do dzisiejszych testów to nie wiem. Zerknę koło 19:00 ile jest ludzi, jak będzie mało to odpadam. Wolę się zrelaksować z piwkiem przy TV chyba :)

PS.

Bardzo też chciałbym usłyszeć jakieś odzew od ludzi, którzy jeszcze nie kupili F1.

Asshuri, Fauper, Maaziu, Intruder...co jest z Wami?

Asshuri, ja tu liczę znów na pojedynki na żyletki, a Cibie nima i nima :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O człowieku... w ładnych miejscach próbowali Cię wyprzedzać :D

Niektórzy to nie mają wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmy Boonka mam wrażenie jakbym oglądał jakieś materiały z lat 60tych :P

Oczywiście wszystko w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

Wystarczy walnąć jakiś filtr, czarno-biały obraz i można ludziom wciskać kit, że tak kiedyś F1 wyglądała XD

Co do sytuacji na torze to cóż mi pozostaje powiedzieć...znam ten ból i rozumiem frustracje z durnych kar...

Na Kanadzie ktoś we mnie uderzył na prostej drodze i ja karę za to dostałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając filmiki i grając w online to bardzo dobrym rozwiązaniem było by wyłączenie tych wszystkich kar i samemu je rozdawać. ( doliczać czas do osiągniętego wyniku ) Lecz pewnie nie wszyscy mają czym nagrywać :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Bonka mi sie bardzo podoba. Co zlego jest w tym ze chce wczesniej wiedziec jaki tor jest?

Ja mysle ze mnie kazdy zle rozumie. Ja znam kazdy tor, ale kazdego punktu dohamowania nie pamietam.

Po to kupilem gre zeby sie poscigac, a nie wyjezdzac poza tor. Chodzi o to ze wtedy mnie to irytuje i sie rozbijam, a jak znam sobie kazdy punkt hamowania to zawsze sie scigam do konca, potwierdzi to wiele osob. Nie lubie pustej jazdy, zeby sobie pojechac i podczas wyscigow przypominac punkty dohamowania. Wy jezdzicie kariery to moze juz je pamietacie, jednak nie kazdy ma na to czas.

Z stad tez na starcie taki burdel jest, bo nikt nie jest tak genialny i idealny jak Patricko.

Nikt tak idealnie i perfekcyjnie nie umie scinac zakretow- bede zlosliwy, bo to nie ja zaczalem ta dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której jedziemy??? bo chciałbym do końca obejrzeć skok STRATOS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylądował już :) Skurczybyk pocisną ponad tysiaka :biggrin: Wiadomo ile dokładnie ?

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wykazie było, że osiągnął max. 1173km/h. Czyli niedaleko do prędkości dźwięku.

Trochę mnie to rozczarowało. Ciągle obserwując jego spad wypatrywałem pojawienia się chmurki, która oznaczałaby osiągnięcie tego celu.

Oczywiście nie wiemy jaka panowała tam temperatura, bo to od niej zależy przy jakiej prędkości osiąga się taką barierę, a także od rozrzedzenia powietrza. Ale myślę, że musieliby mieć jakiś zapis z "telemetrii", by obliczyć, czy można mówić o prędkości dźwięku. Osobiście nie wierzę, że to się udało. Jeśli media podadzą, że była, tzn że kłamią :)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Bonka mi sie bardzo podoba. Co zlego jest w tym ze chce wczesniej wiedziec jaki tor jest?

Ja mysle ze mnie kazdy zle rozumie. Ja znam kazdy tor, ale kazdego punktu dohamowania nie pamietam.

Po to kupilem gre zeby sie poscigac, a nie wyjezdzac poza tor. Chodzi o to ze wtedy mnie to irytuje i sie rozbijam, a jak znam sobie kazdy punkt hamowania to zawsze sie scigam do konca, potwierdzi to wiele osob. Nie lubie pustej jazdy, zeby sobie pojechac i podczas wyscigow przypominac punkty dohamowania. Wy jezdzicie kariery to moze juz je pamietacie, jednak nie kazdy ma na to czas.

Z stad tez na starcie taki burdel jest, bo nikt nie jest tak genialny i idealny jak Patricko.

Nikt tak idealnie i perfekcyjnie nie umie scinac zakretow- bede zlosliwy, bo to nie ja zaczalem ta dyskusje.

Chcesz mi powiedzieć, że na tych kilku kółkach w Q nie jesteś w stanie sprawdzić punktów dohamowań? Byś pojechał raz normalnie wyścig to byś znalazł odpowiednie miejsca gdzie trzeba hamować, a tak to nawet nie wiadomo po kiego dołączasz do gry. Ja nie przejechałem w karierze ani jednego wyścigu, więc twoja teoria upadła. Burdel jest nie dlatego, że ludzie nie jeździli za dużo po danym torze tylko dlatego, że niektórym brakuję wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI jak najbardziej ma rację.

Ale Klaczuś po co się rzucasz? Ktoś Ci coś tu robi? Te dogryzanie to tylko i wyłącznie po to, żebyś w końcu zaczął jeździć z nami na testach.

Przecież nikt Ci nie karze zapieprzać na dzień dobry na 101%. Masz 15 minut kwalifikacji. Wg mnie to sporo czasu, żeby sobie mniej więcej tor ogarnąć.

Setup z neta weźmiesz, więc o to się też nie musisz martwić. Popełnisz raz błąd na zakręcie i już będziesz wiedział jak go brać następnym razem.

Na starcie wyścigu to samo. Lepiej odpuścić i przejechać swoim stałym tempem i bez błędów cały wyścig. Wyjdziesz na tym lepiej niż próbując pobić prędkość światła tam.

Z stad tez na starcie taki burdel jest, bo nikt nie jest tak genialny i idealny jak Patricko.

Nikt tak idealnie i perfekcyjnie nie umie scinac zakretow- bede zlosliwy, bo to nie ja zaczalem ta dyskusje.

Nie mam w zwyczaju gadać takich tekstów, ale gdyby większość zachowywała taką ostrożność i szacunek do przeciwnika jak ja, to byśmy mieli incydenty na starcie raz na 100 razy może.

Jasna sprawa, że zdarzają się błędy...ale sztuka polega na tym, żeby wyciągać z nich wnioski potem.

No i jak chcesz mi dogryźć to musisz się bardziej postarać :) Wymyśl też coś nowego, a nie powtarzaj oklepanych tekstów z tym ścinaniem, bo to już nudne jest )

Ci co ze mną jeżdżą wiedzą jak jest (myślałem, że Ty też), a inni po prostu w dupie byli i gówno widzieli, bo ani jednego wyścigu, ani jednej walki na liczniku, a do gadania to pierwsi.

Nie spodziewałem się tylko, że Ty też będziesz takimi tekstami rzucał.

Tyle w temacie ;) Wolałbym już tą dyskusję zakończyć, bo raczej bardziej ona męczy niż jest z niej jakikolwiek pożytek.

Myślę, że lepiej się skupić na członkach naszej ligi, którzy nam tu nie dają znaków życia, bo ja liczę na 100% frekwencję za 2 tygodnie.

Testów ligowych też już raczej nie zrobimy, bo mi za tydzień nie pasuje kompletnie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sobie takie testy zrobili.

No chyba, że w tygodniu Wam by pasowało? Dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam pytanko, czy w lidze są jakieś ustawowe 2 - 3 min przed Qual na wprowadzenie Setup`u ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lennox, setup sobie możesz wprowadzić nawet w singlu. Na tej ostatniej zakładce możesz sobie go potem zapisać. Także zapisujesz i potem tylko ladujesz na kwalifikacjach.

Zresztą kwalifikacje trwają 15min także nawet wtedy jest czas.

Wysłane z mojego SGS2 przy pomocy TapaTalk 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Prawdę mówiąc nie wiedzialem można go zapisać i potem załadować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Maziu odpada z naszej ligi, sam mi napisał że nie kupuje teraz gry.S

Szkoda, że to ja musiałem napisać...pewnie gdybym tego nie zrobił to byłaby cisza nadal.

Jeszcze ktoś jest łaskaw nas poinformować, że nie jedzie? Czy nawet na tyle nikomu się nie chce odezwać?

EDIT:

Jak coś to zwolniło się miejsce w Ferrari. Jak ktoś ze starej ekipy jest chętny to niech da znać.

Jak każdy jest zadowolony ze swojego miejsca to przygarnę nowego i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście jestem jak zawsze chętny na transfer do Ferrari :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Patricko nie wiem co z moim kolega z zespolu sie dzieje. Jak helion sie wycofal, to ja chetnie zasile ferrari.

Kontrowersyjny kierowca, razem w teamie z oazom spokoju.

To by bylo Ciekawe polaczenie.

Jednak mam nadzieje ze jednak halion bedzie bral udzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boonku, byłoby fajnie, ale w konstruktorskich byłaby lipa potem, bo chciałem żeby było w miarę po równo.

No chyba, że innym pasuje taki układ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam bez różnicy... ew sam pociągnę SAUBERA na dno... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy tak. Póki co wrzucimy nowego do mnie, a jak się ktoś jeszcze wysypie, to potem najwyżej zrobimy ostateczne roszady.

Taki układ wydaje mi się być ok. Oczywiście z zachowaniem uczciwości w konstruktorskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja należy do was, ale najlepiej do byłoby posklejać samotnych ze sobą, np. właśnie Patricko + Klacza, bo nie macie partnerów. Oczywiście nie wiemy jeszcze co z Asshuri.

Może Asu ćwiczy potajemnie i chce nas zaskoczyć wraz z wystartowaniem sezonu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×