Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

To uznaj moją wypowiedź jako stwierdzenie i będziesz już wiedział jak to traktujemy w tym sezonie.

Tam gdzie jesteś w klasyfikacji końcowej, tak zostajesz podliczony.

Wyjątkiem są dyskwalifikacje, które rzecz jasna są traktowane tak jakby ten ktoś w ogóle nawet wyścigu nie jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy deszczu DRS nie działa...

To była przenośnia :P Wiadomo że nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z powodu gdybań wyszło na to, że miało się dostawać 50% punktów, czy jakoś tak.

Nie żebym walczył o punkty dla Matejrosa, ale przydałoby się właśnie ustalić, co robimy z tym fantem w tym sezonie, żeby już każdy miał jasność na przyszłość.

Ja Mate mogę jedynie kierować do Ciebie słowa otuchy, bo męczyć się godzinę w nie lada warunkach, spocić się i nabawić parkinsona w łapach, a na ostatnim okrążeniu zostać rozłączonym z wyścigiem będąc na pozycji punktowanej, to kopniak w jajca :)

hehe dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze jesli cie wywali to trudno sie mowi... Gra wydaje sie jednak stabilna.. zatem takie akcje zdarzac sie beda rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kwalifikacje... sorki ze muzyka jest a nie komentarz ale dziewczyna szalala ogladajac X-factor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak idealny filmik na poczatku :D taki sam uklad na podium ^^ tak też się cieszyłem :D !! szkoda, że mi się fatalnie nagrało ...., bo to był mój najlepszy wyścig w mojej karierze :D zawsze Australia mi pasowała, ale z psychiką było już gorzej i w głupi sposób psułem wyścigi - ale doświadczenie procentuje i oby tak na przyszłość zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ten początek zrobiłem pod koniec sierpnia, gdzie sezon trwał w najlepsze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error dobrze mi znany twój set-up ;) I nawet czasy podobne kręciłem, lecz po lekkim przerobieniu szło poniżej 1:27 zejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że ten początek zrobiłem pod koniec sierpnia, gdzie sezon trwał w najlepsze. :P

Widocznie nie ma tu przypadku hehe : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie ma tu przypadku hehe : D

Kaaroloo

W tym wyścigu ,,poszedłeś jak dzik w żołędzie", takie małe porównanie z obroną Michała Kubiaka w siatkówce.

Wielkie gratulacje za zwycięstwo. Szkoda że moja psychika nie zadziałała jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Austarlii:

R P4:

Start z P3 i od razu wskakuje na P2 po problemach Dennego z ruszeniem z miejsca! Czuje jednak, że bolid mi się strasznie źle prowadzi wiec o nawiązaniu walki z Patricko mogę zapomnieć.

2:05 L8 – dogania mnie Denny i wyprzedza (spadek na P3)

3:16 L9 – problemy przy dublowaniu Roberta_1309 które wykorzystuje Sarewo (spadek na P4)

3:26 L9 - dubluje Roberta_1309 który zamiast spokojnie pojechać za mną próbuje mnie wyprzedzić na kolejnym zakręcie (kolego, tak się nie jeździ!, my nie walczyliśmy o pozycje w tym momencie wiec nie wiem, co tego typu manewr miał na celu? – no chyba że tylko mi się wydaje że Robert_1309 nie powinien podejmować próby wyprzedzania mnie na pierwszym zakręcie po zdublowaniu :huh: ).

3:56 L10 – błąd Sarewo i awans na P3

4:30 L13 – błąd w 1 zakręcie i spadek na P4

4:49 L13 – ponownie wyprzedzam Sarewo i awansuje na P3

5:55 – 8:20 L14 – kluczowa decyzja w wyścigu, Pit Stop i zmiana opon na Wet! Samochód się nie prowadzi wiec na L15 ponownie zjeżdżam na Pit Stop po „przejściówki”. Ta sytuacja generuje jakieś kolosalne straty rzędu dodatkowych 30-35 s i spadam w rezultacie na P6.

8:41 L19 – Klacza w boksie - awans na P5

9:16 L23 – wyprzedzam Milczara awans na P4

9:44 L28 – ostatecznie doganiam ponownie Sarewo, który popełnia błąd i stawia bolid w poprzek toru, odbijam na lewo i abyśmy się przypadkiem nie zetknęli gdy będzie kontrował bolid wyprzedzam go zjeżdżając z toru. Gra interpretuje to jednak, jako nieprawidłowe wyprzedzenie i każe mi oddać pozycje!! Masakra!! Oczywiście, aby nie dostać kary zatrzymuje się i pozwalam, aby Sarewo mnie wyprzedził – zanim ruszyłem strata była już około 4s a że zostało tylko 1 okrążenie to podium przeleciało mi koło nosa :pardon: .

Gratulacje dla Karolo, Deenego i Sarewo. :ok:

Wynik P4 mogę uznać za bardzo dobry zwłaszcza po tym jak w Sezonie 3 i 4 za każdym razem w inauguracyjnym wyścigu wywalało mnie z gry! :pardon: (współczuje zatem Patricko i Mat3jroSowi bo uczucie nie jest najlepsze, ale na pocieszenie mogę dodać że dalsza część sezonu zawsze już przebiegała bez problemów wiec i wam tego życzę)

Edytowane przez Boonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiem od kogo dostałem pierwszy strzał podczas dublowania, kolega Sarewo był tak miły :P

Chodzi o 2:26 na filmie Deenego? :)

Już wcześniej miałem o tym napisać, ale zapomniałem. Ewidentnie widać, że Sarewo wytrąca Cię na pobocze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tą sytuacje chodzi. Trochę mnie to z równowagi wyprowadzilo bo specjalnie jechałem krawedzią toru a on poszedł jakby mnie tam wogóle nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory sory, ja sam się wtedy zdziwiłem dlaczego Cię tak ode mnie odrzuciło, bo ja żadnego kontaktu nie czułem.

W sumie to nawet dziwnie wygląda na tym filmiku, bo jeżeli był jakiś kontakt to było to chyba otarcie jak już, a Ty normalnie poleciałeś jakbym w Ciebie przypierdzielił jadąc 300 km/h :D

Oczywiście za całą sytuację przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start z P3 i od razu wskakuje na P2 po problemach Dennego z ruszeniem z miejsca!

To brzmi jakbym pomylił pedał hamulca z gazem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sory sory, ja sam się wtedy zdziwiłem dlaczego Cię tak ode mnie odrzuciło, bo ja żadnego kontaktu nie czułem.

W sumie to nawet dziwnie wygląda na tym filmiku, bo jeżeli był jakiś kontakt to było to chyba otarcie jak już, a Ty normalnie poleciałeś jakbym w Ciebie przypierdzielił jadąc 300 km/h :D

Oczywiście za całą sytuację przepraszam...

To jest właśnie cała F1 2012. Ja poczułem jakby mi czołg w zadek wjechał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...specjalnie jechałem krawedzią toru a on poszedł jakby mnie tam wogóle nie było.

Normalnym torem jechałeś, a nie krawędzią :)

To jest specyficzna e-Ska i trudno ja przejechać inaczej. Starałem się tam odbić na tyle, żeby nie stracić kontroli nad bolidem i tak jak mówię, nie czułem żadnego kontaktu.

EDIT po wypowiedzi matamana: Sory jeszcze raz. Po takim Twoim odrzucie w lewo to ja powinienem odbić w prawo i skończyć na bandzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra a o to moj wyscig w dosyc obszernym skrocie...

Jak stoimy z tabelkami..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakbym skręcił w prawo aby zwolnić best line to byłby rozpierdziel na trzy bolidy :P Więc stwierdziłem że lepiej będzie tak :)

Nie planowałem tylko że użyjesz mocy Jedi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, mam nadzieję, że nie jesteś na mnie zły o to. W następnym wyścigu obaj będziemy ostrożniejsi ;)

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ostanie 2minuty mi sie nałożyły, ale już mi się nie chce znowu poprawiać ;p
ale tylko połowa wyścigu więc wieje nudą .... od 15 okrążenia to była dopiero zabawa !

hahaha i wygląda to tak jakbym grał na 15calowym pudle hahaha ^^ ale następnym razem lepiej ją ustawie :) Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Australia:

Można podziwiać "kunszt" niektórych maruderów...

Od Malezji za takie akcje będą kary.

Masz kawałek prostej, zwalniasz i się odsuwasz, a nie bierzesz na wyścigi ze mną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×