Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Klacza, co się stało? Zapowiadałeś wygraną w Hiszpanii a przyjechałeś dopiero 5?

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od najważniejszego. Gratulacje dla Patricko za zwycięstwo :thumbsup:

Walka z Patricko i Deenym była przyjemnością i w sumie rzadko się zdarza abym był zmuszony jechać na maksimum od startu do mety. Emocje zatem były przednie. Tempo Wszyscy mieliśmy bardzo zbliżone i o wynikach końcowy zadecydowało to kto popełni najmniej błędów i tu zasłużone zwycięstwo Patricko. W pewnym momencie zanosiło się że to Deeny wygra – a tu błąd i spadek na P3. Pod koniec ja byłam liderem i tak na własne życzenie popełniając błąd pozbawiłem się zwycięstwa. Końcowe kółko cisnąłem na Patricko ale niestety dla mnie ten wyciągną wnioski z jazdy mojej i Deenego i błędu nie popełnił odnosząc zwycięstwo.

Cóż, abstrahując do wyników to było najlepsze GP od początku sezonu. Była walka, emocje a o wynikach końcowych nie zadecydowały błędy gry.

Squbix, nic się nie przejmuj. Jeżeli będziesz startował i walczył do końca to jeszcze wiele punktów dowieziesz do mety - na co cały TEAM liczy :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza, co się stało? Zapowiadałeś wygraną w Hiszpanii a przyjechałeś dopiero 5?

To są tylko wyścigi, brakło szczęścia.

Monaco będzie może lepsze, ale nie nastawiam się tam na podium, sukcesem będzie miejsce w 10.

Następna okazja na podium? Może Kanada?

Mam nadzieje że moja druga ojczyzna, da mi moje upragnione miejsce na podium(to by była dla mnie ogromna przyjemność i radość)

Pozdrowienia dla wszystkich z Monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadkiem nie ty ostatnio pisałeś, żeby nie porównywać wyników z lig? :P Końcówka na PRIME a końcówka na OPTION dwie różne rzeczy, a u nas tylko pitian pojechał strategią twarde - miękkie. Dodaj do tego wcześniejszy zjazd po oponki i mamy odpowiedź dlaczego nikt z drugiej ligi nie zbliżył się do wyniki Deenego :P

Słuszna uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka o 4 miejsce do konca sezonu powinna byc bardzo emocjonujaca

Kochany i kochani... Nie wiem po co wogole wspominacie o 4 miejscu... ja je zajme chocby nie wiem co... Wiadomo wielka 3 ucieknie nam, a wlasciwie juz uciekla.... ale 4 imejsce jest moje kochani moi :biggrin:

=======

ps... Patricko pod twoim filmem widze ze moj fan sie pojawil... kurka wodna musze wracac bo ludzie czekaja na moje filmy...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error, czwarte miejsce Ci za zaslugi dla malej ligi i twoje nazwisko nie wpadnie. Radze ostro trenowac, bo tu Ci nikt nie odpusci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, to jak z Monako? jest zielone światło na start?

No jedź...

Jeszcze skrobnę kilka słów w temacie odnośnie Monaco, więc fajnie jakby wszyscy przeczytali, szczególnie nowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa jesli ktos chce zapraszamy do ligi 1...

underact (psnid: darkraider_82) - (DFGT)

opuscil nas na rzecz ligi 3. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo chyba się ktoś za bardzo uniósł za "kmiotka", który nawet nie był do nikogo sprecyzowany ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo chyba się ktoś za bardzo uniósł za "kmiotka", który nawet nie był do nikogo sprecyzowany ...

Jeśli to był powód, to po przemyśleniu stwierdzam, że dobrze zrobił.

Myślę, że jednak przydałoby się więcej powściągliwości w wypowiedziach na forum.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milczar, ja tez nieraz przesadzilem ze swoim slownictwem za co zaluje.

Jednak mysle ze juz troche sie poznalismy na tym forum, wiec nieraz nie ma sie o co obrazac bo Patricko nie mial nic zlego na mysli.

Ja znam juz paru gosci z ligi na wylot.

Taki Error, to wariat, nie wiadomo co sie po nim spodziewac, ale strasznie pozytywny gosc.

Patricko to znowu lubi narzekac, ale zawsze Ci pomoze w kazdym momencie.

Klacznix, ten to zupelnie nie wie co pisze, gosc z innej planety. Od dwoch lat slyszymy od niego ze zacznie wygrywac, ale jakos daleko mu do realizacji obietnic.

Milczar, koles spokojny, mogby wprowadzac jezyk milosci do Polskiej polityki.

Na forum sa nieraz ostre slowa, ale jestem pewny ze jakbysmy zorganizowali zlot ligi i jakis oprych zaczepilby ktoregos z nas to kazdy by ruszyl na pomoc osobie poszkodowanej

My sie nienawidzimy i jednoczesnie kochamy.

Edytowane przez Kamil908
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum sa nieraz ostre slowa, ale jestem pewny ze jakbysmy zorganizowali zlot ligi i jakis oprych zaczepilby ktoregos z nas to kazdy by ruszyl na pomoc osobie poszkodowanej

My sie nienawidzimy i jednoczesnie kochamy.

Wlasnie nie, jeszcze do oprycha bysmy dolaczyli i lali ile wlezie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo chyba się ktoś za bardzo uniósł za "kmiotka", który nawet nie był do nikogo sprecyzowany ...

Nie z tego powodu się przeniósł z tego co mi wiadomo.

Powiem tyko, że szkoda bo Michał to fajny gość. Fajnie się z Nim jeździło.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok widze ze juz ladne komenty polecialy na temat mojego przejscia wiec szybko wyprostuje cala sytuacje i nie bede dalej wam zasmiecal forum na temat ligi 1 - w ktorej juz mnie nie ma. Zacznijmy od mr Kryman - niestety twoj wywod jest bardzo chybiony - to nie jest w zadnym stopniu powod mojego odejscia i dziekuje za bardzo uszczypliwa uwage ktora jeszcze bardziej utwierdza mnie ze podjalem dobra decyzje. Ok a teraz do sedna juz wczesniej chcialem przejsc do ligi 3, nalegalem ale nie dostalem zielonego swiatla error powiedzial ze 3 liga wezmie kogos z rezerwy wiec odstapilem. Teraz nadazyla sie znow okazja i tym razem Sir Siekier zadecydowal ze moge przejsc za co mu jestem bardzo wdzieczny. Niestety i nie bierzcie tego do siebie w zaden sposob ale nie czulem sie tutaj dobrze- jako jeden z maruderow i tych ktorzy dopiero zaczynaja podroz w wirtualnej grze f1 na kierze. Myslalem ze tak wlasnie nasza jazda razem ma wygladac, ale po przypadkowym poznaniu kilku osob z ligi 3 zobaczylem ze sciganie sie moze miec inny wymiar niz jest to tutaj. I nie bede tego bardziej tlumaczyl bo to nie ma sensu. Po prostu ja do was chlopaki nic nie mam bo was kompletnie nie znam, nie mozna kogos lubic lub nie ...nawet go nie znajac. Proste:)

Bardzo mnie jednak bolalo zachowanie szefa ligi, a moze jego ostrosc uzytych slow a takze moze jeszcze bardziej klimat jaki tworzyl sie wsrod nas tych maruderow. I tutaj znow mowie to nie jest atak,to raczej stwierdzenie tak z oficjalnego punktu widzenia. Po prostu oceniam Patricko przez pryzmat ze jest w koncu jednym z opiekunow tej ligi prawda? Nie znam go, moze normalnie na zywo moglibysmy byc dobrymi znajomymi ale tutaj na forum z czysto oficjalnego punktu widzenia, nie odpowiadalo mi takie traktowanie. I napewno za "kmioty" nie podjalem mojej decyzji, to juz tak zbieglo sie w czasie - ale nadal uwazam ze takie slownictwo nawet bez osobowe jest niepotrzebne bo co maja sobie myslec nowi ???

Milczar i Klacza - fakt ze na forum mozna czasem przecholowac w slownictwie, ale wy sie znacie chlopaki juz dlugo prawda? a my? jestesmy nowi, nie znamy was, wasze slowa moga albo wkurzyc, albo cos innego:D a jednak slowo czytane a mowione to tez dwa rozne swiaty. Wiec zrozumcie czasem ze zamiast najechac na kogos, moze warto spokojnie wytlumaczyc,i fakt jesli karac, to karac , ale wiecej spokoju i pomocy ktorej dana osoba moze potrzebowac. Milczar ja tez widze ze masz reke dyplomaty:D

No na koniec Lennox dzieki za cieple slowa, mi tez szkoda odchodzic bo tutaj chociaz jezdzilismy na podobnym poziomie i jakby nie bylo mamy wiecej mozliwosci powalczyc wiec i byloby duzo frajdy. A oto wlasnie chodzilo mi przychodzac do tej ligi...ZABAWA:) Mam nadzieje ze zawsze mozemy jezdzic jakies testy:) w lidze 3 bedzie mi ciezko wywalczyc cokolwiek ale chociaz bedzie wiecej luzu psychicznego:)

ok to by bylo na tyle, sorry za wielki off top jak chcesz Patricko to pozniej go usun.

Powodzenia panowie zycze dla kazdego z osobna - i ostatni raz nie bierzcie moich slow za bardzo do siebie.

Szerokosci!

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnasz się z 1 Ligą, więc offtop to nie jest :)

Życzę dobrego ścigania w 3 Lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie był to komentarz uszczypliwy w Twoim kierunku. Po prostu trochę mnie śmieszy (dziwi???) Twoja reakcja w temacie o Monaco. Nie raz użyło się zwrotu "debil jeden z drugim" itd. to nie było problemów.

Normalne pisanie swoich emocji w "dzisiejszym" świecie. Po paru latach ścigania, corocznego rozpier ... destruction derby w Monaco dostatecznie usprawiedliwia jakiekolwiek słowa typu (kmiotek, debil, idiota. Nie mówię tutaj, ze można kogoś wyzywać od kurw, czy skur, a kurde dokończ sobie całą resztę sam :)

Jeszcze raz piszę, że mój post nie miał charakteru uszczypliwego, czy jakiegokolwiek negatywnego. Szkoda, że nas opuszczasz, ale jak taka jest Twoja decyzja to zatrzymywać Cię nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Ja ze względu na urodziny Córki w Monaco nie pojadę.

Szkoda, bo po zawalonym wyścigu w Hiszpanii miałem nadzieję na dojechanie do mety w Monaco.

Jednak oczywiste, że Córa ważniejsza :)

Do zobaczenia za 1,5 tygodnia w Kanadzie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co się dzieje z tą ligą, że ludzie odchodzą z powodu złej atmosfery?! Chyba nie tak to miało wyglądać...

Ja osobiście nie narzekam, ale fakt, to jak ostatnio traktowani są nowi, co za tym idzie chwilowo wolniejsi koledzy, pozostawia wiele do życzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę to nie będę miał się z kim ścigać :biggrin:

Zawsze są dwie strony medalu -> wygrasz wtedy ligę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×