Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ale do Paddocku z rFactorem...

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, nareszcie mam chwilkę aby coś napisać :biggrin: Wielkie gratki oczywiście dla Deenego (chyba Ci wywróżyłem to zwycięstwo) i oczywiście dla całego podium. Jak dla mnie wynik jest oczywiście rozczarowujący. Moje szanse na walkę w czołówce zostały pogrzebane na pierwszym okrążeniu gdzie straciłem spoiler po kolizji z Markeb77 (filmik poniżej). Ja trzymałem swoja linie, łuk był w lewo zatem skręcałem lekko w lewo zachowując swoją oś jazdy względem zakrętu ale jednak doszło do kontaktu – co by nie pisać jednak chętnie bym to zobaczył z perspektywy Markab77).

Z mojej strony chce napisać jeszcze że bardzo dobre tempo na deszczu mieli Milczar i Kaaroloo którzy mnie po prostu objechali. Gratki! :thumbsup:

Squbix, fajnie że zacząłeś nagrywać. Tempo miałeś naprawdę dobre i gdyby nie kilka błędów powalczyłbyś o naprawdę spore punkty dla Saubera . Myślę że kolejne GP będzie jeszcze lepsze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kochany...

Z tego co widze to takie tez sytuacje czesto mnie spotykaly (ale to ja bylem tutaj ofiara). Winowajca jestes Ty Baczku kochany... Mowisz zakret w lewo (luczek) no ale ty ten zakret chcesz pokonywac ciasniej... Pozatym w lustereczku twoim kolega marek caly czas byl... wiec chociazby aby wziasc pod uwage fakt ze ta gra jest.... (trzy slowa do tworcy prowadzacego) to nalezy zachowac jakies zasady.

Tak wiec zdanie moje jest takie... sam jestes sobie winien i zepsules dodatkowo markowi wyscig...Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kochany...

Z tego co widze to takie tez sytuacje czesto mnie spotykaly (ale to ja bylem tutaj ofiara). Winowajca jestes Ty Baczku kochany... Mowisz zakret w lewo (luczek) no ale ty ten zakret chcesz pokonywac ciasniej... Pozatym w lustereczku twoim kolega marek caly czas byl... wiec chociazby aby wziasc pod uwage fakt ze ta gra jest.... (trzy slowa do tworcy prowadzacego) to nalezy zachowac jakies zasady.

Tak wiec zdanie moje jest takie... sam jestes sobie winien i zepsules dodatkowo markowi wyscig...Niestety.

Racja, po ponownej analizie i ja zdecydowanie uważam że powinnem zachować większy odstęp i trzymac się bardziej z prawej strony. Cóż, moja wina i szkoda że zepsułem wyścig Markowi. Przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć panowie, mam pytanko, jakiego programu uzywacie do obróbki video (przycinanie, podstawianie muzyki, itp..)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cześć panowie, mam pytanko, jakiego programu uzywacie do obróbki video (przycinanie, podstawianie muzyki, itp..)?
.

Sonyb vegas dobry program

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No już piątek, a ja sam się nic nie wypowiedziałem na temat wyścigu :)

Wszyscy wrzucili filmy, to wypada bym i ja to w końcu uczynił.

Wyścig był naprawdę super. Raz że było 14 ludzi na torze, czuło się ten "młyn" (Mattaman i EviLords niech żałują, że nie byli - liczę na komplet na Hungaroring), a dwa że pogoda nas nie nudziła.

Widząc prognozy tylko jedno przyszło mi do głowy - start na twardy i jazda aż do deszczu. Przejechałem 22 okrążenia i przyszła najwyższa pora na zmianę opon. Wydawało się, że to będzie mój jedyny postój, ale nikt nie przewidział, że nastąpi prawdziwe urwanie chmury, jakiej jeszcze w lidze nie widziałem i przejściówki trzeba było zmienić na full wety.

Jednak bohaterem jest Milczar.

To jest wybitny strateg, powiedzialbym wrecz, ze najwybitniejszy strateg w historii ligi.

Gratulacje

Dzięki Klacza, miłe słowa, tym bardziej, że nie pierwszy raz tak o mnie się ludzie wypowiadają... Jednak będę skromny i napiszę, że dobrym strategiem może być każdy. Wystarczy tylko wyobraźni, a później już tylko szczęścia. Ja zaryzykowałem i szczęście dopisało. Startowałem z 12 i skończyłem na 4 :) ... choć..

Milczar - przepraszam za akcję na krótko przed deszczem - gdyby nie to możliwe że skończyłbyś wyścig na wyższym miejscu.. ;( jeszcze raz przepraszam

No właśnie. Pewnie byłbym 3 na mecie :) Ale luzik. Takie rzeczy się zdarzają. Trochę na Ciebie pokrzyczałem, ale nie wiem czy miałeś fonię. Tu z miejsca Cię przepraszam, A TAKŻE PRZEPRASZAM WSZYSTKICH za mój ostry język, jaki się wydarzył na tym GP. To u mnie rzadkość, ale jakoś w końcu wybuchłem po dziesiątym kontakcie, a było i tak, że 4 razy na jednym kółku ktoś mi wjeżdżał w pupę.

Przynajmniej Marek był 3 - niech ma na zachętę, jako że jest nowy ;)

ja też myślałem że uda mi się Milczara "gazem wyprostować" :biggrin: ale pogorszyłem tylko jego położenie...

Dałbym radę. Już składałem się do manewru wyprostowania. Mam to przećwiczone. Tak więc następnym razem po prostu omiń mnie, albo poczekaj aż się pozbieram :)

Gratki dla Deenego, dla podium i dla wszystkich, którzy dojechali w tak ciężkich warunkach do mety.

Tu mój filmik. Denerwuje to migotanie, ale nie wiem czemu jest tak na trybie, gdzie chcę oszczędzić na wadzę pliku. Urok aparatu.

Niektóre fragmenty są na śmieszno. Film urwało, gdy bateria padła. Na końcu nie widać, ale wyprzedzam Marka na tym nawrocie, ale on na następnym okrążeniu odwzajemnia mi się tym samym.

Przepraszam też HeX'a, albo Marka. Chodzi o 6:33 - tu powinienem pojechać szerzej i zrobić miejsce. Ktoś z was wjeżdża we mnie, ale to z mojej winy. Najgorsze to, ze HeX na tym sporo stracił.

-------------------

cześć panowie, mam pytanko, jakiego programu uzywacie do obróbki video (przycinanie, podstawianie muzyki, itp..)?

Gdybyś miał problem z Vegasem, to AVS Video Editor też jest bardzo zacny i banalny.

-

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Czas na moj komentarz wiec po kolei.Kwalifikacje tak jak mniej wiecej zakładałem P3 tylko jedno okr. pomiarowe zresztą jak zawsze.Czas na wyscig jako ze wiedziałem ze będzie padało nie kombinowałem wiele poprawki balansu i zawieszenia , potem start i jez po trzecim zakrecie w wyniku kontaktu spadek na przedostatnia pozycje nastepnie juz po czterech pieciu okrazeniach szykowalem sie juz do ataku czołówki gdy na wyjsciu z zakretu na prostą start -meta popełniam we fryworze walki o jak najszybszy powrót tam gdzie moje miejsce błąd który kosztował mnie urwane kompletnie skrzydło i walka z bolidem aby jak najszybciej zjechać do pit lane.Zmiana na twarde i dalej ogień i nadrabianie strat.Czas nadszedł na deszcz w momencie gdzie reszta stawki zaczeła zmieniać opony ja jechałem dalej przez dobre 4 okr. co owocowało zyskiwaniem kolejnych pozycji potem deszczówki i dalej według założonego planu pod koniec pełne deszczówki i udało sie dogonic Patryka drobny uślizg i po szansie na P2 w wyscigu to tyle. Miłe zaskoczenie wszystkimi na torze wkoncu wyrownany poziom

a juz na pewno jezeli chodzi o zachowanie na torze . Ogolnie celowałem w podium ale dwa oczka wyzej ale coż ważne punkty dla Maclarena wspomne jeszcze o ciekawych 2ch okr. z Milczarem było nieżle robiłem takie numery z ostrym patrykiem i thc nieraz przez 9 a nawet 10 kółek to dopiero extreme pochwały dla Errora za komentarz do wyscigu kolego poprostu wymiatasz dawno sie tak nie ubawiłem GRATULACJE dla podium ale przede wszystkim dla wszystkich którzy jechali ten naprawde kurewsko ciężki wyscig (pogoda) Oby takich więcej .... :happy: :biggrin: CZAS NA BUDAPESZT UKŁONY DLA WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak przed wysicigiem jutrzejszym... Oszczedzcie mnie tym razem... tez bym chcial cos powalczyc z przodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak przed wysicigiem jutrzejszym... Oszczedzcie mnie tym razem... tez bym chcial cos powalczyc z przodu...

ustaw siebie tak bys byl duchem na starcie ;ppp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, po ponownej analizie i ja zdecydowanie uważam że powinnem zachować większy odstęp i trzymac się bardziej z prawej strony. Cóż, moja wina i szkoda że zepsułem wyścig Markowi. Przepraszam

Zdarza sie ale warto na takich prostych odcinkach chwile dłużej przytrzymać prostą aby mieć pewność że do niczego nie dojdzie a przynajmniej ryzyko takowe zminimalizować jak sie da do zera.Ja często wolę nawet nie raz nawet trochę odpuscić żeby nie zrobic komuś krzywdy ale przede wszystkim sobie bo właśnie przez to się przegrywa ... :nuke: :agree:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko dotyczące zasad. Jeżeli cały wyścig jest w deszczu to nie trzeba zjeżdżać do pit-stopu prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przede wszystkim, żeby nie było tak:

Tu film z minionej niedzieli z Ligi 2. Nie sądzicie, że to niemal wierna kopia? :)

(fragment od 5:30)

No i żeby nie było tak jak na filmach Errora z Hockenheim (8:53) i Squbixa (17:45), bo to jest jakaś porażka. Jak można kogoś, kto wyjeżdża z pitu, zmusić do wyjechania poza białą linię?

-

Jeśli ktoś nie trenował Hungaroringu, to może to zrobić razem z Alonso i trochę przy okazji pokurwić :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UBVUn4jzWVk

--

Panowie mam takie pytanko dotyczące zasad. Jeżeli cały wyścig jest w deszczu to nie trzeba zjeżdżać do pit-stopu prawda ?

Prawda.

-

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A pamietacie to:

Nie bo jeszcze z wami nie jezdzilem :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A pamietacie to:

Tak, pamiętamy Error, jak brzydko zajeżdżałeś wtedy wszystkim drogę ;)

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tego nie robie...i inni robia mi bum bum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojade dzisiaj moje przygotowanie do wyscigu jest takie slabe ze odpuszczam sobie bo niechce nikomu zapsuc wyscigu. Pozdro i Udanego wyscigu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Risen nie tylko ty się słabo przygotowałeś :\ więc nie pierdol tylko jedź :D

Kompletnie nie ogarniam tego toru

Edytowane przez Mat3jroS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojade dzisiaj moje przygotowanie do wyscigu jest takie slabe ze odpuszczam sobie bo niechce nikomu zapsuc wyscigu. Pozdro i Udanego wyscigu :)

Pojedź. Nie pożałujesz :) Dam Ci seta i podpowiem, które odcinki jak przejechać, gdzie z gazem, gdzie bez. Tor jest w zasadzie jednym z najbanalniejszych w kalendarzu i jednym z najbardziej dynamicznych, co sprawia frajdę z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen, obecność obowiązkowa.

Dziś naszym głównym celem jest pobicie rekordu obecności, ma nas być 16 i nie ma gadania.

Żadnych usprawiedliwień nie przyjmuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzcie pojezdzimy ! Teraz !

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojedź. Nie pożałujesz :) Dam Ci seta i podpowiem, które odcinki jak przejechać, gdzie z gazem, gdzie bez. Tor jest w zasadzie jednym z najbanalniejszych w kalendarzu i jednym z najbardziej dynamicznych, co sprawia frajdę z jazdy.

Tak milczar wiesz nie jestem takim dobrym kierowca jak ty i nie dam rady sie nauczyc tory w pare godzin przed wyscigiem. A niechce mi sie sluchac potem zalu osob ktorym wjechalem w parade i zepsulem wyscig. Sproboje pojezdzic do godziny 20 jesli bedzie wychodzilo pojade jesli nei to nie jade. Niechce psuc nikomu zabawy.

Risen, obecność obowiązkowa.

Dziś naszym głównym celem jest pobicie rekordu obecności, ma nas być 16 i nie ma gadania.

Żadnych usprawiedliwień nie przyjmuje!!

Klacza gdzie to jest napisane ze obecnosc jest obowiazkowa.Co wyscig jest tak ze ktos nie jedzie akurat gdy przyszla moje kolei :) Takie rzeczy wypisujesz.

Milczar to wyslij mi ten setup pobroje jeszcze zobaczymy co wyjdzie.

I dzieki za motywacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×