Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz wysle i znajde jakis gameplay na YT z tym torem. Opisze Ci kilka fragmentow jak je przejechac :)

Myslalem, ze znasz tory na pamiec, tylko praktyki brakuje.

Gdy jest nowy tor, to chyba kazdy ma problem. Np. ja jeszcze nie znam toru w Austin i bede sie go uczyl. Ale takie Węgry to ja znam na pamiec już od F1 2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty misiu bedziesz dzis??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ty misiu bedziesz dzis??

Evilords takie czasy kreci ze jestem w szoku ! :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, mnie dziś nie będzie - dopiero co wróciłem z wyjazdu służbowego, zero treningu + żonka by mi dziś głowę urwała jakbym pierwsze co zrobił to usiadł do konsoli po 4 dniach poza domem;)

powodzenia i do zobaczenia za tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Skubix, jestem idiota.

Poddam sie karze, jesli chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja wogole nie rozumiem... myslalem ze bedzie dobrze a pojechalem najgorzej w mojej historii... Dramat...a opony to jak moja kota karme wpierza.... tak szybko poszly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Liczyłem na coś więcej. Lecz początek fatalny. Błąd za błędem ...

Już na 10 okrążeniu zjechałem po twarde opony.

Na koniec walka z Klaczą :)

Udało się dojechać do mety na 5 miejscu o około 0.100 sec

Parę razy gdy byłeś tuż za mną straciłem przyczepność, mam nadzieję że Ci to za bardzo nie przeszkadzało

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evilords, nic sie nie dzialo, minimalnie braklo mi to racja.

Na koniec rzucalo Cie niesamowicie. Opony Ci sie konczyly?

Powiedz, czy ty na koniec nie miales problemow z benzyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Skubix, jestem idiota.

Poddam sie karze, jesli chcesz.

Nie łam się, przecież nie zrobiłeś tego umyślnie.... ;))

Nie powiem że uśmiech się wtedy namalował na mojej twarzy, ale nadszarpnięte nerwy kółko później spowodowały że bolid na jednym z zakrętów wjechał na "skórkę od banana" i urwane skrzydło zafundowało mi przejażdżkę przez ponad pół okrązenia w tempie zółwia..., także byłem w tym wyścigu o 1 raz więcej w pitstopie niż inni, ale pomimo zajęcia ostatniej pozycji wyścigu dał mi on masę frajdy z prób utrzymania tempa wraz z dublującymi mnie liderującymi zawodnikami.

w ciągu tygodnia wstawię filmik z moich kilku pierwszych okrążeń.... zdaje się ze gdzieś na poczatku potrąciłem jakieś ferrari, także sorki za ten incydent, ale ten kontakt nawet nie poczułem na kierownicy i mój bolid nie zmienił nawet o cm toru jazdy - także to że ferrarkę obróciło to jakiś schemat zafundowany przez grę, czyli "z dupy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas manewrowałem benzyną, na ubogą i zwykłą. Ale paliowa nie brakło

@Na twardych przejechałem 25 okrążeń

@Mataman co się stało ?

Edytowane przez Mat3jroS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalilo mnie a zaproszenie jakie miałem było już nieważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisze Wyścig z Swojej Perspektywy.

Nie zrobiłem w kwalifikacjach żadnego okrążenia, dzięki czemu startowałem z ostatniej pozycji w wyścigu.

Zrobiłem to po to by mieć jak najświeższe opony i liczyłem na jakieś zamieszanie na starcie.

Start na twardych oponach i bardzo czysty. Wszyscy kierowcy za start zasługują na uznanie.

W połowie pierwszego okrążenia przebiłem się na 8 miejsce i później mój duży błąd przez co z Skubixem ucierpieliśmy.

Spadek na ostatnie miejsce i walka na nowo ze Skubixem. Wyprzedziłem go i wtedy strata do ostrego wynosiła 12 sekund.

Jechałem bardzo szybko i po pięciu okrążeniach byłem za nim. Walka z ostrym przez 3 okrążenia i wreszcie wyprzedziłem go na drsie.

Poźniej pogoń za następnymi osobami którzy robili błędy albo zjechali do boksu na zmianę opon i wskoczyłem na 4 miejsce.

Na 21 okrążeniu zjechałem do boksu ,zmieniłem opony na te z żółtym znaczkiem i pogoń za Elvilordsem.

12 sekund odrobiłem w 6 okrążeń i walka z nim aż do mety.

Ostatecznie przegrałem z nim o 0.100 sekundy.

Wyścig bardzo przyjemny, szkoda moje wielkiego błędu na początku, bo powalczyłbym z Karollo.

Pozdrowienia i do zobaczenia za tydzień.

Ps. Gratulacje dla Boonka i Patrykczeko. Wasza różnica na mecie to też chyba 0.100.

Gratuluje dodatkowo Markowi, kolejnej 3 pozycji i oczywiście Errorowi :biggrin:

Myślałem że będzie 8, a tu mnie zaskoczył i był dalej.

Pozdrowienia

Aha ja mam do Ciebie Error pytanie.

W pierwszym sezonie walczyłeś z Patricko i wielokrotnie z nim wygrałeś. W drugim sezonie szło Ci gorzej ale na podium bywałeś.

A teraz to jest istna mogiła. Ja się zastanawiam czy to wszyscy poszli z umiejętnościami do góry a Ty stanąłeś w miejscu?

Czy może Twoje umiejętności nagle spadły?

Ja myślę że to może gazety, media z Ciebie zrobiły wielki talent, a faktycznie jest odwrotnie :biggrin:

Zobaczymy co Errorek pokaże już za tydzień.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to po prostu brak checi do odpalenia tej @%¥!/ gry? Wcale sie nie dziwie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to najlepsza odsłona f1 od Codemasters. Ma parę niedociągnięć ale można z nimi spokojnie jeździć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na wstępie GRATULUJE WSZYSTKIM świetnego kolejnego zresztą wyścigu i nie chodzi kto które miejsce wywalczył tylko o jakość samego ścigania, pierwsza klasa bez kitu można długo się wypowiadać w samych superlatywach choć zawsze znajdą się malkontenci narzekania,, mam na myśli wypowiedż po wyżej (nie brać do siebie). Ale jebne coś na ten temat bo normalnie wk.....a mnie to ciągłe narzekanie i obsrywanie muszli po samą deskę sedesową odnośnie Codmasters owszem nie popisali się ale tragicznie też nie jest widać co nie którzy już zapomnieli jakich to dobrych gier wyścigowych dostarczyło nam właśnie Codmasters wiem coś o tym tytuły na szaraka poprostu przez długie lata nie miały konkurencji no może z wyjątkiem ówczesnego Psygnosis.Słyszę często jakie to GT nie jest wspaniałe itd. chyba pawia walne! Pewnie pomijając fakt że od dobrych 8 -10 lat nie wyeliminowali swoich boskich pojazdów o PEDALSKO -KARTONOWEJ wadze i to że na ich kolejny odgrzewany kotlet trzeba było czekać aż pięć lat ale ja nie z tych co tylko wady widzą każda gra ma jakieś dobre i złe strony GT to też gra wybitna ale ni jak ją porównywać do F1 niestety.Także jak się chce komuś przypierdolić to kij zawsze się znajdzie.Swoją drogą kto chciał by czekać 5 lat na nową odsłonę F1 nie żartujcie mogło by się okazać że już nie jeżdzimy tylko latamy metr nad asfaltem i pewnie nikogo by nie zdziwiło że aktualnie fotel pierwszego kierowcy przypadł Krystynie Janda za wybitne zasługi w propagowaniu programu edukacyjnego jak okraść Zoo we Wrocławiu i sprawić sobie własną żyrafę, kto wie może kiedyś ?Obym tego nie dożył.Grę kupiłem dla fanu i właśnie dla kolesi ktorzy też zapierdalają po torach z którymi zawsze można pogadać nie żebym zaraz był no wiecie pedziem :biggrin: mam żonę która dzielnie znosi moje hobby :psbutton: Na koniec życzę sobie i wszystkim kolejnej dobrej F1 właśnie od Codmasters gdyż dla Polyphony Digital to za ciężki temat no i trzeba by było czekać ? Ile tego nikt nigdy się nie dowie i bardzo dobrze bo mogło by się okazać że 5 lat to dla nich to za mało.Proszę więcej nie porównujcie obu tytułów bo ma to się tak samo jak Mercedes do Lamborghini oba są dobre ale każdy w czymś innym. Życzę wszystkim , no właśnie czego? Optymizmu kurcze wam życzę . Teraz pewnie mnie wszyscy zjadą :cool: :starwars:

EviLorDs chodzi oczywiście o post s0Vicky.Powyżęj.Tak jak pisałem nie bierz kolego do siebie .. Sam wyścig opisze nieco pózniej po obejrzeniu nagrania

Co do tej odsłony F1 zgadzam się w 100% jest trudno i o to chodzi bo jak będę chciał pograć w arcade to kupię jeden z tych potężnych tytułów na konkurencyjną platformę W coś tam . pewnie będzie to gra typu jak nauczyć się szyć na maszynie do szycia :rofl:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza fakt jest faktem gorzej idzie mi... a powodow jest wiele.. ogolnie to nie chce mi sie odpowiadac :P

po porostu napisalem abys nie myslal ze cie olewam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka marek, lepiej bym tego nie napisal, GT5 lezy zakurzone na polce...

dla mnie to jakas zamulka jest... ;) jakbym sie nogami odpychal ;)

F1 to krolowa wyscigow, tu sa predkosci, tu jest adrenalina

gra dla prawdziwych mezczyzn ... ;) gra sprawia mi duzo frajdy i mam do niej duzo luzu :)

nie komentuje tych wpisow,mowiacych jaka ta gra jest obsrana,zarzygana itd

ale ciekawe czy taki sam opis wystawia na aledrogo ??? ;)

bo tak samo nie mowie ze ta babka czy inna jest brzydka, szpetna itd...

tylko,ze mnie sie nie podoba... a to roznica, bo innemu moze przypasc do gustu...

a ... i jeszcze jedno ;) ja mam tak,ze jak ide do baru

i dadza mi talerz zupy,ktora mi nie smakuje to nie jem, i wstaje od stolu...

nie zmuszam sie, bo zaplacilem, i nie jem jej do ostatniego wiosla ;)

... to aluzja jezdzenia 2-3 wyscigowna raz i konczenia ligi i czytania jaka to meka panska ;)

pozdr.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Węgier:

Q P1: Kwalifikację muszę zaliczyć do jednych z najbardziej udanych. Najpierw wyrównałem swój rekord z treningów (1,20,8xx) a w kolejnym wyjazdowym kółku pobiłem go o 0,6s i wskoczyłem na P1. Jak się okazało to i tak ledwo wystarczyło, aby startować z P1 :pardon: .

R P1: W wyścigu prowadziłem od startu do mety, ale Patrykoczeko naciskał mnie niemiłosiernie przez cały dystans. Szczególnie jestem zadowolony z faktu, iż cały wyścig pojechałem bezbłędnie i nie pozwoliłem się wyprzedzić (w pewnym momencie Patrykoczeko miał lepsze tempo i gdybym popełnił jakiś błąd i dał się wyprzedzić to by mi zapewne odjechał). Cóż, pozycja w Q okazała się niezwykle istotna. Gratki za walkę do końca dla Patrykoczeko i kolejne podium dla Marka. :thumbsup:

Generalnie gratki dla wszystkich za czysty start i do zobaczenia na SPA (może uda się, aby był komplet!)

gp11q.jpg

Marek w Q był 3 (+0,4s) ale fote zrobiłem zanim zaliczyło mu czas :)

gp11r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error pozwol ze tu odpowiem, bo to temat naszej ligi.

Twoj czas ostateczny nadchodzi i to wielkimi krokami(niedziela godzina 21) :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MB77 i listek pozwolcie, ze odniose sie do tego co obaj napisaliscie, troche pozno ale nie ogarnalem wczesniej :P

MB77 jak sam twierdzisz nie ma co nawet porownywac F1 z GT5, ale sam to robisz. Ja jestem w stanie zalozyc sie o kazde pieniadze, ze gra wielkosci dzisiejszego F1 w wykonaniu PD bylaby 100 razy lepsza niz dzisiejsze F1 od CM. 24 bolidy, 20 torow plus odpowiednia fizyka i pogoda.

Nie bede mowil, ze gt jest idealna gra bo daleko jej do idealu, ale nie powoduje az takiej irytacji podczas gry jak to robi F1.

Co do tego, ze kiedys CM robilo przekozackie gry, ale to bylo koedys. Dzis nie robia nic by mozna bylo porownywac ich gry do ich wlasnych hitow z przed lat. Wszystkie coliny i cala seria toca to byl majstersztyk, ale jednak postawili na mialkosc i srednia jakosc gier i nic wiecej. Mam nadzieje, ze na PS4 w koncu zrobia porzadne gry, ktore nie beda mialy spadkow w animacji i miliarda bugow, a setup nie bedzie sie sprowadzal do ustawienia aero na 1,1 i dopasowania skrzyni do toru :P

Listek zadam Ci najwazniejsze pytanie, czy smigales w gt5 online z dobra ekipa przy pelnym pokoju i porownywalnych osiagach? Jak nie to stwierdzam, ze nie wiesz nic o niczym i wypowiadasz sie w temacie o ktorym nie masz bladego pojecia. Jezeli jezdziles i nie podoba Ci sie taki model to nic mi do tego i zwracam honor.

Na allegro gre wystawie ze standardowym opisem czyli stan plyty, informacja o online passie i zdjecia pudelka i plyty. Szczerze to nie interesuje mnie czy kupujacy wie jakie gowno kupuje czy nie, portal aukcyjny nie jest od tego zeby szukac tam informacji o grze tylko o jej zakupienie.

Juz wytlumaczylem w innych tematach dlaczego to wszystko tak wygladalo, ale widze ze niektorzy nie pojeli mojego tlumaczenia. Nie bede sie juz w tym temacie powtarzal bo i tak nie ma to sensu bo zadne racjonalne argumenty do niektorych nie trafiaja i ciagle plota o moim narzekaniu na gre ktora tak na prawde nie jest taka zla. Niestety ona jest zla i albo nie ograliscie jej wystarczajaco dobrze, albo miliard bledow wam nie przeszkadza.

Jak cos jestem otwarty na dyskusje tylko podajcie sztywne argumenty a nie wytykacie mi ciagle narzekanie tylko i wylacznie :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a setup nie bedzie sie sprowadzal do ustawienia aero na 1,1 i dopasowania skrzyni do toru :P

co do skrzyni to tez nie trzeba dopasowywać ;) Ci z ARL doszli do wniosku ze skrzynia nie ma znaczenia bo predkosc narasta tak samo tylko biegi pozniej zmieniasz i nie ma znaczenia ze nie dociagasz siodemki po prostu na innych biegach sie wchodzi w zakrety :) a zawsze lepiel ustawić dluga skrzynie bo lepsza predkosc na prostej na DRSIE.

Takze jednym slowem w F1 nie ma zadnej fizyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kowi, Lukian, ja mysle ze juz koniec pisania odnosnie gry powinno byc.

Nie zachowujmy sie jak dzieci z piaskownicy, albo nawet gorzej, nie nasladujmy kaczynskiego z tuskiem.

A to nasladowanie polega na tym ze jeden jest geniuszem, zawsze ma racje, a drugi to idiota i na odwrot.

Chodzi o to by szanowac zdanie drugich. Wam sie gra nie podoba to zrezygnowaliscie z ligi i ja to szanuje. Powiem nawet ze za pozno podjeta ta decyzja, bo jak sie cos nie podoba to po co sie meczyc.

Dla drugiej strony zas gra jest piekna, sprawia duzo frajdy, ma fajna fizyke jazdy. To tez powinniscie szanowac.

Bo dyskusja schodzi do poziomu co jest lepsze, czy ps3, xbox360 lub pc.

Tylko ze my tu watpliwosci nie mamy jako gracze playstation, chociaz to sa odczucia subiektywne.

Tym co sie podoba gt5, niech graja w to, tym co f1 to niech graja w f1 i skonczmy to biadolenie, ta dyskusje.

Pozdrawiam i uczestnikom niedzielnego scigania w gt5 zycze z pelna saczeroscia powodzenia.

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×