Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Pany pany o mnie sie nie martwie ja wiem, ja wiem ze tesknicie, nie musicie tak :pp

Ale teraz to juz bede w niedziele wam pokopce redbulkiem :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYŚCIG:

P6: Do tego wyścigu nic nie trenowałem, ale myślę że nie byłem odosobnionym przypadkiem więc miałem nadzieje na fajny wyścig. Start dobry i wyjście na P1. Potem walka z Adilo i Ostrym. Adilo mnie wyprzedza, ale po najdłuższej prostej popełnia błąd i ja go omijam – i tu gra włącza mi odliczanie abym oddał pozycje!! Ostry korzysta z sytuacji i razem z Adilo, którego przepuszczałem mnie wyprzedzają. Kolejne kilka zakrętów i Adilo z Ostrym wypadają na pobocze, chce ich szybko minąć. Udaje się czysto przejechać koło Adilo, ale Ostry zdołał już powrócić na tor co zaowocowało tym ze go lekko zahaczyłem (oczywiście moja wina i sorki). Dostałem kare i strata do czołówki wzrosła do 15s. W tym wyścigu jedynie wygrana mnie satysfakcjonowała wiec postawiłem wszystko na jedna kartę i zacząłem jechać na maxa. Purpurowe sektory i błąd na jednej z szykan, uślizg tyłu i urwany spojler :( . Sytuacje się powtarza jeszcze raz i w sumie po 3 Pit Stopach i Karze kończę na zasłużonym słabym P6, a ścisłej mówiąc 3 od końca :biggrin: Cóż, zabawa i tak była niezła.

Gratulacje dla całego podium i do zobaczenia w niedziele (oby frekwencja była lepsza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za gre w lidze ale jak wiekszosc z was wie powstala nowa liga tak wiec rezygnuje z ligi errora 3 majcie sie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, ja postaram sie dokonczyc sezon, jednak na pewno w ta niedziele nie pojade.

Reszte wyscigow dokoncze, w rywalizacji pomiedzy ligami nie pojade na pewno.

Czas na podziekowania nastapi pozniej. Na tym moj udzial w malej lidze sie konczy.

Do zobaczenia.

Z poszczegolnymi graczmi na pewno spotkam sie na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba chodzi o ligę debeściaków :)

Sami tak na siebie mówią, czy ktoś ich tak nazwał? :)

Ech... nowe zaczynają, a starego nie skończą.

I tak nie wiedzą, co ich czeka. Co prawda życzę im najlepiej, ale z doświadczenia już wiem, że frekwencja w ciepłych porach roku kuleje. Pozazdrościć można tylko pierwszych 3 wyścigów, bo będzie sporo ludzi, a to jest coś.

Jak tak dalej ma się to potoczyć, to nasz sezon w ML skończy się być może już po tej niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tuz juz nie bede wchodzil w polemike bo mi nie potrzeba.

Napisze ostatnie takie zdanie teraz.

Zadecydowalo podejscie Errora do pewnych osob i tyle.

Na tym koncze.

Milczar w kazdym razie zapraszam na stronke, przeczytaj regulamin.

My nie jezdzimy co tydzien, tylko w te dni kiedy odbywaja sie prawdziwe wyscigi.

W lidze 1 jezdza ludzie ktorzy sie juz dlugo znaja.

2 liga to zaplecze pierwszej i z niej bedziemy wybierali zastepstwo, jak np ktos z pierwszej nie bedzie mogl pojechac. Oczywiscie te osoby beda wczesniej sprawdzane, aby nie wybrac osoby ktora robi burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tam byłem i czytałem, ale nie ma najmniejszych szans, bym dołączył tam wcześniej niż w październiku.

-

WYNIKI WYŚCIGU W INDIACH

Nikt nie zrobił zdjęć? Sobota już, a tu lipa. Przecież trzeba tabelę uzupełnić.

Jeśli nikt nie ma zdjęć, to trzeba sobie przypomnieć, kto jakie miejsce zajął.

1.Adilo

2.Ostry

3.Error

4.THC

5.Milczar

6. ?

7. ?

8. ?

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tam byłem i czytałem, ale nie ma najmniejszych szans, bym dołączył tam wcześniej niż w październiku.

Znam lepsze miejsce dla zapalonych driverów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziekuje za udzial w lidze Errora. Wlasnie zapisalem sie do ligi Debesciakow :rofl:

No nic, trudno.

Dzięki THC. To samo Ostry. Elegancko się z wami jeździło. Byliście dobrym odświeżeniem dla tej Ligi.

Zresztą wymienić należy jeszcze Patryka, Marka i Adilo.

Choć wspólnych wyścigów było tylko kilka, to m.in. dzięki wam był to najciekawszy i stojący na najwyższym poziomie sezon do tej pory.

--

Szacując frekwencję osób, które pozostają w Lidze, to wychodzi na to, że jutro będzie nas na wyścigu maksymalnie 5, minimum 3.

Nie jestem organizatorem, ani prowadzącym Ligę, ale muszę zaproponować warianty, które wydają się rozsądne, bo wiadomo, że 50% dystansu odpada:

- jedziemy dla jaj 25%;

- 5 okrążeń jeszcze dla większych jaj;

- nie jedziemy w ogólę.

Piszcie.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się poddawać negatywnej fali odejść z ligi. Nie pierwsza i nie ostatnia. Cóż, tym ktorzy odchodza zycze powodzenia i dziękuje za wspólna rywalizację.

Milczar_

Słusznie zauwazyles iż przy niskiej frekwencji nie ma co jechać 50%.

Proponuje warianty:

50% przy 9-16 graczy

25% przy 4-8

5L 2-3

Zobaczymy jaka będzie frekwencja i jezeli bedzie niska to mozemy za tydzień pojechac 2 wyścigi na raz np. 2x25% i zakończyc sezon

WYNIKI WYŚCIGU W INDIACH

1.Adilo

2.Ostry

3.Error

4.THC

5.Milczar

6. Boonk

7. Klacza

8. Mattaman

Edytowane przez Boonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9 osobach od razu możemy zapomnieć, bo jedyne osoby, które nie zapowiedziały nieobecności to ja, Ty Bonk, Karolo, Squbix, Kubica, Mataman, Error. To jest 7 osób. Risena i Hexa nie liczę, bo chyba ewidentnie położyli na nas lachę. Z wymienionej 7 też może się zrobić np. tylko 5, choć liczę na tę 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za długą nieobecność i niedawanie znaku życia, ale przez ostatnie 2 tyg wypadały mi niedzielę i po prostu nie jeździłem. Od razu mówię, że skończę to co zaczęłem chodź od paru dni mam coś z nadgarstkiem. Ja proponuję 25% długości ze względu na małą liczbę osób. Wielki ukłon w stronę Milczara za to co robi dla tej ligi. Szkoda, że na chwilę obecną jest on jedynym takim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Milczar jest konkretny gosc i tu Ci Kubicamusze przyznac racje.

Mialem z nim sporo walki przez caly sezon. Jednak poziomem wygral ze mna, jezdzil i jezdzi rowno, za co wielkie gratulacje.

Razem z Milczarem do tej pory tez nie opuscilismy ani jednego wyscigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza... mysle ze kazdy sie ze mna zgodzi... Swietny z Cb gosc i dobrym charakterze i niesamowitym sercu i zaangazowaniu do tego co robisz.No i swietny z Cb kierowca. Mam nadzieje ze bedzie jeszcze szansa pojezdzic razem w jednej lidze w F1 2013, bo wrzesnia odkladam bron ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze uda sie wcisnac do ligi 3 jak tam jest malo i nas malo moze bylby wyscig przy 16 graczach ;)

Ale jak zabraknie nawet 1 miejsca to wariant odpada

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh wy moje misie :)

Co tu duzo mowic... Debesciaki wchodza do gry.. oni mala lige zepchna na samo dno... Koniec jest blisko czas wypinac wrotki i zabierac sie z tego miejsca.

Liga Errora (jak to pieknie i dziekuje za to ,nazywacie) to byla liga ktora musieliscie sprobowac, organoleptycznie posmakowac, poczuc... Teraz idziecie ku swiatlu swiata lepszego!! Brawo!!

Ta liga nigdy nie miala miec znamion ani profesjonalizmu (ogolnie to zadna ze znanych mi konkurentek nie jest..) ani pasji w treningach ( ta liga f1ps3 taka jest i dobrze im z tym) ani walki o zlote gacie (Debesciaki ufundowali juz nagrode za wygrana w pierwszym sezonie... uwaga jest to Kredens Klaczy!!).

Ta liga mila ma i bedzie miala znamiona totalnego spontanu lekko ogarnietego... Ta liga ma na celu to co dzialo sie z Werdusem (chyba dobrze kojarze) przed wyscigiem testowym z ligaf1... zapytacie sie co sie dzialo z werdusem... ano chlop plakal ze smiechu jak dziecko jak zapuscilem tekst o nagrywaniu Vhs-em...Czyli chodzi tu o to aby ludzie sie po prostu smiali i cieszyli gdy slysza (w 80% moj) glosy swoje nawzajem ktore jezykiem niczym szabelka walcza ze stylistyka jezyka naszego ojczystego.

Przez lige 1 przewinelo sie wiele osob i byc moze w latach kolejnych przewinie sie jeszcze wiecej... i pamietac trzeba ze zostawali ci co im humor i ogolna zabawa pasowala..

Dlatego tez bez zalu zegnam tych co teraz odchodza bo wiem ze to nie bylo ich cup of tea...

Tak wiec jesli ktos ma zamiar kwestionowac podwaliny tego co mialem na mysli ja i Patricko gdy to zaczynalismy to radze sie zastanowic czy to jest dla nich odpowiednie miejsce...

Tak bowiem naprawde to gdyby gra byla przednia to by ludzie smigali i by tych dyskusji nie bylo... niestety gra jest jaka jest a l gorsza na horyzoncie sie rysuje wiec wchodza w gre tematy ktore sa po prostu naturalnym wynikiem ludzkiej frustracji...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze Error to taki Brytyjski Antoni, Antoni Macierewicz.

Antek w kazdym razie dzieki za 3 sezony i zycze dalszego rozwoju syndromu Macierewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9 osobach od razu możemy zapomnieć, bo jedyne osoby, które nie zapowiedziały nieobecności to ja, Ty Bonk, Karolo, Squbix, Kubica, Mataman, Error. To jest 7 osób. Risena i Hexa nie liczę, bo chyba ewidentnie położyli na nas lachę. Z wymienionej 7 też może się zrobić np. tylko 5, choć liczę na tę 7.

Brzydko to ujeles Milczar :) Myslalem ze wroce do f1 ale jakos nie widze sie tam spowrotem zbytnio niemam ostatnim czasem tak by pograc a co dopiero przygotowac sie do toru. Wiec nie pisalem swojej rezygnacji jeszcze a duzo czasu juz minelo.

Wiec tak Miło bylo chlopaki sie zwami scigac, chcialem w szczegolnosci podziekowac Milczarowi za pomoc przy setupach, Klaczy za setupy i wspolne treningi, Hexowi za rywalizacje( chlop na moim poziomie ) i rescie Naprawde bylo Milo dziekuje i Powodzenia zycze w nastepnych wyscigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił pozew zbiorowy wobec CM za zjebanie nam ligi

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak Miło bylo chlopaki sie zwami scigac, chcialem w szczegolnosci podziekowac Milczarowi za pomoc przy setupach, Klaczy za setupy i wspolne treningi, Hexowi za rywalizacje( chlop na moim poziomie ) i rescie Naprawde bylo Milo dziekuje i Powodzenia zycze w nastepnych wyscigach.

Ja również dzięki Risen :)

To że z nami nie jechałeś, to nic takiego. Najgorsze jest to, że nic nie pisałeś. Wystarczyło napisać "nie pojadę dziś z wami, i może za tydzień...", a tak to sam widzisz jak to wyglądało.

Trzymaj się. Może do zo kiedyś na torze.

--

ja bym zrobił pozew zbiorowy wobec CM za zjebanie nam ligi

Nie zrzucajmy winy na CM. To nie oni są winny tego, co się działo i dzieje w Lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×