Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pomysl ograniczenia kar sie podoba, tylko juz na przyszly sezon, oraz pasowaloby go przetestowac. Wtedy jednak by musial dzialac jakis komitet kar w lidze, bo w innym razie ograniczanie flag nic nie da. No zobaczymy moze Error ma jakis pomysl?

Druga sprawa:

Moze zdarzyc sie ze w niedziele nie pojade, dzisiaj mialem jechac do szpitala bo dostalem uczulenie na calym ciele na jakis antybiotyk, wczoraj duzy i zmiana antybiotyku i dzisiaj ogromny, dostalem jakies odczulenia w zyle, zobaczymy jak bedzie, bo jesli znowu mi wyjdzie to juz szpital napewno, wiec jakby mnie w niedziele nie bylo na 21 to znaczy ze mnie nie bedzie

Pozzdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Kamil :thumbsup:

a wyprzedzenie Ciebie przez SolidARKA , idealne ! mistrzostwo :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kamil wracaj szybko do zdrowia. Potrzebujemy szybkich zawodników do walki z komarzycho.

Odnośnie zmian to nie wiem czy organizatorzy Ligi się zgodzą. Wydaje mi się jednak, że lepiej poczekać do nowego sezonu ze zmianami - może wtedy nikt nie zrezygnuje z dalszej zabawy.

@united46

Dziękuje za słowa uznania. :D

Pozdrawiam

Edytowane przez SolidAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudzilem sie i znowu wielka wysypkka, nie wiem co jest, lekaze tez nie wiedza. Czekam do jutra

Dziekuje za zyczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed GP Korei poznacie moje i Patricko stanowisko aporpos nowego sezonu... Jednak juz teraz moge napisac ze jest plan oddania wladzy.... Jednak wszystko przed gp Korei zostanie postanowione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wrocilem ze szpitala, udalo sie wrocic do zdrowia, zaczynam trenowac singapur, jak tam Panowie wasze czasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować, że może nastąpić sytuacja, iż nie stawię się jutro na wyścig.

Kumpel ma 18stkę i nie chciałbym go zawieść, ale z drugiej strony jestem trochę chory i mogę nie dać rady wyjść z domu, a wtedy oczywiście stawię się na starcie.

Pozdrawiam i życzę ciekawego wyścigu (może coś Wam pokropi :rolleyes:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety na pewno dziś z Wami nie pojadę. Wysoka temperatura, nie pozwala mi patrzeć w telewizor, a co dopiero jechać wyścig w maksymalnym skupieniu.

Życzę wszystkim wygranej i miłych wrażeń na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie niestety ale musze zrezygnowac ze startów poniewaz ostatnio to praktychnie nie ma mnie po całych dniach w domu.mozna powiedziec ze spie tylko w nim.Nie mam czasu by trenowac(troche tez mi sie nie chce nawet)ale mniejsza z tym

Chciałem podziekowac wszystkim za wspolna dotychacasowa jazde i zyczyc wszystkim dotrwania do konca sezonu.

Pozdrawiam.

Miejsce jest wolne.

Edytowane przez Padzero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezerwa prosze sie zglaszac jesli ktos chcetny pojechac za kolege wyzej... Prosze zglaszac sie do mnie na pw. pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Padzero.

Może jeszcze razem pojeździmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra za zawodnika Padzero wchodzi:

blablable (psnid: blablablee) - Thrustmaster F430

kolesiowi pasuja tutejsza godzina startow, nie wystartuje on jednak w dzisiejszym wyscigu.

ps

zmiana zrobiona rowniez na prosbe krzymacho...

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Padzero.

Może jeszcze razem pojeździmy.

No raczej :) Bede obserwował co dzieje w lidze.Zobaczymy co przyniesie nastepny sezon.Byc moze wroce do scigania o ile znajdzie sie jeszcze dla mnie miejsce w lidze num.3 ale nie nastapi to napewno przed koncem tego sezonu bardziej w przyszłym ale to sie jeszcze zobaczy...

Pozdrawiam i oby dzis wszyscy dojechali do mety :D(chociaz z góry wiadomo ze to jest nie realne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Po pierwsze dzięki Padzero za dotychczasową jazdę i do zobaczenia na torze w przyszłości.

Niestety nie mogę dziś wystartować. Chyba jest jakiś sezon "chorobowy" bo i mnie gorączka oraz katar dały się we znaki.

Do zobaczenia za tydzień i powodzenia.

Pamiętajcie o tych pier****nych niewidocznych ścianach !!!

Edytowane przez Tommek_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomimo, iż udało mi się stawić na wyścig to już po paru okr wywalilo mnie ... Szkoda bo bolid fajnie się prowadził i zapowiadała się ciekawa walka z Solidarkiem i Nervusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki GP Singapuru.

Kwalifikacje:

83452181919003979104_thumb.jpg

13868809299571918413_thumb.jpg

Wyścig:

26346065539551947863_thumb.jpg

89540816146509272079_thumb.jpg

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje mega-deszczowe. Na torze był totalny basen i udało mi się wykręcić tylko jedno poprawne kółko. Na szczęście w miare dobre bo wystarczyło na 2 miejsce. Wyścig już na sucho rozpoczał się fatalnie. Urwałem skrzydło na chyba czwartym zakręcie i spadłem na koniec stawki. Po wymianie skrzydła, zalożyłem też twarde gumy licząc że już nie odwiedzę pitu. Kolejne kółka odrabiałem straty wdrapując się pod koniec na drugą pozycję. Inna sprawa że 4 osoby albo wywyaliło, albo rozbiły bolid, więc miałem ułatwione zadanie. Gdzieś w połowie wyścigu całe kółko człapałem na kapciu i urwanym skrzydle - wrażenia niezapomniane :tongue:. Ogólnei spodziewałem się większych emocji widząc co się działo na treningach. A tak obyło się bez większych incydentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jednak uliczne tory nie dla mnie. Żadnego nie ukończyłem. Cztery wizyty w boksie , nic nie dały :) . W dupe palec ...

Gratulacje dla zwycięzcy.

Witaj blablable .

Edytowane przez united46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje nieudane, 1 kolko i to slabe.

Wyscig dosc udany, jak na 1 dzien treningu i poznania takiego toru 4 miejsce(dzieki pechowi innych), uwazam za bardzo udane i jak widac walka o podium do konca sezonu bardzo interesujaco sie zapowiada.

Ja osobiscie niemoge sie doczekac nastepnego sezonu, w ktorym mam nadzieje ze zmiany regulaminowe uatrakcyjnia rozrywke, bo na dzien dzisiejszy jest nudna.

Wpadly mi nawet kolejne pomysly co do zmian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje:

Po raz drugi masakrycznie pada i ledwo co można jechać rozbiłem się na pierwszym kółku, ale później udało mi się zrobić pamiarowe, które dało mi PP.

Wyścig

Start super mimo, że nie widziałem świateł. Pierwszy zakręt wchodzę bez żadnych problemów i od razu mam sporą przewagę.

Startowałem na twardych oponach więc parę razy mnie zarzuciło z pełnym bakiem na twardych jest trudno.

Pod koniec 5 okrążenia wywala Gunnera, a na szóstym mnie ... Miałem już ponad 10s przewagę i jechałem mega ostrożnie, ale niestety rozłączyło mnie ...

Gratuluję wszystkim co ukończyli ten morderczy tor.

I gratulację dla Nervusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wreszcie udało mi się wygrać wyścig! Szkoda, że w tak smutnym dla nas dniu :confused: Singapur jest jednym z moich ulubionych torów i cieszę się, że tutaj właśnie trafiło mi się P1 (przykro mi komarzycho). Ogólnie pierwsza sekwencja zakrętów chyba bez większych incydentów, bo nie było słychać w HS żadnych kur%@. Dalej, to już tylko pamiętam ucieczkę przed Gunnerem (tutaj zwiększałem przewagę) i pogoń za komarzycho (raczej bez sukcesów). Wyścig ogólnie samotny, poza kilkoma dublami. Maksymalna koncentracja, a i tak z dwa razy wjechałem w ślepe uliczki... Ciężki tor, ale dający masę satysfakcji. Widziałem mnóstwo nosów zostawionych na torze, mi udało się dojechać bez rozbijania o bandy i taki miałem cel. Dziękuję Wam za wyścig i do zobaczenia na Suzuce (też jednym z moich ulubionych torów).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 5 okrążenia wywala Gunnera, a na szóstym mnie ... Miałem już ponad 10s przewagę i jechałem mega ostrożnie, ale niestety rozłączyło mnie ...

Nie jestem całkiem pewien, ale wydaje mi się, że wywaliło mnie w tym samym miejscu toru co Ciebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×