Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

tomluc w nastepnym sezonie powinieno sie jechac na ust. inzyniera wiecej sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wyścig. Trochę walki było. No i też błędów. Już 50% dystansu ciężko przejechać bezbłędnie, a co dopiero 100%.

Valderama9, to nic nie szkodzi. Tak nagle wjechałeś na tor, ze nie zdązyłem uniknąć. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to psn padl. Niestety zauwazylem ze dzieje sie tak coraz czesciej, ze wywali z psn, a wpisac sie mozna dopiero po 2-3 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomluc w nastepnym sezonie powinieno sie jechac na ust. inzyniera wiecej sie dzieje

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sorry valderama za kontakt.

Walka była super. Jedak jak wszyscy jadą na takich samych ustawieniach to jest inna jazda. Jeżeli ktoś ma ochotę na powtórzenie takiego wyścigu to ja jestem za.

nic nie szkodzi

jak by sie zebrala jakas ekipa chetnych na powtorke , to ja bylbym chetny , to byloby juz bez punktacij do sezonu

poprostu jednorazowy wyscig , ja jestem za bede obserwowal forum

tp o rozlaczenie pozostawilo maly niesmak :no:

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nieeeeeeeeeeeeeee tyle potu wylalem, co mi syki, yelon, milczar, sieniu po dupie dali ;) i na nic ;)

leb mi jeszcze pulsuje... :crazy: szkoda, ze serwer w kulki polecial, proponuje powtorzyc wyscig za tydzien o tej samej porze :)

... bo prawdziwego kierowce poznaje nie po tym jak zaczyna ale jak konczy ;)

filmik jutro, bo jednak jest dluzszy niz zazwyczaj :) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazilian Grand Prix

Wyscig jedyny w swoim rodzaju

Utrzymanie koncentracji przez 71 okr wymagalo duzo wysilku

Wiekszosc wyscigu przejechalem w kilku sekundowych odstepach od innych graczy

Jednak bylo duzo emocji bo raz to tracilo sie sekunde do tego z tylu a raz

zyskiwalo do tego z przodu

Udalo mi sie ze 2 razy wykrecic najszybszy czas jednak tempo Tomluca i Valderama

bylo po za moimi mozliwosciami.

Regularne czasy okrazen byly kluczem do dzisiejszego wyscigu

Na poczatku walka z Michalem Yelonem i chyba Sykim - dzieki chlopaki :thanks:

Bylo przy tym sporo emocji

Szkoda tylko awarii PSN ktora pozostawia spory niedosyt...

Filmik obejmuje tylko 45 okrazen niestety potem padla mi bateria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie wywaliło chyba najwcześniej , a szkoda zapowiadała się fajna walka z Bonkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Troche kiepsko nam sie trafilo z ta awaria psn , bo to ostatni wyscig ,

naprawde fajnie sie cisnie na standardowym secie , ze wzgledu na to , ze walka sie wyrownuje

musze przyznac , ze emocje niezle , mialem male klopoty z zasnieciem , masakra te 100%

ale mozna sie przez to podszkolic na danej trasie i uczyc sie scigac z zywymi ludzmi

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mieli to samo bo nie można było ingerować w setup oprócz przedniego skrzydła.

No ale skąd pewność, że każdy zostawił ustawienia inżyniera na środku (mokro-sucho), no i że właśnie nie dotykał przedniego skrzydła? Przecież wystarczy dać jeden przedział w prawo u inżyniera i już jest inny setup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups,to ja zrozumialem,ze jedziemy na ustawieniach dostepnych u inzyniera do wyboru? Ja dalem max w prawo. Jesli zle zrozumialem zasady to przepraszam. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups,to ja zrozumialem,ze jedziemy na ustawieniach dostepnych u inzyniera do wyboru? Ja dalem max w prawo. Jesli zle zrozumialem zasady to przepraszam. Pozdr.

Ja zrozumiałem to tak samo. Zresztą 2 eventy które odbywały się w przeszłości czyli wyścig świąteczny i między-ligowy odbywały się na dokładnie takich samych zasadach tzn. setup zablokowany (do wyboru z 5 podanych przez inżyniera). Oczywiście z tych 5 tylko 2 są akceptowalne (z czego max w prawo moim zdaniem jest najlepszy). Zresztą widać że większość właśnie tak to zinterpretowała, gdyż odskoczyć od Grega i MatiMisio było mi strasznie ciężko i walka była super :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 50% nas wymiotlo proponowalbym powtoreczke :cool2: , bo nieudane zakonczenie :focus:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decydujcie czy powtarzamy czy nie , jeśli tak to nie w tę niedziele bo nie mogę , jeśli nie to trzeba by podsumować sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko jedno sezon i tak dawno rozstrzygnięty. Ale nie powiem, że nie przejechałbym sobie jeszcze raz takiego wyscigu bo bylo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie czy ktos z nas w tym tygodniu pracuje na druga zmiane jak nie to moze powtorke zrobimy w tygodniu w ktorys dzien bo obawiam sie ze niedziele znowu serwery beda obciazone i moze byc to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

net mi całkiem wycieło. w tygodniu nie mogę powtórzyć. Zresztą powtórkę olać, można po prostu pojechać "coś" poza ligą

jakieś wyniki do wrzucenia na podsumowanie sezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kanada jest ciekawym torem tez szybka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, faktycznie,jesli sa osoby ,ktorym udalo sie jakims cudem dojechac do konca, to powtorka juz nie ma sensu chocby ze wzgledu na nich, werdus chyba dojechal, no cie florek na tej czerwonej beleczce, widzisz tisze jedziesz dalsze budiesz ;) to kto jeszcze dojechal i ma wyniki? bo werdus jak pisal kamera mu siadla, wiec wynikow nie ma... bo by sie wycielo boonka i milczara i obliczylo wg miejsc jakie kto zajal do czasu rozlaczenia i fuczak by to ogarnal podsumowal tabelke i zamykamy sezon? a zawsze mozemy pojechac sao paulo reaktywacja ;) epilog ;)

gratulacje dla boonka i matimisio ,naprawde nie poznalem kolegi :) swietny wyscig, pozdr, dzis wstawie filmik, bawie sie z podkladem itd. bedzie sie dzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A może po prostu umówmy się na kilka wyścigów poza ligą. Można zrobić ankietę co do toru.

Co do kolejności wyścigu to Mati wygrał, ja drugi, werdus trzeci

Edytowane przez tomluc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cichociemni hehe w finale dubleta szczelic no no gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cichociemni hehe w finale dubleta szczelic no no gratki

Ja w tym wyścigu jechałem w Williamsie. Na szczęście nie przeszkadzało mi to bardzo ale jak kiedyś próbowałem Mercedesa to przez dźwięk silnika nie mogłem wyczuć zmiany biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://youtu.be/gzQxvYFXx4Q



mix i montaz nutek wlasny, przejscia amatorskie na szybko :)

wyscig super, moja nienadazala biegac z wanienkami, konewkami, i scierala czolo,
w gebie trampek, mowie siegne po szklanke, toznajpierw sieniu a potem syki mi na dupe siadl ;) troche sie ogarnalem, uff siegam po szklo...
no nie.... :crazy: yelon sie napatoczyl... ;) stoczylem taka walke,ze trzeslem sie jak force feedback 200% ... :crazy: ale uporalem sie,
no teraz sie napije na prostej.... aaaaaa gdzie tam ;) milczar z boksow wyskoczyl... odwodnienia dostalem ... :crazy:
a na koniec waldek , ten dowalil ;) zobaczysz greenpeace juz wie ;) ... moja jak mnie po wyscigu zobaczyla...
- booozzzziu gdzies ty byl... w kopalni...? -ah, na koniec za waldkiem jechalem... ale nie skumala ;)
dzieki wielkie za swietna zabawe , jak fuczak podsumuje tabelke to pokusze sie o recke sezonu ;)
pozdr.

21a2b5327d93aaf3.jpg Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaahaaaa w morde co to jest , niemcy dolali mi oleju do paliwa , albo bolid dystansu

nie wytrzymal , albo merc za niski , za michalem woozo,chyba tak nie czadzilo

to mialy byc race na koniec sezonu :focus: :skull:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×