Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny filmik. :thumbsup:

A jak ja za Tobą listek jechałem to najczęściej traciłem te kilka sekund. Próbowałem doganiać, ale nie szło. Coś tam nadganiałem później traciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem to tak samo. Zresztą 2 eventy które odbywały się w przeszłości czyli wyścig świąteczny i między-ligowy odbywały się na dokładnie takich samych zasadach tzn. setup zablokowany (do wyboru z 5 podanych przez inżyniera). Oczywiście z tych 5 tylko 2 są akceptowalne (z czego max w prawo moim zdaniem jest najlepszy). Zresztą widać że większość właśnie tak to zinterpretowała, gdyż odskoczyć od Grega i MatiMisio było mi strasznie ciężko i walka była super :thumbsup:

A idźcie w pizdu... :D

Wiem jak jechaliśmy podczas świątecznego ściganka, ale tu czytałem, że ma być równo, więc skumałem, iż ustawienia domyślne zostają :)

Ja nic nie ruszałem i jechałem na tym domyślnym środkowym secie i ze skrzydłami 6/6. Traciłem po 1,5 sekundy na okrążeniu do czoła stawki, co właśnie po przemnożeniu daje 1:15 po około 50 okrążeniach, co owocuje, że Boonk mnie dubluje ;P

Ni jak panowie ustawienia na max w prawo, albo nawet ciut w prawo nie będą równe z tymi środkowymi.

No ale i tak nie było źle. Jeszcze jak głupi jechałem 28 okrążeń na miękkiej mieszance :D

W ogóle to jako gość nie chciałem pchać się do przodu podczas Q i postanowiłem na kulturce startować z końca. Myślałem Boonku, że zrobisz podobnie:)

--

haaahaaaa w morde co to jest , niemcy dolali mi oleju do paliwa , albo bolid dystansu

nie wytrzymal , albo merc za niski , za michalem woozo,chyba tak nie czadzilo

to mialy byc race na koniec sezonu :focus: :skull:

Jak widziałem to podczas wyścigu, to pomyślałem, że często Ci się to zdarza :)

U nas Karolo to miał przeważnie. Powodem jest prawdopodobnie złe posługiwanie się gazem względem zmiany biegów. Silnik jest po prostu zapiłowany na śmierć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem na wielu trasach i wydaje mi sie , ze nie mialem tak na innych , przynajmniej nie przypominam sobie

a biegi staram sie wrzucac w odpowiednim czasie , wskakuje dosyc czesto na czerwone , ale to kazdy tak ma, chyba

na manualu , szczegolnie przy rozpedzaniu na nizszych biegach , byc moze , ze skrzynia za krotka od inzyniera

dla mnie , ale kazdy mial taka sama i na prostej pilowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak fuczak podsumuje tabelke to pokusze sie o recke sezonu ;)

dzisiaj zrobię last update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Milczar nie strasz mnie :P Ja oczywiście ustawiłem setup na max w prawo, przedniego skrzydła nie ruszałem. W sumie to drugi wyścig w tym sezonie przed którym coś potrenowałem (pierwsze było Monaco), co chyba dało się zauważyć :P

Q: Pierwsze w "karierze" PP.

R: Bardzo ciekawy start i pierwsze kilka okrążeń walki z Boonkiem. Po głupim błędzie po prostej z drs wyprzedza mnie Greg. Od tamtej pory do momentu rozłączenia Grega moja gra wyglądała bardziej jak F1 Race Stars. Niby nie było niebieskich bąbelków ale omijać pojawiający się i znikający, dymiący się bolid mclarena też nie było do końca komfortowe i kosztowało mnie cenne sekundy. Moja strategia wyścigowa nie była do końca udana przez co musiałem walczyć do samego końca z tomlucem, który na ostatnich okrążeniach znacznie mnie doganiał. Przed rozłączeniem większości jechałem za Boonkiem bez szans na dogonienie.

Wielka szkoda że psn zrobił nam psikusa na koniec sezonu. Wyścig zapowiadał się świetnie i do pewnego momentu taki był, a po samym starcie miałem szczerą nadzieje na walkę od początku do samego końca.

Edytowane przez MatiMisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to jako gość nie chciałem pchać się do przodu podczas Q i postanowiłem na kulturce startować z końca. Myślałem Boonku, że zrobisz podobnie:)

Z kilkoma osobami z Ligi 3 już jeździłem w poprzednich sezonach, więc wiedziałem, że tam na przedzie dobrze się zaaklimatyzuje :biggrin: Liczyłem też na fajną walkę i się nie zawiodłem. MatiMisio i Greg dali mi się mocno we znaki, oczywiście w pozytywnym sensie :thumbsup: Gratki za czystą walkę i szkoda że PSN rozstrzygnęło wyścig za Nas.

Jakby event miał się powtórzyć lub coś innego będziecie organizować to ja jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kurde nikt nie zrobil screena z punktacja?

http://www.f1.filtrysamochodowe.pl/

tylko za DNF też były punkty i nie są uwzględnione za ostatni wyścig

gratuluje werdusowi, jako jedyny był na każdym wyścigu

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati ma screena tylko nie wie jak wrzucić.

Dlaczego sieniu dostał moje punkty za ostatni wyścig ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati ma screena tylko nie wie jak wrzucić.

Dlaczego sieniu dostał moje punkty za ostatni wyścig ??

Przecież Ci go wysłałem i miałeś wstawić ale widzę że też jesteś łajza i nie umiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem te punkty za dobre zachowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Ci go wysłałem i miałeś wstawić ale widzę że też jesteś łajza i nie umiesz...

Nic takiego nie miało miejsca to są zwykłe pomówienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debiut w Ferrari zaliczony :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati ma screena tylko nie wie jak wrzucić.

Dlaczego sieniu dostał moje punkty za ostatni wyścig ??

wysłał mi piwo ;)

a tak na serio pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozwólcie panowie że zaczne podsumawanie sezonu.20 wyścigów , 10 zwycięstw , parenaście PP myślę że to całkiem niezły wynik jak na Mistrza :) .Sezon długi, ze wzlotami (po pierwszych wyścigach myślałem że nie będzie z kim walczyć) ,upadkami (czasami było naprawdę ciężko), ale udało się dotrwać do końca.Muszę przyznać że przed rozpoczęciem sezonu będąc zakontraktowanym w 3 lidze , pomyślałem że liga w której jest tyle nowych twarzy nie dotrwa do połowy sezonu, a znam to z poprzednich edycji gdzie nowi po kilku nieudanych wyścigach nawet nie byli w stanie się porzegnać.Przepraszam, jesteście wielcy, taka ekipa jak zebrała się w naszej lidze to naprawdę ze świecą szukać,(z małymi wyjątkami) nikt nie narzekał że mu nie idzie , że nie daje rady , nie ogarnia tylko cisł do przodu bez względu na wyniki.Po żadnym wyścigu nie dochodziło do kłótni , wyzywania się co można było zaobserwować i nieżle się przy tym ubawić np. w 1 lidze .Mam nadzieję że jeśli jeszcze kiedyś przyjdzie mi zasiąść za kierownicą bolidu i zdobywać mistrzostwo to wokół mnie tzn przepraszam za mną będziecie wy :) .Dziękuję za super zabawę , świetną walke, mojemu partnerowi zespołowemu Sławkowi który z przyczyn technicznych( wyśiadł mu wyświetlacz na kierownicy a nową obiecali dostarczyć do 1 czerwca) nie mógł dokończyć sezonu ale i tak daliśmy radę zdobyć mistrza konstruktorów.AAA no i frekfencja w moim przypadku gdyby nie problemy z netem była by 100% . Do zobaczenia na torze.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg38PL wielkie gratulacje za zdobycie mistrza w lidze 3. Gratuluje frekwencji, tabela mówi sama za siebie, więc nie ma tu o czym dyskutować. Gratulations dla wszystkich za w miarę czyste wyścigi bez spięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, i sezon dobiegl konca, nie wiem jak to bylo w poprzednich, ale frekwencja byla dobra, a na pewno na tyle udana,ze bylo sie z kim scigac...

gratulacje dla grega za mistrzostwo, pokazal klase sama dla siebie, dobrze kolegi z toru nie znam z racji umiejetnosci, kojarzy mi sie on bardziej z niebieska flaga ;)

mysle,ze 3 liga miala swoja czolowke i sredniakow :)

i obie te grupy mogly sie miedzy soba poscigac i stoczyc niezapomniane walki na torze :) mysle ,ze do czolowki mozna zaliczyc oprocz mistrza: tomluca,michala, slawka,waldka,ponqa, z ktorymi na torze ja nie mialem niewiele wspolnego ;)

no moze poza pojedynkiem z michalem w "nie boj zaby" ;)

do czolowki pewno zasluzyli fuczak i matimiso ale przeplatali sezon wahaniami formy, lub nieobecnoscia , i dlatego koncowy wynik ponizej oczekiwan, ktory mimo wszystko nie odzwierciedla ich umiejetnosci i ja np zdaje sobie sprawe,ze oni sa lepsi ode mnie, choc tabela pokazuje co innego.

reszta zawodnikow, to juz moj poziom,no moze nie tyle moj ;) bo moze to byc dla coniektorych obraza ;) ale udawalo mi sie ich przescignac, albo utrzymac ich tempo na torze... dlatego tobie syki,sieniu,werdus i yelon, ktorego miejsce tez nie oddaje umiejetnosci, serdeczne dzieki za wyrownany poziom,za to, ze jestescie, ze moglismy sie poscigac.

tak jak wspomnial greg, i to trzeba glosno powiedziec, ekipa jest wspaniala, zero pretensji, wystarczy slowo przepraszam i nikt sie nie obrazal, bo nikt przeciez nikomu na zlosc zrobic nie chcial, bledy wynikaly z emocji, przeciez wiemy jak to jest ;) czulem sie jak w rodzinie, jak ziec z tesciowa ;) po paru wyscigach zszedl ze mnie stres,ze jak mi sie nie uda start to bede napietnowany itd, czulo sie aure przyjazni i zrozumienia i to bylo najlepsze w tym wszystkim, pelny luz i zabawa. i teraz wiem,ze jak mi kiedys nerka siadzie, to moge na was liczyc ;)

chce tez podziekowac za dobre checi keilone, jakubowi i tangulowi i slawkowi ktorzy nie wytrzymali tempa ;) roznie w zyciu bywa, i tylko mozecie zalowac ,ze nie mogliscie dotrwac do konca.

wierze i mam nadzieje,ze na jesien spotkamy sie ponownie w 6 sezonie.

pozdr.

ps.sorry,ze jak tak wszystko z malych liter, nie ma to nic wspolnego z brakiem szacunku i takie tam, nie ma czasu na szifty itd ;)

zycie na powaznie jest nie do zniesienia,pozdr :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to teraz ja napisze kilka słów :smile:

Liga 3 do ktorej zostalem przydzielony tylko z nazwy byla ta "3"

Nie chodzi mi tu wcale o poziom i czasy okrazen bo wiadmomo ze w ligach 1 i 2 jezdzili tacy gracze

ktorych mozna by bylo zobaczyc tylko przy niebieskiej fladze.

To co cechowalo nasza lige to wspaniala atmosfera, szanowanie siebie na torze i poza torem.

Przy ewentualnych kolizjach ktore sa nieuniknione, kazdy potrafil sie przyznac i padalo magiczne slowo "przepraszam".

Listek pisal odnosnie podzialu w naszej lidze na 2 grupy w pelni sie z tym zgadzam nie mniej w zaleznosci od dyspozycji dnia

czy specyfiki toru z kazdym mozna bylo powalczyc :smile:

Gratuluje Gregowi mistrzostwa oraz razem ze Sławkiem zdominowania rywalizacji konstruktorów.

Pochwaly rowniez dla Fuczaka jako organizatora ligi oraz za prowadzenie przez caly sezon tabeli.

Wszystkim za wspaniala i jak najbardziej sportowa rywalizajce na torze.

Za jazde na przetrwanie w Monaco i Singapurze

Za lapanie spinow na Silverstonie

Za wspaniala koncowke w Hiszpanii

Za crash derby na starcie w Walencji

Oraz wspaniale pojedynki w GP USA

W prawie kazdym wyscigu dzialy sie ciekawe rzeczy wiec nie sposob wszytkiego wymienic.

Na koncu chcialem podziekowac mojemu koledze z Sauberka.

Sieniu dzieki za te wszystkie treningi, wymienianie sie ustawieniami, obmyslaniem taktyki,

ale przede wszystkim za to ze mimo wielu problemow na poczatku sezonu zacisnales zeby

i jechales dalej.

Mam nadzieje ze jeszcze bedzie mi dane pojedzic w tak zacnym towarzystwie.

Obojetne czy to bedzie F1 czy GT5, PS3 czy PS4.

Jeszcze raz dzieki za wszystko i do zobaczenia na torze :thanks:

Edytowane przez werdus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to co chciałem napisać moi szanowni poprzednicy jż napisali zawsze się tak dzieje że jak człowiek się zżyje z dobrą ekipą to czas kończyc

to był mój kolejny sezon ale po analizie najbardziej udany przeciwnicy wysoka klasa i to wszyscy styl jazdy i kultura u wszystkich była z górnej półkidużo ścigania dużo momentów dobrych,ciekawych,wiele razy ciśnienie wysokie nie wspomne ile litrów potu wydanych naturze były momenty zalamania porażki przez jakiś pech czy byle jaki błąd ale zawsze do przodu ostatnie cztery wyścigi jechałem już na wszystkim wyłączonym wciągneło mnie to niemiłosiernie i myśle że następny sezon pojade na pełnym off tylko życzył bym sobie w następnym sezonie jechać w waszym towarzystwie

jeszcze raz dziękuje wszstkim za bardzo udany sezon

ps.gościu od niebieskiej flagi dostał nakopane i obiecał w następnym sezonie nie machać mi tym kolorem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nic więcej nie napiszę, bo już wszystko napisane.

Dziękuję Panowie za wspólną jazdę i żegnać się nie będę, w końcu na PSN się jeszcze nie raz spotkamy, a może i coś się pośmigamy jeszcze ;) wszystko w rękach Berniego który może sprzeda licencje na grę, którejś z bardziej rozgarniętych firm i będziemy mieli w końcu platformę do rozgrywek z prawdziwego zdarzenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i jak pokuszę się o krótkie podsumowanie sezonu.

 

Dla mnie ten sezon był trochę bezpłciowy ze względu na kompletny brak motywacji do treningów. Na początku zdołałem wykrzesać trochę zapału ale nie na długo go wystarczyło. Tak na prawdę to dobrze byłem przygotowany na 4 wyścigi (Katalonię, którą wygrałem; Montreal, który przegrałem po frajersku, Walencję gdzie powtórzyła się sytuacja z Kanady oraz Singapur bo to mój ulubiony tor) przez co nie miałem szans na nawiązanie walki z najlepszymi. 

Nie zmienia to faktu, że wyścigi były przednie, przeważnie czysta walka, nikt nikomu krzywdy na torze nie robił (zbyt często). Biorąc pod uwagę to co się działo w pozostałych ligach to w naszej lidze pod względem kultury na torze jeździli PRAWDZIWE DEBEŚCIAKI. Oczywiście drobne incydenty się zdarzały ale to raczej rzecz normalna.

Po za czystością jazdy największe słowa uznania należą się frekwencji i to, że tyle osób wytrwało do końca sezonu.

Na koniec chciałbym pogratulować Gregowi zwycięstwa w sezonie; Michałowi, który od poprzedniego sezonu zrobił największe postępy i wszystkim nowym zawodnikom, którzy niezłomnie połykali kilometry na kolejnych torach. Na uwagę zasługuje fakt, że mój teammate przestał mieć problemy z internetem ale zaczął mieć z alkoholem (mogę policzyć na palcach jednej ręki kiedy jechał trzeźwy) ale mimo to wygrał wyścig (co prawda w dziwnych okolicznościach ale za tyle kicków co dostał to chyba gra stwierdziła, że trzeba wyrzucić wszystkich żeby wreszcie raz wygrał i miał prawdziwy powód żeby się napić) :P

 

Kończąc mój krótki wywód mam propozycję. Co Wy na to, żeby zorganizować kilka wyścigów takich jak ten ostatni w Brazylii, 100% i seryjne ustawienia. Nie ma co się bawić w żadną punktację, po prostu wybieramy tor i dzida. Można coś takiego organizować w tygodniach gdy nie ma F1. Co wy na to ??

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge jechac :)

Tylko 100% to trzeba przynajmniej 10 osob no i tor musi byc powszechnie lubiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli byloby to w tygodniu kiedy nie ma f1 i nic mi nie wypadnie , no i jesli zbierze sie 

dziesiatka driverow to pojade  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,jakie plany, kto kupuje gre f1 2013 i chetnie pojedzie wg zasad malej ligi czyli 50% co tydzien.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku na 99% odpuszczam chyba, że F1 2013 okaże się wybitną produkcją :D w co wątpię. Mogę służyć jako niezależny, bezstronny ekspert jakby jakaś brzoza pojawiła się na torze albo niewidzialna ściana :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×