Skocz do zawartości
NewNickPL

God Of War: Ghost Of Sparta

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj dostałem swój kod do demka, ze względu na to, że nie mam dostępu do wi-fi nie mam jak go pobrać. Jestem ciekaw ile osób jeszcze dostało kod, i czy już możecie sie podzielić jak to wszystko wygląda i działa? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przez Media Go nie możesz pobrać?

Nawet jeśli bym umiał, to nie mam kabla usb ani adaptera na kartę pamięci :pardon:

EDIT: Poradziłem sobie inaczej, zrobiłem z telefonu hotspot i podłączyłem psp, demko waży ~90MB a do 10 mam jeszcze 180 MB więc mogę spokojnie ściągnąć [;

EDIT2: Świetnie się gra, demo starcza na około 20 min za pierwszym podejściem na easy :teehee: Gdy jest około 4-5 przeciwników pada deszcz i jeszcze biegamy walcząc po jakby rzece potrafi trosze przyciąć się animacja... Można takrze w demie stworzyć własną arene ustawiając w niej miejsce, ilość przeciwników lub zwyklych ludzi, licznik czasu, poziom trudności. Sa nowe bronie, jak włócznia i tarcza (jak w 300) nowe ataki wykończeniowe przeciwników, podczas demka można sptkać 3 rodzaje bossów,od słabego poprzez takiego co ma jakies specjalne umiejętności i bossa głównego który jak to zwykle bywa, nie ma normalnych rozmiarów. :tongue: Grafika uległa zmianie, zauwazalnej w stosunku do poprzedniego gowa na psp, postacie są bardziej szczegółowe i świat do około wydaje się być wykonany z lepszej jakości tekstur, ale jest jeden -, mianowicie rozmycie, miejscami wydaje mi sie zbyt przytłaczające, jakby kratos miał wade wzroku ( :sweat: ) ale to może akurat przez to że na całym lvlu padał deszcz. I system wykańczania przeciwników za pomocą QTE jest jak w GoWIII, klawisze pokazują się odpowiednio przy krawędziach ekranu, dzięki czemu (wg. mnie) można się skupić na epickich wykończeniach przeciwników i tylko kontem oka skupiać się na tym co wcisnąć [;

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie kupie

mam Chains Of Olympus i według mnie jest to jeden z najlepszych tytułów na PSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tez Dostalem Kod Na Demko Ale Jako Ze Nie Mam Psp to sobie nie pogram;/;/ jesli ktos ma psp a nie dostal kodu to moge swój oddac;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie oddam komus swoj kod

prosze kto pierwszy ten lepszy :)

E74N-ELB8-P7HP

Edytowane przez kill
Ściaga się ;) dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałby może ktoś jeszcze jeden zbędny kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem najarany na ghost of sparta, wręcz uwielbiam goda  :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden czekasz na Ghost of Sparta, poprzednią część pewnie jak setki tysięcy osób przeszedłem ze sto razy a mało tego pewnie przejde po raz sto pierwszy

PS:W Gdańsku w Galerii Przymorze powstał nowy Game-Shop był ktoś juz tam? Maja naprawde duży wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden czekasz na Ghost of Sparta, poprzednią część pewnie jak setki tysięcy osób przeszedłem ze sto razy a mało tego pewnie przejde po raz sto pierwszy

PS:W Gdańsku w Galerii Przymorze powstał nowy Game-Shop był ktoś juz tam? Maja naprawde duży wybór

ma ktos jeszcze moze kod ? bo ja mam psp od tygodnia i nie mam gier ;( a chce zobaczyc czy warto kupic god bo bijatyk zbytnio nie lubie ale jesli to mi sie spodoba to kupie, koda dajcie na prywatna wiadomosc, konsolke jeszcze mam na gwarancji wiec w wtorek powinnienem miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w polskiej wersji można wybrać język angielski? Chodzi mi tu zarówno o napisy jak i głosy. Nie żebym miał coś do Bogusława Lindy, który nawet pasuje jako Kratos, ale co oryginał to oryginał, wolał bym po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy :) ale szybko ją przejdziesz ja na upartego przesiedziałem 6godz + 2 na zbieranie tych wszystkich rzeczy :) ale gra godna zakupu :)

Edytowane przez MaciejJB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było info że dwa GOW są w promcji w PSStore tymczasem widzę tylko Chains of Olympus a gdzie jest Ghost of Sparta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ograniu wszystkich cześci na duże konsole nie myślałem że na psp może się tak dobrze grać w gow'a. gra naprawdę przezajebista . polecam fanom serii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy ghost of sparta na pewno nie będzie działał na Vicie? W PSStore jest napisane "compatible with PSP only" ale pamiętam że wcześniej w PSStore był dostępny na Vitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy na YT maja filmiki jak graja na Vicie, nawet komentarze z wczoraj sa ze dalej dziala, wiec nie wiem, ciezko odpowiedziec jednoznacznie na to pytanie jesli napisane jest PSP only o.O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze to właśnie GoW:GoS działał na PsV...może po prostu nie zaznaczyli tego ?

EDIT: jednak błąd...Chains Of Olympus działa pod PSV a GoS nie...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez działał, nie wiem, chyba nic nie zmienili, ale zakupilem juz jakis czas temu i działa. Oczywiscie jako gra z PSP. Co ciekawe, wydaje mi się ze daloby sie pobrac go również na ps3 :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem na vitę i działa OK. Czy ktos wie o co chodzi w 3 wyzwaniu Aresa? Czy trzeba rozbić dużą skrzynię w czasie? Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbijasz skrzynię, a tam kolejna. Taka wańka w stańkach(pisownia własna :P). Musisz rozbić wszystko przed końcem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×