Skocz do zawartości
PanPawcio

The Shoot

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam nadzieję, że mi pomożecie.

Gram sobie w ową gierkę, ale nie mogę "wystrzelać" satysfakcjonujących wyników, ponieważ nie mogę absolutnie aktywować trzeciej umiejętności (karabinu maszynowego).

Pytanie: Jak ją aktywować? W treningu wystarczyło rozwalić kilka celów pod rząd... a podczas "kręcenia" filmu, nie mogę tego zdobyć.

Darowałbym sobie to wszystko, ale już w drugim filmie nie zdobyłem minimalnej liczby punktów i nie mogę przeskoczyć dalej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też musisz strzelac w kilka celów pod rząd, 1 strzał 1 zabity, nie mozesz strzelać na oślep. Gra jest trudna bo zeby przejśc dalej musisz nabijac jak najwiekszy mnoznik.

Próbuje zrobić platyne, jednak nie moge znaleźć wszystkich plakatów, a na necie nie ma żadnego poradnika. Grał ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem tyle, żeby odblokować wszystkie "filmy".

Gra jest...TRUDNA. Tego się nie spodziewałem jak ją kupowałem, trzeba zabijać każdego na strzała żeby odblokować właśnie ten najlepszy power up - karabin. A mnożnik to przesada, każde nietrafienie kogoś to chyba -3x do całości.

Na dwie osoby też jest trudno (jak masz dwie różdżki Move). Plakatów też nie mogę znaleźć wszystkich, są filmy gdzie mam tylko 2 a w jednym chyba 5. Nie mam pojęcia gdzie jest reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 najlepiej sie nie śpieszyc to sie nabije i oczywiscie ważna jest dobra kalibracja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślalem ze ta gra bd dziecinnie prosta i platyna sama wpadnie :D, lecz bd musiał sie troche pomeczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i nie podoba mi się. Jest po prostu nudna i za duży chaos panuje na ekranie ( w szczególności jak grasz we dwójkę ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Shoot.. i uwazam ze jest to fajna gierka w ktora grasz jak ci sie nudzi... czasami sobie pykam z tatą dla zajawy... szczerze mowiac lezy i sie kurzy ale warto miec taka gierke...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo, całkiem fajne, ale niestety szybko się nudzi.

Jak na imprezki może być fajne. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś? bo szukam wszystkich plakatów a tak to obecnie nabijam gwiazdki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś? bo szukam wszystkich plakatów a tak to obecnie nabijam gwiazdki :)

witam,

mam do ciebie pytanko.

gram w sumie juz sporo w ta gierkę i chyba nie udało mi się zdobyć ani jednej gwiazdki - bo nie odblokowało się żadne trofeum od gwiazdek.

Jak zbierać gwiazdki? W sensie gdzie one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w The Shoot? Sama gra nie jest jakaś trudna, ale już pucharki do niej potrafią nieźle napsuć krwi :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...szczególnie te z wyzwań.

A z wyzwań to mi zostało tylko to z zombie, bo nie zebrałem jeszcze części plakatu. A z którym masz problem?

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno skończyłem w to grać ale bardzo niemiło wspominam kilka trofeów tj. 3 strike pod rząd ;) Ciężko jest i trzeba mieć fuksa

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno skończyłem w to grać ale bardzo niemiło wspominam kilka trofeów tj. 3 strike pod rząd ;) Ciężko jest i trzeba mieć fuksa

pozdrawiam

Akurat robiłem to trofeum kilka godzin temu, straszna męczarnia ;D Chyba ze 2 godziny stałem przed tą kamerką jak debil :P Teraz tylko pożyczyć od kogoś move'a, zrobić ostatni trofik i można się cieszyć platynką ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×