Skocz do zawartości
PanPawcio

Kung-Fu Live

Rekomendowane odpowiedzi

Po co dwa tematy, o jednej grze? Poza tym, jeśli mnie wzrok nie myli, to tematy zakładają moderatorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy również potwierdzają tematy, które założyli użytkownicy i wtedy są publikowane. To jest jedyny temat o tej grze. Szukałem używając wyszukiwarki i nie ma innego tematu o Kung-Fu Live niż ten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to to nie moja wina, że gra trafiła do tego działu. Moderator ją tu przydzielił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo sorki Pawcio. Temten temat to Kung-Fu Rider, a nie Kung-Fu Live. Jeszcze raz, przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, kiedy premiera tej zaje*istej gry ? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest 8 grudnia 2010. Za niecały tydzień. Od razu kupuję. Spali się trochę kalorii. Chyba, że krzykną więcej niż 50zł to podziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zakupione (51zł) i przetestowane. Po pierwsze info dla potencjalnych odbiorców. Technologia jest kapryśna. Gra ma problem z usuwanie tła obok nas. Musiałem posprzątać za mną i całkiem się przebrać bardziej na jasno, bo ucinało mi nogi. Jeszcze trzeba dobrze b. dobrze oświetlić pokój i stać z 2.5 metra od kamery. Po bokach trzeba mieć z 2 metry wolnego. Jak już wszystko dostroiłem działało b. dobrze. Druga sprawa grałem 15-20 minut i zaliczyłem prawie połowę chapterów ale mogę się mylić do długości.

A teraz co do gry. Niezła jazda. Po tych 15 minutach wypluwałem płuca, byłem mokry a teraz czuję zakwasy. Wbrew pozorom gra nie jest banalna (na medium) i wymaga robienia szybkich uników. Trzeba skakać, kopać, walić, kucać, wychylać się. Praca całym ciałem. Zobaczenie siebie we wstawkach komiksowych to niezły fun. Generalnie gra dobrze zczytuje nasze ciosy, choć cała gra nie ma się co oszukiwać jest dosyć umowna. Można robić co się żywnie podoba przed ekranem i to przede wszystkim jest najlepsze. Gra nas nie ogranicza. Np kiedy walczymy z pso-podobnymi stworami. możemy je kopać jak piłkę, pochylić się i walić z pięści, lub przykucnąć i używać rąk i nóg. Świetna gra do wygłupów i rozruszania się. Mam pod sobą sąsiadów, musieli myśleć: WFT się tam dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze może sprawił sobie tą gre ? i mógłby się wypowiedzieć ? bo zastanawiam się nad kupnem :) z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze może sprawił sobie tą gre ? i mógłby się wypowiedzieć ? bo zastanawiam się nad kupnem :) z góry dzieki

nie zastanawiaj się tylko kupuj, ja mam tą gierke i w zupełności się zgadzam do wypowiedzi YAREKU robisz co chcesz i ubaw po pachy jest :biggrin: . ja nie żałuję gram codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w tej grze multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim PSS jest dostępne demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kung-Fu Party - Play multiplayer with four people controlling enemies..

Oto jedno z trofeów. Więc i trofea, i multi powinno być :)

Edytowane przez Miszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×