Skocz do zawartości
mack

Multiplayer; Jakie Macie Pingi

Rekomendowane odpowiedzi

podłączyłem PS3 do lokalnego internetu radiowego (wcześniej grałem online przez blueconnect - ogromne lagi, tyłek często skopany) i na razie jestem zadowolony, pingi do Kaliforni udało mi się raz uzyskać 60 ms !!! zwykle jest rzędu 200 ms - myślę że 200 ms to typowy wynik dla Polski niezależnie czy net jest kablowy czy neostrada - tak wypowiadali się na forum ps3site.pl grajacy online w Battlefield Bad Company 2.

Ciekawe jak to sie ma do polskich graczy: jakie pingi do Polski i dla porówania do dalekiego serwera np Kaliforni są u polskich graczy; proponuję sprawdzanie na www.pingest.net i z linii poleceń kompa, wpisujcie jakie macie neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem PS3 do lokalnego internetu radiowego (wcześniej grałem online przez blueconnect - ogromne lagi, tyłek często skopany) i na razie jestem zadowolony, pingi do Kaliforni udało mi się raz uzyskać 60 ms !!! zwykle jest rzędu 200 ms - myślę że 200 ms to typowy wynik dla Polski niezależnie czy net jest kablowy czy neostrada - tak wypowiadali się na forum ps3site.pl grajacy online w Battlefield Bad Company 2.

Ciekawe jak to sie ma do polskich graczy: jakie pingi do Polski i dla porówania do dalekiego serwera np Kaliforni są u polskich graczy; proponuję sprawdzanie na www.pingest.net i z linii poleceń kompa, wpisujcie jakie macie neta.

U mnie 17 ms. Lokalny operator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska normalnie posiada 60ms na "normalnych" łączach, choćby Netia, Neo, UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak włączyć ten tryb ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły, przeciętny ping to 60ms. Zazwyczaj osiągalny u np. netii i tp po kablu telefonicznym. Natomiast  na światłowodzie, z dobrym routerem osiąga się ping ok 12ms. Odradzam wszystkie rodzaje radiówek, czy też mobilnych internetów do celów innych niż przeglądanie internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak włączyć ten tryb ?

Zadzwoń na obsługę klienta i poproś o sprawdzenie w jakim trybie jest Twoje połączenie .Jeśli nie jesteś daleko od centrali to powinno się dać bez problemu  włączyć tryb fast. Mi włączyli od ręki i ping na onet z ok 30 spadł do 15-20. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykły, przeciętny ping to 60ms. Zazwyczaj osiągalny u np. netii i tp po kablu telefonicznym. Natomiast na światłowodzie, z dobrym routerem osiąga się ping ok 12ms. Odradzam wszystkie rodzaje radiówek, czy też mobilnych internetów do celów innych niż przeglądanie internetu.

60 ms ale do jakiego serwera? jeśli w Polsce to słabo, ja na radiówce mam ping do serwera w Polsce 20-30 ms. Powtórzę jeszcze raz piszcie ping do jakiej części świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zalezy od trybu kodowania jaki macie Fast czy Interleaved.

Miesiąć czasu walczyłem z operatorem aby zmienił mi tryb kodowania na fast

www.onet.pl ----- ping 30 przy interleaved

www.onet.pl ------ping 19 przy fast

Ogólnie po Polsce mam od 10 do 15

Wielka Brytania ---- 50 i 60

Stany Zjednoczone od 120 do 140

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×