Skocz do zawartości
kubeczki

Ps3 wersja 80 GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukalem w ''GOOGLE'' cos na temat premiery ps3 80 gb ale nie znalazlem, czy wie ktos moze kiedy takowa sie odbędzie?? a i jescze jedno czy ta wersja bedze miala wsteczną kompatybilność i oczywiscie mam na mysli premiere w polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 80GB miało już dawno premiere w USA, w Europie jej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem,że mialo w USA ale moje pytanie brzmialo czy ktos wie cos na temat premiery w POLSCE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zapowiedzialo ze nie wypusci wersji 80 gb na rynek europejski , na dzien dzisiejszy jest dostepny tylko model 40gb (60 gb juz nie produkuja) ale ma sie pojawic jakas nowa opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80GB pewnie nie wprowadzą, bo 40GB zaczyna im się opłacać, a ludzie i tak to masowo kupują. Chociaż jakiś wybór byłby miły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że niedługo wprowadzą jakas konsole która będze miala wsteczną kompatybilność bo jak nie to trzeba bedze kupic 40 gb... bo jak patrze na ceny 60 gb na allegro to smiac mi sie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wiadomościa Sony jest to, że nie wprowadzą wogóle wersji 80bg do europy, a ze stanów i japonii ją za jakiś czas wycofają i pozostaną wersje tylko 40gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie osobom, ktorym udalo sie kupic wersje 60gb mozna nazwac szczesliwcami, bo jak na razie na moje oko to 70% ludzi posiada wersje 40gb eszz.. czekam na jakies nowe propozycje od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mozna tak powiedziec. ja niestety nie załapalem sie na ta wersje i byłem zmuszony kupic 40bg. mysle ze przez dlugi czas Sony niczym takim jak "lepsza" konsola nas nie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie kase na ps3 bede mial dopiero na wakacje jak do wakacji nie dadza jakiejs konsoli ze wsteczna kompatybilnością no to kupuje 40 gb:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęście sie załapać na 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SirSalceson myśle że raczej się nie mylę i raczej możesz się nastawiać na 40bg wersje, ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wsteczną kompatytbilnością to chyba trzeba sie pożegnać

Zostaje jeszcze PS2. Jak komuś padła to nówka nie jest wcale droga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps2 można kupić na Allegro za 300zł co taniej wychodzi niż za starterpack...

PS3 40gb(1500) + PS2(~300) = ~1800

PS3 Starter (2000+) a i tak już go raczej nie zobaczysz...

Jeśli nie masz zbyt dużo kasy to ps2 możesz przerobić i grać na piratach więc wychodzi ci jeszcze taniej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz zbyt dużo kasy to ps2 możesz przerobić i grać na piratach więc wychodzi ci jeszcze taniej ^^

Zapomniałeś tylko napisać, że przerabiając PS2 później jak będzie grał na kopiach to nie poczuje tego co może dać tylko oryginał kupiony za własne zarobione pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, co ta 80GB wnosi oprócz pojemności, która w ogóle nie ma znaczenia?

Nic tylko jest to NAJLEPSZY obecnie model w ktorym za 20GB wiecej trzeba dac o 100$ wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam PS3 w wersji 60 GB i szybko przestałem odpalać na niej gry z PS2 z powodu różnic w wyświetlaniu grafiki. Gry są tworzona z myślą o danej platformie i emulacja zawsze będzie tylko emulacją. Mam też PS2 i widzę jak chlebak źle wyświetla kolory w większości gier na swoją starszą siostrę, nie wspominając o braku kompatybilności z częścią tytułów. Wersja 80GB ma oba chipy z PS2 więc prawdopodobnie z jakością gier byłoby lepiej, ale nie widziałem więc to tylko gdybanie. Tak czy inaczej zostaje jeszcze problem telewizora. Odpalenie starej gry na 42 Full HD TV może skończyć się odruchem wymiotnym. Duże telewizory LCD nie radzą sobie z obrazem SD. Kolejnym argumentem za odpuszczeniem sobie wstecznej kompatybilności jest już słynna kiepska jakość czytników Sony. Ja tam wolę nie przemęczać napędu blu-ray starymi tytułami.

Nie przesadzajmy też z tym że kogoś nie stać na PS2 a ma PS3. To jakiś żarty są dla mnie. Cena używanej PS2 to cena jednej gry na PS3.

Gdybym posiadał wersję 40GB jakoś specjalnie nie czekał bym na tę 80GB bo i tak nie korzystałbym z tego za co musiałbym dopłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dochodzi jeszcze miejsce. Ja mam 60 GB i sie ciesze, bo na PS2 nie mam juz po prostu miejsca na polce, a mieszkanie mam male.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym kupić sobie najpierw wersje 60 albo 40Gb i jak się okażę, że nie wystarczy miejsca na dysku to wtedy wymieniłbym sobie dysk na większy albo kupił sobie jakiś zewnętrzny na USB...

----------------------------------------------------------------------------------------------------

SonnyTRK.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis poszla plota )zrodlo - maxconsole.net) ze Slny przymierza sie do wersji 120 i 160 GB. Chore. To zaczyna przypominac X360, w ktorego ilosci wersji juz sie gubie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ściema napewno. bo ile wtedy będzie kosztować taka wersja 160gb 2700zł?? bez sesnu.... zreszta xbox daje różne wersje konsol bo do boxa nie można sobie podłączyć każdego dysku i właśnie PS3 góruje prostotą. Nie masz miejsca na dysku to idziesz do sklepu i kupujesz dowolny SATA 2.5'' i po kłopocie, a w xboxie: "o nieeee, muszę dokupić dysk 40gb za 500zł (czy tam ileś) ((((( co ja teraz zrobię!?!?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ściema napewno. bo ile wtedy będzie kosztować taka wersja 160gb 2700zł??

Wersja 120GB\160GB miałaby zastąpić model 80 GB który wycofaliby z produkcji i cena dzisiejszej 80ki z grą czyli 499$ przypisana zostałaby tej 120GB\160GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis poszla plota )zrodlo - maxconsole.net) ze Slny przymierza sie do wersji 120 i 160 GB. Chore. To zaczyna przypominac X360, w ktorego ilosci wersji juz sie gubie...

Nikt, nikogo nie zmusza zeby kupowac nowa konsole z powodu wiekszego HDD tym bardziej ze to WCALE nie jest niezbedne do uzytkowania PS3, a juz napewno nie wplynie na granie.

Chybiona proba porownania PS3 do x360.

Dla tych, ktorym brakuje miejsca lub poprostu chca wiekszy dysk, polecam ten artykul: LINK

wymiana banalnie prosta a ustawienia konsoli zapisane sa we "flash'u", wiec chyba nie znajdzie sie nikt, kto bedzie mial jakies problemy z "upgrade'm" swojego playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×