Skocz do zawartości
mlody827

Logitech MOMO racing

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie czy kierownica Logitech MOMO racing zadziala mi na konsoli .

Chcialem ja kupic poniewaz jest jedną z lepszych i stac mnie na nia poniewaz Logitech G25 jest troche za droga:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna zadziałać, ale to bardziej zależy od gier i ich przystosowania do obsługi kierownic. Chociaż ja zamiast MOMO poleciłbym Ci Driving Force Pro - jest chyba nawet tańsze, a ma 900* obrót koła i wiele osób o wiele wyżej stawia ten model niż MOMO. Sam z DFP korzystam i jestem bardzo zadowolony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinna zadziałać, ale to bardziej zależy od gier i ich przystosowania do obsługi kierownic. Chociaż ja zamiast MOMO poleciłbym Ci Driving Force Pro - jest chyba nawet tańsze, a ma 900* obrót koła i wiele osób o wiele wyżej stawia ten model niż MOMO. Sam z DFP korzystam i jestem bardzo zadowolony...

Czy DIRT obsluguje to koleczko? Bede musial niestety chyba wymienic Driving Force na Pro.

Pozdro

yerzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy DIRT obsluguje to koleczko? Bede musial niestety chyba wymienic Driving Force na Pro.

Demo działało z Driving Force Pro, nie miałem okazji sprawdzić w pełnej wersji, ale ludki informowali, że kopało nieznośnie (aż za mocno), także... Obsługuje pełną gembą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam G25 , albo momo nic niżej nie ...

DFP moim zdaniem jest lepsze do MOMO - tego obecnego. Bo Momo Force było prawdziwym rarytasem - skóra, aluminium - masakra. Zachwycające wykończenie. Ale Momo Racing, które zostało pozbawione wszystkich tych ekskluzywnych elementów przy wysokiej cenie już takie dobre nie jest. Szczególe doskwiera mały kąt obrotu, a cena jest o jakieś 50zł wyższa niż DFP, które w mojej opinii jest najlepszą kierownicą dla ludzi którzy chcą dobrą kierownicę za rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy momo jest na łożysku? Bo kręcąc nią w MM stwierdziłem, że mechanizmem bliżej jej do Driving Force EX niż DFP stąd decyzja o DFP. Poza tym DFP jest dedykowana i zawsze mamy pewność, że gry ją obsłużą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: DFP sa podobno dwie wersje stara i nowa rev.B, jak je rozpoznac? bo z tego co wiem roznia sie uzytym materialem jakis przyciskow... moze mi ktos wyjasnic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×