Skocz do zawartości
rac

StreamMyGame

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, o co cho?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chodzi o to, że tak jak można było grać na PSP w gierki poprzez remote play z PS3, tak teraz można grać w gry z PC na PS3. Działa to na tej samej zasadzie - wszystko jest obliczane na PC, a do PS3 idzie obraz, sterujemy padem z PS3. Potrzebujemy do tego linuxa (na PS3). Gość na filmiku pokazuje instalację i gra w Crysisa na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja bym chcial zeby ps3 nie bylo nigdy zlamane jedynie chodzi mi o piraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to ma współnego z piractwem ?

Zamysł jest genialny. tylko potrzeba b.dobrego łącza (jesli się chce grać powyżej 640x480). Wbijasz się na serwer wybierasz sobie crysisa i śmuchasz w niego odbierając tylko obraz i wysyłając sterowanie i sygnały ! Jeśli firma sie rozszerzy to możemy zapomnieć o kupowniu kart grafiki itp. Kompy będą tylko terminalami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego jest potrzebna dobra karta graficzna w kompie czy gra jest przetwarzana przez rsx?

Bo niestety mam skopaną kartę i jak włączam jakąś grę to mi sie komp resetuje^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co tyle szumu?

Wszystko jest liczone na PC, PS3 tylko bierze dane z sieci i je wyświetla. Szczerze, wolałbym sobie kupić pada, a PC podpiąć do TV kablem DVI-HDMI. Taniej, prościej (nic nie trzeba instalować, kombinować), a być może nawet i ładniej (większa rozdzielczość). IMVHO zero przełomu, a może i krok wstecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale o co tyle szumu?

Wszystko jest liczone na PC, PS3 tylko bierze dane z sieci i je wyświetla. Szczerze, wolałbym sobie kupić pada, a PC podpiąć do TV kablem DVI-HDMI. Taniej, prościej (nic nie trzeba instalować, kombinować), a być może nawet i ładniej (większa rozdzielczość). IMVHO zero przełomu, a może i krok wstecz.

Zakładając, że kompa masz w swoim pokoju, a PS3 + duży telewizor w innym, możesz bez mieszania w kabelkach (o ile mieszkanie jest już osieciowane) spokojnie pograć w gry z PC na PS3.

Wygoda vs. jakość obrazu [bo tylko 640x480 w wersji podstawowej, na abonament (9,90$ rocznie) niezbyt wielu się pewnie skusi]. Jak komu wygodnie.

Jak dla mnie, zbędny bajer, bo PS3 kupiłem właśnie dlatego, że większość gier z PC mi się po prostu przejadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie fajny gadżecik. Nie zamierzam z tego nalogowo korzystac, Crysis odpada, bo i tak u mnie na lapku nie pojdzie. Ale fajnie byloby czasem popykać w Maksa Payne'a 2 na padzie, czy nawet w pierwszego Gothica. Ew. w Championship Managera. Na pewno bardzo dobrze, ze takie cos powstalo, bo moze sie przydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widzę...

Ale to raczej przez uprzedzenia do gier PC

Wam życzę miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAJER jak dla mnie i NIC więcej. W każdym razie ktoś to wymyślił-działa i dzięki temu wiemy, że ludzie nie siedzą tylko i grają, ale kombinują też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×