Skocz do zawartości
parasite

Parasite Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Nie wiedziałem gdzie temat wkleić jeżeli to nie to miejsce to sorry.

1. Macie jakąś wiedzę czy japońce wrzucą 2 pierwsze części na pss??? Siedziałem na necie kupa czasu i żadnych informacji nie znalazłem. Jak dla mnie najlepsza gra na psx ( PE2). Na 1 nie grałem ale podobno też dobra.

2. Też przewaliłem neta chyba w całości i nie znalazłem informacji kiedy 3 część ma wyjść, a gdzieś mi się obiło o uszy że wycofali się z produkcji.

Edytowane przez parasite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Nie wiedziałem gdzie temat wkleić jeżeli to nie to miejsce to sorry.

1. Macie jakąś wiedzę czy japońce wrzucą 2 pierwsze części na pss??? Siedziałem na necie kupa czasu i żadnych informacji nie znalazłem. Jak dla mnie najlepsza gra na psx ( PE2). Na 1 nie grałem ale podobno też dobra.

2. Też przewaliłem neta chyba w całości i nie znalazłem informacji kiedy 3 część ma wyjść, a gdzieś mi się obiło o uszy że wycofali się z produkcji.

Jak nie znalazłeś to znaczy że nie ma , nie można poczekać na oficjalne potwierdzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znalazłeś to znaczy że nie ma , nie można poczekać na oficjalne potwierdzenie ?

Syn od kumpla powiedział kiedyś "... jak czegoś nie ma w internecie to nie ma tego w rzeczywistości...", z tym że on ma 7 lat....

Cóż ja się z tym nie utożsamiam......

Doskonały to ja nie jestem jak twierdzisz i mogłem coś przeoczyć dlatego pytam...

Jestem przekonany że jest więcej sympatyków tej gry.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×