Skocz do zawartości
Gość dusza24

Jaki router do playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

A ja mogę z pewnością wszystkim polecić Linksysa WAG300N ma wbudowany też modem, jest oczywiście Wi-Fi (to już chyba standard). Łatwy w konfiguracji, przejrzyste menu posiada i kilka innych bajerów;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez mam NetGear, jest bardzo dobry, 0 problemow, szerokie pole dzialania, latwy interface obslogi, godny polecenia, jednyna wada: cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat.

Mam neta Orange 2 mb/s i chciałbym łączyć się z konsolą przez Wifi. Napisałem o tym już na paru forach, ale jakoś ludzie nie chcą mi pomóc, więc zdaje się na Waszą łaskę. xD

W ogóle, skoro net idzie z linii telefonicznej, to muszę mieć router mający w sobie modem? Dopiero niedawno o czymś takim usłyszałem.

Co możecie polecić dobrego, co nie zabije mnie konfiguracją? Potrzebuję jedynie do jednego kompa i czarnulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz neta mobilnego? jeżeli tak to ja bym spróbował podpiąć ps3 do Twojej karty w sieciowej w laptopie i udostępnił mobilnego neta. problem będzie bo laptop będzie musiał być włączony i stać na odległość kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokladniej jaki to internet? podpinasz gwizdek USB z karta SIM do kompa? Jezeli tak to jedynym sposobem jest udostepnienie polaczenia przez windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,wczoraj kupiłem również NETGEAR i wczasie instalacji a dokłądnie na samym początku wyskakuje mi jakiś błąd RUNTIME ERROR E\:BIN .IA.CORE.MDM ULTI czy coś takiego może wiecie o co chodzi?

pozdrawiam i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router mozna skonfigurowac bez wykorzystania plyty. Tam nie ma zadnych sterownikow, tylko jakis kreator przyspieszonej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Router mozna skonfigurowac bez wykorzystania plyty. Tam nie ma zadnych sterownikow, tylko jakis kreator przyspieszonej konfiguracji.

czyli normalnie podłączyć bez zadnej instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Orange Freedom na zwykłej linii telefonicznej, aktualnie jade na ethernecie, który ciągne od kompa, ale chce router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma routera do orange, przynajmniej tak mi się zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czyli normalnie podłączyć bez zadnej instalacji?

Tak, wpinasz kabel sieciowy pod kompa, wchodzisz w przegladarke, wpisujesz IP bramki (routera) (najprawdopodobniej 192.168.1.1 lub 192.168.0.1) wpisujesz admin i ew. haslo i jedziesz z konfiguracja. A najlepiej to przeczytaj instrukcje, wbrew powszechnym opiniom, instrukcja sie przydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma routera do orange, przynajmniej tak mi się zdaje.

Jak nie ma? Orange działa tak samo jak TP, router z modem, po prostu potrzebuję marki dobrego urządzenia pod AnnexA [stąd potrzebna informacja o tym, jaka to sieć], stąd pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Co do tematu samych routerów.

Sam posiadam TP-Linka W8910G podłączony do netii na łączach TPSA (annex A). Wszystko śmiga wyśmienicie. Jeśli ktoś nie ma za dużo pieniędzy to polecam właśnie to urządzenie. Cena w sklepie około 100zł.

Konfiguracja WiFi była szybsza i łatwiejsza niż standardowo po kablu.

Pomimo działania na raz wielu urządzeń, które wykorzystują WiFi u mnie w domu nie uświadczyłem żadnych perw, ani zrywania połączenia. Wszystko działa na 1mbit łączu, więc wcale nie takim szybkim.

Jeśli ktoś miałby pytania to chętnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko w domu chodzi po Wi-fi (komórka, tuner sat, dwa komputery a teraz i PS3).

Router to Edimax AR-7084gA na łączu 6mbit/s (Netia na kablach tepsy).

Wszystko pomyka bardzo stabilnie, router kosztuje tyle co barszcz.

Jedyne co mnie interesuje to jak sprawdzić MAC adres karty w PS3 ?

No bo obecnie musiałem wyłaczyć filtrowanie po MAC`u a tak dopisałbym go do listy w routerze. Zawsze to bezpieczniej niż sam wep.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Settings->Network settings->Settings and connection status list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam WRT54GL + Tomato, sam używam w tej konfiguracji i powiem że rewelka żadnych problemów, wszystko lata jak ta lala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Settings->Network settings->Settings and connection status list

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście posiadam router linksys wag200g podłączony do multimo 1 mb/s, ps3 mam po wifi i nie mam najmniejszych problemow (od routera do ps3 jest jakieś 5m a sygnał mam 92%) szczerze moge polecić ten router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam edimaxa 6216Mg i same problemy wyrzuca mnie z gry online (800028ED6) i musze go zmienic ! na co wiec? Tutaj kazdy swoje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linksysy (po aktualizacji frimware bo to co jest zaraz po wyjęciu z pudelka to woła o "kolegę Saszę ze wschodu"), TPlinki i Pentagramy Cerberus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie, bo mam Netie, i podobno w Netii jest Aneks B, czyli nie mogę mieć routera z Anneksem A? Musi być B?

Bo nie wiem czy ten jest dobry:

http://allegro.pl/item461946177_router_mod...a_netia_fv.html

Ma Anneks A

Ja mam Netię i mam Annex A!

Net mam podłączony przez Linksys WAG200G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Netia na łączach TPSA to AnnexA.

Jeśli Netia na łączach Neti to AnnexB.

Ludzie, trochę pomyślunku, przecież to od kabli przyłączeniowych zależy a nie od firmy. Jak kable analog to AnnexA a jak cyfrowe to AnnexB.

Masz telefon cyfrowy na łączach czy zwykły analog?v Znasz odpowiedź to i znasz odpowiedź o Annex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

prosilbym o pomoc a mianowicie mam router Belkina ten :http://allegro.pl/item1067602998_szok_cenowy_router_belkin_g_wireless_do_kablowki.html wi-fi internet osiedlowy elegancko kabelek i cos chyba z tym routerem jest nie tak strasznie rozlacza neta na lapku tez żadko chodzi na plejce chodzi lecz nie łączy mnie do meczu w fife.Porty są ustawione chodziło wszystko dobrze ostatnio mialem formata i wszystko sie zrąbało cos nie chodzi a co gorsza router co troche trzeba resetować router.Jakies pytania ? pisać smiało co moze byc przyczyną złego działania tego routera a i jaki mi router poleciacie na kabel czy wi fi mam tele w pokoju wolałbym na kabel podajcie jakies dobre routery z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×