Skocz do zawartości
Xiem

Laptop - poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Hello and welcome.

Prosbe kieruje do wszystich uzytkownikow forum... poszukuje, tzn wogole chce sie zorientowac w cenach laptopow.. moje wymagania to

L2 ( http://lineage2.com ) ma chodzic plynnie ( i tylko tym sie kierujcie... wiecej nie chce, od tego mam ps3 ;] ), rozdzielczosc 720 badz 1080. I co najwazniejsze, musi miec wyjscie HDMI bo chce go podlaczyc do TV. Szukalem dzis juz dluzsza chwile, niestety trafiam na raczej dziwne tematy na roznych forach.

Ps. mile widziane rowniez bluetooth...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hello and welcome.

Prosbe kieruje do wszystich uzytkownikow forum... poszukuje, tzn wogole chce sie zorientowac w cenach laptopow.. moje wymagania to

L2 ( http://lineage2.com ) ma chodzic plynnie ( i tylko tym sie kierujcie... wiecej nie chce, od tego mam ps3 ;] ), rozdzielczosc 720 badz 1080. I co najwazniejsze, musi miec wyjscie HDMI bo chce go podlaczyc do TV. Szukalem dzis juz dluzsza chwile, niestety trafiam na raczej dziwne tematy na roznych forach.

Ps. mile widziane rowniez bluetooth...

No stary, te wymagania mnie poraziły W skrócie: Lineage 2 graficznie to zabytek, aby ta gra działała płynnie wystarczy zwykła grafika zintegrowana na płycie głównej, ale w tym wypadku zapomnij o HDMI, zresztą HDMI i laptop? Wejścia pojawią się coraz częściej, ale na drogich kartach, np. serii 8xxx, ale taka karta nie potrzebna jest do L2. Jeśli chcesz lapka tylko do L2 to wystarczy Ci byle co używanego np. za + - 1500zł, jednak jeśli uparłeś się na HDMI w laptopie, to lepiej przygotuj 4x tyle, bo taniej lapka nie znajdziesz. Daruj sobie lepiej te wyjście i podłącz kablem DVI-HDMI. Bluetooth to standard wszędzie. Jeśli nie masz 5 klocków to z takimi wymaganiami, nie kupisz na rynku rozsądnego lapka. Modeli z HDMI na rynku jest kilka, a cena poraża, wsio ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klik

klik

Dzieki juz znalazlem

Ah i jeszcze jedno... L2 c1 moze i chodzilo plynnie na takich kartach o jakich mowisz ale CT1 dostaje duzego kopa i wymagania sie zwiekszyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze wybrałeś, że ma 2 gb ramu. L2 potrzebuje strasznie dużo w szczególności jak wpadasz do miasta pełnego sklepów graczy, przy 1gb było średnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klik

klik

Dzieki juz znalazlem

Ah i jeszcze jedno... L2 c1 moze i chodzilo plynnie na takich kartach o jakich mowisz ale CT1 dostaje duzego kopa i wymagania sie zwiekszyly.

Jak masz jakiegos ziomka w UK to patrz tutaj --> klik

Ma troche lepsze parametry (niz ten pierwszy link) a kosztuje 200 zeta mniej + mozesz sie ubiegac o 100 funtow (prawie 500 zeta) zwrotu, ktore de facto dostaniesz bo mam znajomych ktorzy korzystali z tej oferty.

Something to think about...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę z ceną się pomyliłem, nie sądziłem, że lapki idą nawet w PL w dół za 3k można mieć HDMI, ale tam siedzi Turion i jak dla mnie dyskwalifikacja. Jeśli puma nie pomoże w tym roku AMD, będzie to jego koniec Osobiście ten lapek taki sobie, jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukam super mocnego laptopa, chce tylko komfortowo grac w L2 i moc podlaczyc go pod TV, gdyby bylo l2 na ps3 to co innego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie szukam super mocnego laptopa, chce tylko komfortowo grac w L2 i moc podlaczyc go pod TV, gdyby bylo l2 na ps3 to co innego ;p

Moja sis gra w L2 od 2 lat, proponuję Ci zastanowić się jeszcze raz, bo dla Niej ratunku już nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to late ;p 2,5 roku sie to juz ciagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee niebędzie działac bo jest windows vista i ani l2 i ani Wow niechciały mi na laptopie na viscie chodzic a mam lepszego laptopa od tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co za problem odinstalowac Viste i zainstalowac XPka? O.o Oczywiscie najpierw trzeba go kupic, na odpowiedniej licencji (na wiele stanowisk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No a co za problem odinstalowac Viste i zainstalowac XPka? O.o Oczywiscie najpierw trzeba go kupic, na odpowiedniej licencji (na wiele stanowisk).

Problem jest i to poważny... nowe laptopy ze średniej półki z Windows Vista, posiadają zazwyczaj dyski SATA. Stawiam Ci skrzynkę browaru jeśli kupisz (ale to nieistotne) Windows XP i będziesz chciał go postawić na laptopie właśnie z dyskiem SATA, tak po prostu odpalić z płyty i zainstalować, bez kombinowania i grzebania. Problem instalacji Windows XP na dyskach SATA, to zmora co drugiego użytkownika komputera. Windows XP nie ma sterowników i trzeba je ręcznie wgrywać z zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym słyszałem że strasznie ciężko viste do zera z kompa usunąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stawiam Ci skrzynkę browaru jeśli kupisz (ale to nieistotne) Windows XP i będziesz chciał go postawić na laptopie właśnie z dyskiem SATA, tak po prostu odpalić z płyty i zainstalować, bez kombinowania i grzebania. Problem instalacji Windows XP na dyskach SATA, to zmora co drugiego użytkownika komputera. Windows XP nie ma sterowników i trzeba je ręcznie wgrywać z zewnątrz

Ale problem sciagnac stery ze strony producenta i zintegrowac z plyta za pomoca nLite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×