Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Oh RLY?

No więc seria Platinium obejmuje gry które osiągnęły na całym świecie łączną sprzedaż na poziomie 400.000 sztuk. Po przekroczeniu licznika taki tytuł ma szansę na ponowne wydanie (tym razem w srebrny pudełku) jednak nie wcześniej niż po roku od ukazania się na rynku :thumbsup:

Ufff ....

Nie, nie zrozumiałeś mnie. Użytkownik sprzeczał się ze mną, tylko dlatego że napisałem że jeszcze nie ma HR w platynie. Podejrzewam, że ten sugerował się zavvi.com na którym już jest HR w platynie, tylko że piszę PRE-ORDER whistling.gif

@Up:

tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zrozumiałeś mnie. Użytkownik sprzeczał się ze mną, tylko dlatego że napisałem że jeszcze nie ma HR w platynie. Podejrzewam, że ten sugerował się zavvi.com na którym już jest HR w platynie, tylko że piszę PRE-ORDER whistling.gif

@Up:

tongue.gif

Tylko że wysyłają 8 kwietnia czyli już jest w platynie, a wydany zostanie 8 kwietnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wysyłają 8 kwietnia czyli już jest w platynie, a wydany zostanie 8 kwietnia

Jejku. Ok, HR jest już w platynie. Pasuje? Mamy 8 kwiecień? To chyba mam jakiś inny kalendarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie artykułu na stronie głównej, tego z porównaniem sklepów. Jest napisane że w Saturnie był zestaw Gran Turismo 5 + Kierownica do PS3 za 500 zł, jaka to była kierownica, bo jednak kierownic do PS3 trochę jest :). A nóż fajny model i skoczę do Bydgoszczy, po niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wysyłają 8 kwietnia czyli już jest w platynie, a wydany zostanie 8 kwietnia

Zostaw to... Szkoda prądu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl...ompany_2/i8033/

Bad Company 2 już za kilka dni będzie dostępne w platynie. W ultimie 89,90 ale okazje w okolicach 70 powinny się znaleźć na alledrogo i w marketach.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku w Media Markt:

God of War III i Heavy Rain za 89,90

Bad Company 2 79,90

Edytowane przez Roody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od piątku w Media Markt:

God of War III i Heavy Rain za 89,90

Bad Company 2 79,90

Fifa 11 też w MM za 79,90 :thumbsup:

Ogólnie promocja trwa od 08.04.2011 do 14.04.2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharp shooter gdzie najtaniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zabrzanskim Media Markt Sharp Shooter byl za 149 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś na necie znajdę taniej bbc2 niż w tej promocji w media markcie??

PS: oczywiście chodzi o nową grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co w poznańskim saturnie battlefield bad company 2 kosztuje 79,90 zł

Sobie kupiłem i niedługo będe sobie troszkę grał

Edytowane przez krz976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gdańskim saturnie BFBC2 za 99,99zł. No i jest jeszcze świetna okazja na F1 2010... Kosztuje tylko... 199zł! :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy GOW III i Heavy Rain kupione na Zavvi w platynie będą mieć też język PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) orientuje się ktoś gdzie w częstochowie kupię najtaniej pada do Ps3, oczywiście oryginalnego, lub w jakimś innym mieście byle z szybką przesyłką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu EA SPORTS ACTIVE 2 w związku z tym pojechałem do sklepu nie dla idiotów i cena owego tytułu wynosiła 349zł.Moje pytanie jest następujące: na allegro ceny rozpoczynają się od 159 do 390zł. Czy jest jakaś różnica w zawartości zestawu czy tylko różnica dotyczy ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić w legnickim MM - FIFA 11 za 79 zł i God of War III za 89,90 zł ale nie platyny tylko normalne wydania, chociaż na naklejce z ceną było już napisane "Fifa 11 - platinium"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu EA SPORTS ACTIVE 2 w związku z tym pojechałem do sklepu nie dla idiotów i cena owego tytułu wynosiła 349zł.Moje pytanie jest następujące: na allegro ceny rozpoczynają się od 159 do 390zł. Czy jest jakaś różnica w zawartości zestawu czy tylko różnica dotyczy ceny?

Wydaje mi się, że nie powinno być żadnej różnicy. Po prostu na starcie ten zestaw kosztował około 300 zł. Ja właśnie oczekuję na paczkę z amazon z Ea Sports Active - cena około 140 zł z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu EA SPORTS ACTIVE 2 w związku z tym pojechałem do sklepu nie dla idiotów i cena owego tytułu wynosiła 349zł.Moje pytanie jest następujące: na allegro ceny rozpoczynają się od 159 do 390zł. Czy jest jakaś różnica w zawartości zestawu czy tylko różnica dotyczy ceny?

Może te za 169 zawierają tylko grę, bez tego czujnika czy co to tam jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM płock Killzone 3 i RDR 99zł Tekken 6 i Batman AA 69zł i pad jest za 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×