Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

również mogę polecić GT! Właściwie to każdy szanujący się gracz powinien mieć tam konto. Mam przeprowadzonych 80 transakcji bez żadnych problemów (wiadomo, że może się jednak znaleźć czarna owca). Nie ma kosztów wymiany. Jest weryfikacja ale to koszt chyba 9 złotych na rok (jeśli masz ponad 60 pozytywów weryfikację masz stałą i bez opłat) i tylko dla naszego bezpieczeństwa. Od prawie dwóch lat nie kupuje premier i wymieniam tylko na GT dzięki czemu gram praktycznie za darmo.

Co z tego, że nie ma kosztów wymiany/sprzdaży jak typki na GT wołają horrendalne ceny za swoje "idealne używki" . Przykład? PES 2013 - nówka w folii na allegro 124zł z wysyłką, a typki wołają po 130-150zł !!! :fool: Jeden mi nawet napisał, że "co z tego, że na ma folii jak nie była używana" :biggrin: I gdzie tu logika ? Nawet jak typkowi podałem linka do aukcji nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia! Normalnie chore :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra

wielu tych co narzeka na wysokie ceny innych "typków" jak przychodzi do sprzedaży swojej robi to samo

zaobserwowane wielokrotnie

co nie zmienia faktu że jakiś rok temu lepiej robiło się transakcje-teraz trzeba uważać nawet na zweryfikowanych

i przybyło "ceniących" się ponad wszelkie rozsądne granice

olać ich i robić z innymi transakcje a oni niech zostaną ze swoimi kilkuletnimi "nówkami" bez folii za 190 zł bo i takie jaja widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra

wielu tych co narzeka na wysokie ceny innych "typków" jak przychodzi do sprzedaży swojej robi to samo

zaobserwowane wielokrotnie

co nie zmienia faktu że jakiś rok temu lepiej robiło się transakcje-teraz trzeba uważać nawet na zweryfikowanych

i przybyło "ceniących" się ponad wszelkie rozsądne granice

olać ich i robić z innymi transakcje a oni niech zostaną ze swoimi kilkuletnimi "nówkami" bez folii za 190 zł bo i takie jaja widziałem

Ja gier nie wymieniam/nie sprzedaje/ nie pożyczam, więc mnie to nie dotyczy :) Używka z automatu jest tańsza od nówki (zresztą jest to logiczne), a typki tego nie pojmują ... Żeby chciaż po tyle samo wołali co za nówkę, to te nieświadome cen pijawki chcą jeszcze zarobić! :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że nie ma kosztów wymiany/sprzdaży jak typki na GT wołają horrendalne ceny za swoje "idealne używki" . Przykład? PES 2013 - nówka w folii na allegro 124zł z wysyłką, a typki wołają po 130-150zł !!! :fool: Jeden mi nawet napisał, że "co z tego, że na ma folii jak nie była używana" :biggrin: I gdzie tu logika ? Nawet jak typkowi podałem linka do aukcji nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia! Normalnie chore :down:

czyli dokładnie tak jak w życiu:) dobrej okazji nie dostaniesz na tacy, trzeba jej poszukać! sprawdź mój profil login: furo. Kupiłem PESA 2013 3 tygodnie po premierze za 125 zl:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GT nieraz idzie znaleźć gry w dobrych cenach, czasami trzeba poczekać i dobrze poszukać. Oczywiście niektórzy wołają wysokie ceny, ale takie jest prawo rynku. Przecież nikt Cie nie zmusza do kupowania PES 2013 na GT za 130 zł jak nówkę znajdziesz taniej. Przecież jak Ci oferta jakaś nie odpowiada możesz poszukać innej, lub zaproponować swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka gier na GT i zawsze były kilkanaście złotych tańsze niż najtańsze egzemplarze na allegro. Wystarczy dobrze poszukać albo cierpiliwie poczekać. Istnieje jeszcze możliwość zaporponowania własnej ceny więc trzeb po prostu być trochę pomysłowym. Akurat gry sportowe z online passem są dość specyficzne i raczej opłaca się kupować nowe bo na to samo mniej więcej się wychodzi cenowo po dokupieniu oddzielnie OP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy gdzieś uda mi się jeszcze w przyzwoitej cenie kupić jakiś zestaw Guitar Hero z gitarą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się gdzie mogę kupić Mass Effect Trilogy?

Nigdy nie robiłem zakupów w zagranicznych sklepach, dlatego będę wdzięczny za polecenie czegoś.

Niestety w polsce nigdzie gry nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest na amerykańskim więc pewnie bym musiał z 2-3 tygodnie czekać.

Poczekam jak będzie na brytyjskim amazon lub w jakimś innym znanym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest na amerykańskim więc pewnie bym musiał z 2-3 tygodnie czekać.

Poczekam jak będzie na brytyjskim amazon lub w jakimś innym znanym sklepie.

IMO szybciej doczekasz się przesyłki z amerykańskiego Amazona, niż pojawi się na brytyjskim. Z resztą na przesyłkę z US zawsze czekałem max 2 tyg, ale często przychodziła szybciej. Wszystko zależy od tego, jak długo na granicy trzymają. Możesz wysłać maila z zapytaniem do brytyjskiego amazona, aczkolwiek gdyby planowali dostawę, to pewnie pisałoby, że "dostępna za 2-3 tyg.". Tymczasem jest napisane, że nie ma w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem z game.co.uk o którym konrad pisał wyżej.

Przesyłka do polski 3 funty, łącznie z grą wyszło ok. 240zł.

Sklep w necie ma dobre opinie więc nie powinno być problemów.

Dostawa 2-5 dni roboczych więc liczę, że najpóźniej w piątek będzie.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas oferta gdzie mozna kupic 2 czesci assassinow (chodzi mi o AC II + Brotherhood) zamiast osobno. Wiem ze jest edycja 1+2 na plycie lub revelations + AC I ale 1 czesc jest podobno najnudniejsza i lepiej zaczac od II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka skutecznie mnie zniechęciła chociaż pewnie i tak kiedyś skorzystam z opcji ponownego jej przejścia, a następnie pozostałych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas oferta gdzie mozna kupic 2 czesci assassinow (chodzi mi o AC II + Brotherhood) zamiast osobno. Wiem ze jest edycja 1+2 na plycie lub revelations + AC I ale 1 czesc jest podobno najnudniejsza i lepiej zaczac od II.

Tylko w takim zestawie: http://www.empik.com/assassin-s-creed-anthology-ps3-ubisoft,p1062881004,multimedia-p

Cena okazyjna, bierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena nie jest wcale okazyjna. Jest wygórowana.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem to w empiku, kupujac osobno na allegro/gametrade uzywki z kodami bysmy zaoszczedzili pare stowek na bank. Zrobie tak ze kupie wpierw ac II i brotherhood, a pozniej revelations i III jak mi sie spodoba seria. A I sobie odpuszcze bo zniecheca podobno tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nareszcie doszedł do mnie far cry 3 z zavvi. Zamówiony 28.12 więc w miarę szybko.

Ostrzegam że jeśli ktoś chce zagrać "godzinke" bo rano wstaje to niech nie siada przed konsole. Ja dzisiaj mega niewyspany bo chciałem tylko zobaczyc Jak sie gra.

Mega wciaga

Ja mam brotherhooda do oddania jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie gdzie kupię w miare rozsądnej cenie i o ile kupię Far Cry 3 PL + DLC + Koszulka ? W ps3 sklepie widziałem ,ale w komentarzach piszą że Dlc nikt nie dostał więc sam nie wiem. Polecicie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie, orientuje się ktoś w jakich cenach chodzą premiery klasyków odświeżonych w HD? Pytam bo na allegro oferują w pre-oderze Hitmana Trylogię HD za 119 zł już z wliczoną wysyłką, opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×