Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak samo... Zamowilem 1 sztuke i zamowienie anulowane. Ciekawe czy w ogole mieli je na stanie... promocja widmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto kupił Resident Evil Operation Raccon City na PSS może potwierdzić że jest pl?

PS. Do usunięcia gdyż za dobrze się sprzedawała i już musieli podnieść cene do 75... a miałem kupić

Edytowane przez szkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto kupił Resident Evil Operation Raccon City na PSS może potwierdzić że jest pl?

PS. Do usunięcia gdyż za dobrze się sprzedawała i już musieli podnieść cene do 75... a miałem kupić

U mnie dalej pokazuje 47zł około...i tak gra jest w wersji PL...oczywiście najlepszej jakiej może być czyli tylko napisy a nie lipny dubb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dalej pokazuje 47zł około...i tak gra jest w wersji PL...oczywiście najlepszej jakiej może być czyli tylko napisy a nie lipny dubb :)

A ja mam po 75... ma ktoś pomysł jak można "przestawić na 47" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam po 75... ma ktoś pomysł jak można "przestawić na 47" ?

U mnie również zmieniło się na 75... a to już cena dużo mniej atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem zaraz jak się pojawiło za 49,50. Dziwne że aż tak podnieśli cenę gry, która nomen omen jest nadal w promocji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w jakiej cenie są zazwyczaj premiery od ubisoftu w MM? Bo chcę kupić AC III i mam do wyboru empik ze zniżką na payback no i pomyślałem o MM, bo niektóre gry przy premierze są za 179zł, chociaż wątpię, żeby dali AC za tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy gdzieś w Warszawie można już dostać Killzone Trilogy i w jakiej cenie ? Będę wdzieczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić obecnie oby dwa Batmany w Goty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś, czy można gdzieś dorwać używkę Sleeping Dogs poniżej 100 zł, najlepiej grubo poniżej tej ceny? :) Z góry dzięki za odpowiedź

Gdzieś napewno można...

Ta gra jest zbyt świeża na taką cenę, ale już w okolicach 120zł się da (zniżka albo promocja na Muve)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie liczę na szybką odpowiedź. Chcę teraz kupić z PSN Batman: AC i czy ktoś mógłby się wypowiedzieć czy gra posiada Polski język? Bo demko posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×