Skocz do zawartości
Sir Siekier

Chinese Grand Prix

Rekomendowane odpowiedzi

Podobny do Malezji, a jeździ się inaczej :) oczywiście na plus.

Po dokładnym zapoznaniu obiektu, zastanawiam się nad pierwszym zakrętem.

Czy pokonać go przy samej linii po prawo, czy wjechać w niego i zrobić większy łuk gdy się kończy i przechodzi w nr.3

Ciekawa jest też 16 niby można ciąż ale ta tarka jest zdradliwa i chyba wiem czemu jest tam tyle miejsca na poboczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem troche zaskoczony ze zakret numer 9 pokonuje sie na 3 biegu...hmm moze zle sie za niego zabieram, ale poki co jak nie zredukuje do 2 to wylatuje:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem troche zaskoczony ze zakret numer 9 pokonuje sie na 3 biegu...hmm moze zle sie za niego zabieram, ale poki co jak nie zredukuje do 2 to wylatuje:P

Ja wlasnie probowalem kilka razy i jak poprzedni luk dobrze wezmiesz i do 9 sie dobrze zbierzesz to da sie na 3 wejsc i przed nastepnym juz na 4 jechac ale mialem wrazenie ze wcale cala akcja nie jest szybsza niz 2,3,4. Na tej 3 trzeba jednak zwolnic dobrze zeby nie wypasc miedzy zakretami.

A zobaczcie sobie onboard Buttona z Chin. Nie macie wrazenia ze fizyka jest jednak troche inna? Pozniej hamuje na wiekszosci zakretow i to z wiekszych predkosci/biegow czesto. Probowalem pierwszy zakret tak pozno redukowac i ani razu mi sie nie udalo utrzymac na torze.. To samo z ostrym zakretem po dlugiej prostej. Jakbym zaczal hamowac tam gdzie on to wycieczka za tor gwarantowana...

http://www.formula1.com/video/?inptC=China&inptY=2010&inptT=Onboard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie probowalem kilka razy i jak poprzedni luk dobrze wezmiesz i do 9 sie dobrze zbierzesz to da sie na 3 wejsc i przed nastepnym juz na 4 jechac ale mialem wrazenie ze wcale cala akcja nie jest szybsza niz 2,3,4. Na tej 3 trzeba jednak zwolnic dobrze zeby nie wypasc miedzy zakretami.

A zobaczcie sobie onboard Buttona z Chin. Nie macie wrazenia ze fizyka jest jednak troche inna? Pozniej hamuje na wiekszosci zakretow i to z wiekszych predkosci/biegow czesto. Probowalem pierwszy zakret tak pozno redukowac i ani razu mi sie nie udalo utrzymac na torze.. To samo z ostrym zakretem po dlugiej prostej. Jakbym zaczal hamowac tam gdzie on to wycieczka za tor gwarantowana...

http://www.formula1....0&inptT=Onboard

Z tym zakretem po dlugiej prostej tez mam problem, nie moge sobie znalezc dobrego punktu dohamowania, narazie skupiam sie by zauwazyc flage wloch i wtedy hamuje, nic innego nie wpadlo mi w oko xD

Obejrzalem okrazenie buttona i jestem w szoku jak on dohamowal  po tej prostej o ktorej wyzej wspomnialem, niewykonalne imo

Edytowane przez Buchenko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak gwoli przypomnienia.

  • Podczas czasówek nie przeszkadzamy sobie. Jak nie jedziesz pomiarówki, a widzisz, że ktoś szybko jedzie za Tobą (chociażby zerknąć na szybko zbliżającą się kropkę na radarze) to usuwamy się i nie przeszkadzamy.
    Jak wypadniemy z toru, a jedzie ktoś za nami to również się usuwamy, bo np. Maziu wczoraj wyleciał poza tor i wrócił i jechał dalej i mi przeszkadzał, przez co musiałem zwolnić.
    Wylecisz z toru to już nie zrobicie lepszego kółka, nie ma cudów. No chyba, że poprzednie kółko było tak słabe, ale to co innego.
  • Rzecz jasna na wyścigu uważamy, szczególnie pierwszy zakręt. Nie szarżować, mamy sporo dystansu więc jeśli jesteś lepszy to wyprzedzisz w dużo bezpieczniejszych miejscach.
    Nie niszcz wyścigu sobie, a co ważniejsze innym. W Chinach jest o tyle komfortowo, że pierwsze zakręty są bardzo szerokie, także wykorzystać to i uważać jak tylko się da.
  • Jak wylecisz z toru, a obok jedzie cały pociąg bolidów to nie wciskaj się na chama, tylko poczekaj aż przejadą, bo na 99% narobisz tylko większego syfu niż przeczekanie aż będzie można jechać.
  • Dublowani jak zawsze usuwać się. Nie zmieniajcie w ostatnim momencie toru jazdy! Bo to może się skończyć bardzo źle, a jeśli ten dublujący straci na tym to wtedy będzie już bardzo źle.
    Mam tutaj na myśli kary rzecz jasna. Także uważać, jak zwalniasz to jedź tym torem co jedziesz. Zmieniając tor jadąc taką prędkością stwarzasz dużo większe zagrożenie niż robiąc to podczas normalnej walki.

Wiem, że się powtarzam, ale trzeba Wam powtarzać cobyście wiedzieli, że kary wciąż obowiązują :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jutro zaczynam treninig...

z tego co widze to jest duzo problemow z oszukiwaniem wiec ja podaje linka do strony z ktorej korzystam...

http://www.racedepartment.com/f1-2011-setups/64339-f1-2011-setup-directory.html

oczywiscie sprezyny ustawiam na 8/8. Te setupy co tam podaja nie sa idealne wiec kazdy sobie musi je dostosowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż pamiętam że f1 2010 do wyjścia patcha była nie była grywalna. Po wyjściu się to zmieniło.

Mam nadzieje że teraz też tak będzie.

Kiedy ma wyjśćten patch?

Coś już wiadomo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wam powiem tak.

Cala skrzynia pocwiczylem i okazuje sie ze 1:28:6.xx to max moj na kwalifikacje.. Czyli bedzie srednio.

Wyscig o dziwo jade 1:29:2.xx, dziwne...

Co wy macie ustawione...??

Jak z Aero?? 11/11 czy jakos inaczej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis podsłuchałem setup klaczy i wykrecilem cos okolo1:28.7.Sprezynki 9/9.Też tak mam ze w wyścigu mam gorsze czasy niz w kwali.O ile pamięc mnie nie myli to kisiel dzis wykrecil 1:27 :shok: Gdzie tą sekunde urywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zakrętach Babcia :) a tak na serrio no to dzisiejszy dzien przepracowałęm nad setupem i sie opłąciłospręzynki 9/9 żeby nie było

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pisz nam jakie masz ustawienia... chodzi mi o aero.. bo ja na 11/11 a i tak to nic nie daje... jak skrzynia?? cos czuje ze z moja nadziwowalem i nic nie zwojowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o Jak chcesz error no to mozemy sie przejechac i dam Ci ustawienia bo niejeździsz u nas w lidze :D

Zmartwie Cię error aero mam na 11/11 :o

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaczus tu nie chodzi o kopiowanie setupu twojego... ja jezdze zapewne inaczej niz ty... ja potrzebuje zmienic zapewne male rzeczy... :> ale ten weekend to i tak chyba najgorszy w moim wykonaniu... toru nie lubie... dodatkowo no nie wiem jak bedzie... zobaczymy jutro ale ciekawy jestem jak to bedzie na kwali... licze na miejsce w top 5... wowczas mozna cos pojechac w wyscigu jakas specjalna taktyke obrac czy cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci powiem co mi dało efekt. Ustawiałem tak bolid by dobrze trzymał się na zakrętach i pod tym kątem.

Nie ustawiałem go pod proste. Jednak każdy setup ma wady i zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza wczoraj było widać że na prostych sporo do mnie traciłeś nawet bez drs-u.

Ja kręcę czasy 1.28.3xx

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×