Skocz do zawartości
Gość guru

"Crysis" na PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość guru

nie do końca CRYTEK zatrudnia nowych programistów do projektu na PS3.. wprawdzie nic nie pobąkują.. ale mozliwe że szykują jakiś spin-off z CRYSIS.. lub konwersję..

Mniam  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytalem wczoraj jakis koleś zachwalal się ze Cris bedzie miał taką grafikę ze PS3 nie bedzie miała szans dorównac jej dopiero konsole nastepnej generacji bedą mogły cos takiego wyciągnąc Ale nie wiem czy to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) tia... jak wydasz 7,000-10,000 na kompa to odpalisz CRYSIS na Full detalach i wtedy być może ta gra będzie wyglądała lepiej niż na konsolach.. ale mam to gdzieś.. :) nawet jeśli CRYSIS nie wyjdzie na konsole to i tak będziemy mieli od groma innych gier o których PC może tylko pomarzyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolesie co tak się podniecają tą gierką nie wiedzą chyba,że żeby ją tylko uruchomic na swoich piecykach potrzebują kerty graficznej za jakieś 2500PLN a jak ją kupia to okaże sie,że mają tylko 1GB RAMu a potrzeba 2GB i to DDR2. ;D itd itp....... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  ;D Po co PCtowcowi gra której nie jest w stanie odpalić? Żeby licytować się z konsolowcami  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytalem wczoraj jakis koleś zachwalal się ze Cris bedzie miał taką grafikę ze PS3 nie bedzie miała szans dorównac jej dopiero konsole nastepnej generacji bedą mogły cos takiego wyciągnąc Ale nie wiem czy to prawda

Takie komentarze można sobie między bajki włożyć.Konsole mają inny charakter i całą swoją moc pokazują dopiero po dwóch trzech latach od ukazania sie na rynku.Panowie zobaczcie co pokazała starusieńka PS2 w God of WarII,naprawde mało jest tak cudownie wygladających gier na komputerach.Podniecają sie tym Crysisem ale jak wyjdzie to co dalej?Kolejna strzelanka jak zapewne której znów nie pociągnie PS3 bo oni maja super karty graficzne i 2,3,4GB Ramu.Jak dla mnie to BZDURY które piszą jakieś dzieci na forach bo udało sie namówic tatusia na"wypas"komputerek ale na PS3 sie nie udało bo to zabawka do gier i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piszą jakieś dzieci na forach bo udało sie namówic tatusia na"wypas"komputerek ale na PS3 sie nie udało bo to zabawka do gier i tyle :D

no no bo jakby udalo sie ojca na ps3 namowic to komputerowcy wtedy byli by be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×