Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie dorwałem Demons Soul's Black Phantom Edition ! Mam nadzieje, że było warto. Teraz mogę czuć się spełnionym fanem serii Soul's :tongue:. Która część jest dłuższa/bardziej wymagająca?

Edytowane przez monobloss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko.

Mam miecz dla gościa o imieniu satsuki, po wygranej walce z tym misiaczkiem zostawi on miecz dla mnie.

I tu jest moje pytanie. Jeżeli oddam mu miecz i przegram walkę z nim, to co wtedy? Tendencja świata może się zmienić i gość zniknie ?

Czy walkę będę mógł powtórzyć, czy muszę ją wygrać za pierwszym razem ?

I jeszcze jedno pytanie.

Jak skończę grę, to wszystkie przedmioty w plecaku i w składziku w Nexusie, przechodzą do nowej gry ?

EDIT:

Znacie jakąś polską stronę lub forum na którym można poczytać o Demon's Soul lub Dark Souls ?

Edytowane przez Altair79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tutaj już ktoś podawał linki do Demon's souls wiki także polskiej. I odpowiadając na twoje pytanie - TAK, na tym forum możesz poczytać o dark souls i demon's souls trzeba tylko poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez teraz wracam do DS po 2 latach ?

Cud miód klasyka na miarę MGSa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że wersja EU jest praktycznie martwa online.

Prawda. Za to w wersji azjatyckiej dosłownie co 3 kroki można znaleźć zaproszenie do cudzego świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam wersję EU, więc będę wam marudził o pomoc, jak czegoś nie będę potrafił hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że wersja EU jest martwa ... Dzisiaj zostałem summonowany 2x w 4-1 i nawiedzono mnie w 2-1 :P. Dla mnie wygląda na całkiem żywą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm oby te jaskółki były zwiastunem jakiegoś większego klucza.

Ja przeszedłem cały świat 1-4 w body form kończąc ostatniego bossa i ani jednego wjazdu i ani jednego znaku do przywołania. A ten ten etap to odpowiednik Klin z Dark Souls

Tak czy owak też mam EU i w razie czego możemy się powymieniać jakimiś broniami jak coś :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok...pytanie za 100 punktów. Jeśli wejdę na jakiś "świat" powiedzmy 1-1 .... trochę pochodzę i zdobędę trochę dusz...... to jeśli nagle muszę wyłączyć grę ..... to czy cały postęp od wejścia na 1-1 zostanie skasowany...czy zatrzymam duszę i mnie przeniesie do nexusa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił, że wersja EU jest martwa ... Dzisiaj zostałem summonowany 2x w 4-1 i nawiedzono mnie w 2-1 :P. Dla mnie wygląda na całkiem żywą.

Bo nie grales jak byl ruch w Demons Souls... 3 kontakty z innymi graczami to tyle co nic. W dodatku miales fart bo teraz norma to sytuacja jak z opisu Palpatine_79. Wiem, bo z ciekawosci sprawdzalem 2 tyg temu: czarna dupa, nie dalo sie ani razu najechac innego swiata a probowalem na roznych sl i rozne swiaty...

Do Dragio: Jesli musisz wyjsc z gry to przy ponownym wlaczeniu jestes w miejscu gdzie ostatnio skonczyles, z calym zapasem dusz jaki miales w chwili opuszczenia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, można grać od początku z kimś ? Np ze znajomym całe rozdziały razem ... i czy przeciwnicy są wtedy mocniejsi czy coś takiego ?

Mam grę od wczoraj.... ale nie miałem okazji pograć dłużej niż jakieś 5-10min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm oby te jaskółki były zwiastunem jakiegoś większego klucza.

Ja przeszedłem cały świat 1-4 w body form kończąc ostatniego bossa i ani jednego wjazdu i ani jednego znaku do przywołania. A ten ten etap to odpowiednik Klin z Dark Souls

Tak czy owak też mam EU i w razie czego możemy się powymieniać jakimiś broniami jak coś :thumbsup:

Bardzo chętnie ;), jakieś bonie do trofeów były by mile widziane ;P. Jaki masz SL? dodaj mnie na PSN: monobloss. Dzisiaj miałem 2 summonów do bossa Lurkera. Zostawiłem wiadomość na podłodze "IF i only had friedns..." i pojawiły się 2 summon signy :biggrin:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ;), jakieś bonie do trofeów były by mile widziane ;P. Jaki masz SL? dodaj mnie na PSN: monobloss. Dzisiaj miałem 2 summonów do bossa Lurkera. Zostawiłem wiadomość na podłodze "IF i only had friedns..." i pojawiły się 2 summon signy :biggrin:

Ja właśnie zaczynam NG+. Może jeszcze zanim zabiję ostatniego bossa postaram się wydrobić pure bladestone...póki co parę godzin i bez rezultatów.

Jakbyś dropnął pure blade stone, albo pure darkmoonstone to daj znać. Resztę pure mam, leżą w skrzynce i czekają :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Najlepszy tutorial pod słońcem dotyczący Pure Bladestone.

W starym temacie był, w tym nie pamiętam. To wstawiam, jakby ktoś nie wiedział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam NG+. Może jeszcze zanim zabiję ostatniego bossa postaram się wydrobić pure bladestone...póki co parę godzin i bez rezultatów.

Jakbyś dropnął pure blade stone, albo pure darkmoonstone to daj znać. Resztę pure mam, leżą w skrzynce i czekają :thumbsup:

Ok, jak by coś wypadło to dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko nie używaj ich to zrobimy rachu ciachu i z 1 zrobimy 2 :tongue:

nawet nie wiedzial bym do czego :P. Narazie walcze cresent falchion +1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak by coś wypadło to dam znać

Najlepsze miejsce gdzie szybko sie trafia to w 4-2 na czarnej tendencji mordujesz od tyłu typa dual catana, idzie sie tam od 4-3. soulsacker lub jakiś silny ogień najlepeij na niego.(filmik w poscie powyżej)

4-2 czarny szkielet za ukrytym pasażem może nawet po 10h nie dropnąc wiec tam nie radze.

Edytowane przez OrchidalnyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-2 czarny szkielet za ukrytym pasażem może nawet po 10h nie dropnąc wiec tam nie radze.

No właśnie na nim farmiłem...i nic...dobre 8h :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie ~140 level to moge dac bladestone, znam bol farmienia i uwazam tak niski droprate za bug w grze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie ~140 level to moge dac bladestone, znam bol farmienia i uwazam tak niski droprate za bug w grze ;)

Z nieba mi spadłeś :biggrin:

Masz wersję EU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja grałem ponad 2h i dopiero udało mi się przejść 1-1 haha. Latam Knightem ... i dodałem trochę w STR ... ale tak, to jak na razie słaboooo ogarniam grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz lvl i wersje gry Dragio ? Też dopiero co zaczelem grac, wiec jesli masz Eu to mozemy sobie pomoc w razie czego =)

wersja EU. A lvl...hmn... grając Knightem ...dodałem z 2-3 punkty w staty.... ale nie wiem jaki mam poziom heh. Tylko Cię zmartwię, że przeważnie gram między 7-8:30 rano ...albo czasami po 19

Nooo i doszedłem do DUUUUŻEGO rycerzyka z mega tarczą. Oczywiście nie udało mi się go pokonać, bo ani łuku ani strategii nie miałem. A to co miałem, to problemy z kamerą i ewentualnym namierzaniem rycerzyka. Gdzie po 1-1 powinienem iść ? 1-2 ? czy może jakiś inny "świat" ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×