Skocz do zawartości
DaraS

Demon's Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Graj czymkolwiek. W późniejszych etapach gry klasa nie ma już znaczenia. Ważniejszy jest build postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz być kozak to pokonaj tego "typka z dzidą(??) na moście" nowiutką, świeżą postacią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was, ja dziś zacząłem swoją przygodę z Demons souls i właśnie się zawiesiłem na tym typie z dzidą :D I chyba nie będę kozak i go ominę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie ktoś w końcu dokładniej co to za koleś z tą dzidą? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też jestem ciekaw...grę już ukończyłem, ale nie wbijałem wszystkich trofeów, a nie przypominam sobie jakiegoś wybitnego przeciwnika z "dzidą"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Eye Knight na moście tuż przed Dorianem.

Backstabem go albo ripostą :) ewentualnie zrzucić go ze schodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Eye Knight na moście tuż przed Dorianem.

Backstabem go albo ripostą :) ewentualnie zrzucić go ze schodów.

Eeeeee a ja myślałem, że kogoś ominąłem. Prosty jest...nie wiem czemu robią taki szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ludzie którzy zaczynają zabawę w DS'a padają na zwykłych Dreglingach, a Ty im każesz zabić Red Eye Knighta :) Mój post miał charakter typowo zaczepny bo nie podejrzewam by ktoś z "młodych" w DSie go od razu pokonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee a ja myślałem, że kogoś ominąłem. Prosty jest...nie wiem czemu robią taki szum.

Dlatego, że to jest w większości nasz pierwszy (po tutorialiu) zabójca.

Ciężko go pokonać będąc lowem, osobiście pokonałem go wtedy z dystansu, bo miałem halabardę. Ale nabiegałem się z nim do samego początku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam to i tak poszliście na własne życzenie, bo w tamtym miejscu jest tylko zamknięte mauzoleum, gdzie ewentualnie później można zajść ;p Poczekajcie do Tower Knight'a - to jest dopiero zabójca low-leveli ;p

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz być kozak to pokonaj tego "typka z dzidą(??) na moście" nowiutką, świeżą postacią :)

Czyli jestem kozak? Na 1 lvl go ściąłem :) ale za 6 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś :D Ja to pamiętam jak to u mnie wyglądało na pierwszym poziomie. Prędzej bym w gacie narobił, niż w ogóle podszedł do niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nie ma łatwo. Po ponad 1500 godzin spędzonych w dark souls myślałem, że z takim skillem wpadnę w demons souls i całą grę przejdę na 1 sl :D A tu 3 godz i dopiero 1 boss zabity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak nie ma łatwo. Po ponad 1500 godzin spędzonych w dark souls myślałem, że z takim skillem wpadnę w demons souls i całą grę przejdę na 1 sl :biggrin: A tu 3 godz i dopiero 1 boss zabity :)

Ja już Demon's ukończyłem, ale platyny nie wbijałem. Jakoś nie mogę się odnaleźć w tych ulepszających kamykach. W Dark szybko mi to podeszło. Mógłby mi ktoś jakąś rozpiske zrobić jaki kamyk jakie ulepszenie i do + ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę by tego było. Sporo tych upgradeów. One są mniej więcej takie same, jak w Dark Souls. Odwiedź Demon's Souls wiki. Tam jest czytelna tabelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA sobie też z tym nie radzę :) W Dark Souls jakoośto wszystko bardziej przejrzyste jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym trudnego? Wybierasz jakiś wiodący skill dla swojej postaci i dajesz odpowiednie ulepszenie. To wszystko, żadne czary mary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści nadchodzą: serwery amerykańskiej wersji gry mają działać tyko do 31 maja 2012. A ja dopiero grę zaczynam :(

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamyki są łatwe, wymagana jest cierpliwość tylko. Ja osobiście mam problem z zrobieniem pure white charakter tendency bo dopiero teraz wyczytałem, że nie zalicza tych NPC black phantoms gdy zginie od spadnięcia w przepaść lub od soulsucker i czeka mnie 3 przejście gry i zabijanie ich znowu. Męcząca jest ta gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamyki są łatwe, wymagana jest cierpliwość tylko. Ja osobiście mam problem z zrobieniem pure white charakter tendency bo dopiero teraz wyczytałem, że nie zalicza tych NPC black phantoms gdy zginie od spadnięcia w przepaść lub od soulsucker i czeka mnie 3 przejście gry i zabijanie ich znowu. Męcząca jest ta gra.

Dokładnie, miałem ten sam problem :D Tak się cieszyłem, jak Scirvira i Miraldę zwaliłem w przepaść, a tu się okazało, że sraka. Tendency się nie zmieniło :P Przez to musiałem grę ponad 5 razy przechodzić tylko po tendency. Valley of Defilement już mi się wtedy po prostu śniło po nocach :D Nikogo do pomocy, bo gdy robiłem platynę, to nie było PSN (pamiętacie?:D). Za piątym razem "przebiegłem" ten świat w 30 minut, bo nie mogłem znieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak swoją drogą nie chce mi się ich znowu zabijać, więc jeśli jest ktoś chętny to zamienię Pure Bladestone na Pure moonlightstone lub by dał mi potrzymać na chwilę friends ring i foes ring. Mogę też inne kamyki wymienić, pomóc wydrobić. Zainteresowani niech piszą na GG 752634 lub PSN id Aresik666. Łatwiej mnie na GG złapać bo grając w demona jestem offline większość czasu.

Edit: Zapomniałem właśnie, mam wersję EU i tylko jedną postać NG+ 200 Soul lv.

Edytowane przez Aresik666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisz jaką wersję masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×