Skocz do zawartości
gajos007

10 gier Gratis do PSP GO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem.Posiadam PS3 i mam na nim wykupiony playstation plus (tam za wykupienie abonamentu się dostaje gierki i tak dalej). Dziś kupiłem PSP Go! i chciałbym przenieść zakupione gierki minis na psp.Czyli podaje swoje account info i loguje się na ps store.Wszystko byłoby elegancko ale nie mogę tego zrobić bo wcześniejszy właściciel miał już na tej konsolce założone konto psn i na te konto ma przyjść promo code na odblokowanie 10 gier.

Pytania:

-Czy na PSP można utworzyć kilka kont dostępu do PSN i logowanie się doń w razie potrzeb (soft mam 6.20)

-Czy mogę wykorzystać promo code z konta 1 na koncie 2 (dane przychodzą na konto 1 a ja wbijam je na konto 2)

-Czy można połączyć konta PSN (te z ps3 i te z psp co w moim przypadku rozwiązałoby problem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Odpalasz PS3 i logujesz się do PSN na swoim koncie.

2. Wchodzisz w zakładkę "My Account" i tam szukasz opocji "activate\deactivate system" (nie pamiętam dokładnie gdzie jest)

3. Dajesz acivate i wybierasz PSPgo, które podłączasz do PS3 kablem od ładowania pada.

GOTOWE

Wszystko co kupisz w PSStore możesz aktywować w ten sposób na 5 różnych konsolach PS3 i PSP (oczywiście łącznie czyli w tym wypadku masz 2 aktywacje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam mam problem, mianowicie zamierzałem kupić psp3000 ale zobaczyłem informacje że do psp go dodają 10 gier do pobrania i to mnie zainteresowało. Niestety mimo iż w Empiku, MM i Vobisie pisze o promocji, to bez żadnej informacji tylko "info u sprzedawcy" a wiadomo jak to sprzedawcy: w Media Markt mówią że pobieram 10 gier, W Vobis że pobieram jedną wybraną grę, a w empiku (uwaga) że dostaje 10 gier normalnie w pudełkach!! W końcu ile dostaje gier i do kiedy jest promocja, bo choć wszyscy ( z wyjątkiem pani z empiku) mówili że do 30 stycznia 2011 roku też wole się dowiedzieć.  I mam jeszcze pytanie dotyczące samych gier czy np. Gran Tursismo i MotorStorm do pobrania mają polskie wersje jak te pudełkowe. 

Edytowane przez KamilSz1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dają te 10, 1 czy jak i czy są po polsku? :rolleyes:

PS. Napisałem że do psp go.

Jeśli gry pudełkowe są po Polsku to te PS Store też więc odpowiedź brzmi... TAK!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×