Skocz do zawartości
wiLq

Tuning :)

Rekomendowane odpowiedzi

szperając dzisiaj w necie natrafiłem na śmieszną stronkę, która oferuje profesjonalny tuning dla twojej konsoli/laptopa/iPoda. Co prawda mojego chlebaka bym im nie oddał, ale PSP z wielką chęcią chciałbym mieć udekorowane

http://www.decalgirl.com/browse.cfm/4,5223.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzisz ale.. to ART, a jak w realu to wygląda to nie wiem... druga sprawa to pewnie robia to z okleiny, prosta cerata z nadrukiem, jak się nagrzeje to ciekawe czy się nie odkleja, a jak zdejmiesz z PS3 (lub innego sprzetu) to z pewnoscią juz tak ladnie konsola nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo możliwe, ale masz tez zmienne obudowy do psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A olać to, jak coś jest doskonałe to po co to 'ulepszać' moje PSP i PS3 lśnia przy lśniącym TV Samsung 40" tak że najlepiej wypolerowane jajca śikiratek tak nie wyglądają!!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A olać to, jak coś jest doskonałe to po co to 'ulepszać' moje PSP i PS3 lśnia przy lśniącym TV Samsung 40" tak że najlepiej wypolerowane jajca śikiratek tak nie wyglądają!!...

A Sikiratki to jakies robaki sa? glizdy moze? w kazdym razie gratuluje cierpliwosci przy takiej pieczolowitej polerce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A olać to, jak coś jest doskonałe to po co to 'ulepszać' moje PSP i PS3 lśnia przy lśniącym TV Samsung 40" tak że najlepiej wypolerowane jajca śikiratek tak nie wyglądają!!...

hehe dobrze powiedziane zero wiejskiego tuningu i basta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dawna suzka mczegos co moja PS3 "wybieli". Ta czern jest szkaradna, DualShocki w slicznym Ceramic White, a PS3 stoi jak jakis emo-satanista napelnionym mrokiem na pokaz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×