Skocz do zawartości
AGArtha

Michael Jackson: The Experience

Rekomendowane odpowiedzi

michael-jackson-the-experience.jpg

Zręcznościowa gra taneczno-muzyczna, w której wcielamy się w Króla Popu tańcząc i śpiewając w videoklipach oraz na koncertach.

Prawdziwa perełka dla fanów Michaela Jacksona. Jak to wygląda? Tak:

http://www.youtube.com/watch?v=JK7GFeFhrXg

Nasze wokalne umiejętności będziemy mogli sprawdzić na takich hitach:

Another Part of Mea

Bad

Beat It

Billie Jean

Black or White

Dirty Diana

Don't Stop 'Til You Get Enough

Earth Song

Ghosts

The Girl Is Mine

Heal The World

In the Closet

Leave Me Alone

Money

Remember the Time

Rock With You

Smooth Criminal

Speed Demon

Streetwalker

Sunset Driver

They Don't Care About Us

Thriller

The Way You Make Me Feel

Wanna Be Startin' Somethin'

Who Is It

Will You Be There

Workin’ Day and Night

Gra współpracuje z kontrolerem PlayStation Move.

Posiadacze konsoli Wii już mają okazje sprawdzić swoje taneczno-wokalne umiejętności, Użytkownicy PS3 niestety muszą zaczekać do kwietnia 2011r.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny na Wii w okolicach 65%, więc jak na tego typu gry nie jest źle. Gra na pewno może liczyć na solidną sprzedaż, tak jak wszystko inne co związane z królem popu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny na Wii w okolicach 65%, więc jak na tego typu gry nie jest źle. Gra na pewno może liczyć na solidną sprzedaż, tak jak wszystko inne co związane z królem popu.

az łezka w oku sie kreci beat it beat it :D black or white rolleyes.gif, fajna gra bedzie dla fanów zapewne tez kupie ale jak widze jego te szybkie ruchy to ja nie zdąże machnąć movem :D albo ten jego moonlook czy jakos tak co tak chodzi do tylu fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić moonlook MOVE-em? Dlatego jeżeli chodzi o gry taneczne jak dla mnie lepszy jest KINECT. Zabawa z jednym kontrolerem MOVE kojaży mi się jak dresiarze tańczą tak majachąc jedną ręką "techniką spadającego liścia" :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he "parappa the rapper" jak to powiedział kolega na początku dla fanów Michela to i morze coś fajnego dla mnie dno 1.Nie lubię takich gier (nadupcać guziki). 2.nie przepadam za Jacksonem , co prawda miał parę fajnych kawałków ale człowieka nie lubiłem i to tyle !

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma już ktos w domu? Napiszcie jakieś pierwsze wrażenia...mnie tylko przeraża to ile trzeba kasy wydać aby sobie w ten tytuł pograć. Kamerka+move+gra = blisko 400 PLN...a tak w ogóle 1 move wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypozyczylem dzis i zagralem.

Gra w moim odczuciu jak na tak dlugi okres oczekiwania to kiepska. Jeden tryb experience i szkola tanca? i to tyle? brakuje piosenki Man In The Mirror a zostaly dodane malo komu znane "money" i typ podobne :o nie mozna zmieniac poziomu trudnosci, kazda piosenka ma swoj przypisany. Ruchy odwzorowane calkiem w porzadku. trofea z tego co przegladalem proste. mozna grac w trybie 2 osoby tancza i 2 osoby spiewaja. niestety do singstara tej grze daleko, wedlug mnie powinna to byc dodatkowa plyta do singstara, a nie osobna gra. Ogolnie to 23 utwory zaspiewasz badz zatanczysz i tyle bo wydaje mi sie, ze DLC nie wyjdzie do tego zadne. Ogolnie to jesli chodzi w moim odczuciu to gra moze zostac uzyta na imprezie okolo 1 godziny czyli kazdy sie nasyci utworami MJ a pozniej wroca spowrotem do singstara.

Ocena moja to 7+/10 (jedno oczko wiecej tylko dlatego, ze jestem fanem muzyki MJ i dzieki, ze chociaz wyszlo cos takiego, lepsze to niz nic) :)

tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę wczoraj, jednym słowem jest w niej moc! Dużo lepsze od Singstara Dance(też posiadam), układy i ruchy są bardziej energiczne i skomplikowane.To prawda że nie można zmieniać poziomu trudności, ale za to można zmienić czy chce się tańczyć główny układ oznaczony np. jako trudny czy poboczny oznaczony jako normalny, czyli lepiej niż w Singstarze, bo tam się zmienia poziom trudności, który zmienia tylko tolerancyjność na błędy w powtarzaniu ruchów, a nie trudność i skomplikowanie ruchów, pozostają one takie same.Brakuje mi kilku piosenek w tej grze i zgodzę się, że jest dużo piosenek, których nie znałem będąc fanem MJ. Jego ruchy są dobrze odwzorowane i dobrze dopasowane do piosenek. Wielki minus tej gry to brak możliwości grania na 1 osobę z wykorzystaniem 2 kontrolerów move, dużo fajniej by było, gdyby ruchy 2 rąk były wykrywane. No i gra nie zapisuje pełnego klipu wideo, tylko jakiś wybrany 30 sekundowy fragment, ale za to exportuje go od razu do XMB, W Singstarze natomiast zapisywany jest pełny klip wideo, ale jest on dostępny tylko do oglądania w grze. Podsumowując , jak za takie pieniądze (około 160 zł) gra warta kupienia.To nie prawda że się szybko nudzi, grałem w nią dzisiaj z kolegą około 7 godzin i dalej mam ochotę potańczyć. Ma kilka wad , ale moim zdaniem jest lepsza od Singstara.

No i zapomniałem dodać o tym, że nie ma jakiejkolwiek możliwości grania on-line oraz tego, że kamerka nie jest potrzebna do gry, ruchy ręki w całości są odczytywane z magnetometru wbudowanego w movie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tą grę da się grać bez PS Move ? -tzn można tylko śpiewać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem trochę gierkę i nawet jest przyzwoicie.

Wiadomo śpiewanie gorsze niż w Singstar a tańczenie gorsze niż w DanceStar

Spodziewałem się crapa a można się z gierką fajnie pobawić, choć tryby mogłyby być ciekawsze.

Minus to brak niektórych słynnych utworów(You ane not allone, We are the world), choć może nie do końca nadawały się do tańca dlatego je pominęli

Gierkę można kupić w stacjonarnych empikach po 49zł (wiedziałem w kilku więc tak powinno być w całym kraju)

Za tyle warto tym bardziej, że w Singstarze jest chyba tylko jedna piosenka MJ, więc nie ma alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×