Skocz do zawartości
karol2984

Jaki router wi-fi do 100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić jakiś ruter bezprzewodowy żeby mieć neta w pc i ps3 internet mam osiedlowy bez zewnętrznego ip jeśli to jakaś różnica a do konsoli miał bym jakieś 5m po prostej i 1na ściana po drodze, doradzcie jaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się nadawać ale lepiej zasiegnij opini na jego temat osób które go używają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam i ja i kumpel do PS3 i PSP wlasnie. I juz o innych slyszec nie chcemy ;-)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wlasnie ten model. Po zakupie przez chwile byly problemy, ale wgranie nowego softu rozwiazalo sprawe. Bardzo zadko sie tez zapycha ale restart routera i dziala jak trzeba. W domu pracuja 3 kompy + PS3 na kablach, do tego psp i czasem jakies laptopy na wifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router za 100zł... no dobre, na pewno nie będzie rwać łącza, na pewno będzie mieć trigerrowanie, DMZ, UPnP i inne bajery... na pewno podziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos dziala od pol roku ponad... Ale nitkorzy musza dodac sobie kilka centymetrow zakupem Linksysa czy innego Netgeara, ktory przeciez dziala lepiej... Tak naprawde w warunkach domowych routery nie roznia sie niczym. Mam kumpal co zajmuje sie technologiami Cisco. Generalnie niewazne czy to Linksys, czy D-Link, czy ASMAX. To i tak wszystko zabawki... Zabawki, ktore w zupelnosci do obslugi prostego urzadzenia do zabawy wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Generalnie niewazne czy to Linksys, czy D-Link, czy ASMAX. To i tak wszystko zabawki... Zabawki, ktore w zupelnosci do obslugi prostego urzadzenia do zabawy wystarcza.

Oj zaufaj mi że to ważne czy to Linksys, pentagram czy DLink... od 7 lat zakładam sieci i konfiguruje serwery więc wiem co w którym piszczy i co który może... postaw sobie DLinka i Linksysa, ale w Linksysa wgraj soft Tomato 1.13 i zrozumiesz jak się mylisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel uzywa Linksysa z Tomato. Dziala dobrze. Ja uzywam D-Linka i dziala tak samo. Wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des probujesz przekonac ludzi ze im wiekszy i drozszy tym lepszy. Ale moze niektorzy nie maja kompleksow i wystarcza im sprzet ktory realizuje swoja funkcje wodotryski i fajerwerki sa czsaem zbedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
H@des probujesz przekonac ludzi ze im wiekszy i drozszy tym lepszy. Ale moze niektorzy nie maja kompleksow i wystarcza im sprzet ktory realizuje swoja funkcje wodotryski i fajerwerki sa czsaem zbedne.

Kompleksy chyba Ty masz bo se pokemona zainstalowałes w avatarze... a nie namawiam i nie przekonuję tylko mówię co może Ci dany model dać z upgradem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial kompleksy to bym mial w avatarze songo albo jakies inne skaczace cycki nie wiem czemu utozsamiasz chomika z kompleksami to nawet pokemon nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×