Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaki jest sens tego transferu za taką kasę... Zmarnowane 12 mln , a obrony dalej jak nie było tak nie ma.... :down:

Może taki żeby była rywalizacja w składzie? Co ma obrona do bramkarza? 2 bramkarzy też było potrzebnych. Na obronę przyjdzie pewnie czas po mistrzostwach.

Juz nawet nie chce mi sie komentować .Oni koniecznie chcą sprowadzić Mathieu z Valencii ,typ ma 31 lat i ma zbawić obronę Barcelony kuzwa jego mac..

Zuba@Lucho powiedział ze w presezonie każdy bramkarz dostanie szanse gry i wykazania się.

Mam nadzieję, że Mathieu będzie rezerwowym. I kupią jakiegoś obrońcę z prawdziwego zdarzenia.

 

Chodzi mi o to, że Bravo wywalczy miejsce w pierwszym składzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki żeby była rywalizacja w składzie? Co ma obrona do bramkarza? 2 bramkarzy też było potrzebnych. Na obronę przyjdzie pewnie czas po mistrzostwach.

Mam nadzieję, że Mathieu będzie rezerwowym. I kupią jakiegoś obrońcę z prawdziwego zdarzenia.

Chodzi mi o to, że Bravo wywalczy miejsce w pierwszym składzie :P

Wiem o co Ci chodzi;)

Niech rywalizację wygra najlepszy, czy to będzie Bravo,Ter Stegen lub Masip to nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co Ci chodzi;)

Niech rywalizację wygra najlepszy, czy to będzie Bravo,Ter Stegen lub Masip to nie ma znaczenia.

Zgadzam się :) Jeszcze żeby taka w obronie rywalizacja była :D

 

Polskie realia:

10411069_358976160894107_569827771661035

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki żeby była rywalizacja w składzie? Co ma obrona do bramkarza? 2 bramkarzy też było potrzebnych. Na obronę przyjdzie pewnie czas po mistrzostwach.

Mam nadzieję, że Mathieu będzie rezerwowym. I kupią jakiegoś obrońcę z prawdziwego zdarzenia.

 

Chodzi mi o to, że Bravo wywalczy miejsce w pierwszym składzie :P

Ochoa był do wzięcia za darmo , czy jest słabszy od Bravo? Barca zawsze ma bardzo ograniczony budżet transferowy a tu już wydali 42 mln z planowanego budżetu na poziomie 60 mln. 

Nie ma obrony , pomoc też wymaga łatania a co robi Hodor?? Kupuje Wampira...Do tego zamiast sprzedać Pedro to ten chce wywalić Alexisa ... 

Polityka transferowa tego zarządu jest żenująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochoa był do wzięcia za darmo , czy jest słabszy od Bravo? Barca zawsze ma bardzo ograniczony budżet transferowy a tu już wydali 42 mln z planowanego budżetu na poziomie 60 mln. 

Nie ma obrony , pomoc też wymaga łatania a co robi Hodor?? Kupuje Wampira...Do tego zamiast sprzedać Pedro to ten chce wywalić Alexisa ... 

Polityka transferowa tego zarządu jest żenująca

Skąd wiesz, że Ochoa nie jest już porozumiany z jakimś klubem. Poza tym Bravo jest sprawdzony, nie wiadomo czy Ochoa nie zagrał tylko dobrze w meczu z Brazylią.

Budżet się zwiększy jak sprzedadzą zawodników.

Jeszcze żadnego "Wampira" nie kupił. 

Skąd wiesz, że nie sprzedaje Pedro i chce wywalić Alexisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali Cesca to budżet trochę wzrósł. Za Xaviego też pewnie coś wpadnie. Więc pewnie jeszcze trochę kasy mają tym bardziej ze chcą kupić Aguero, Higuaina czy Wampira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno FIFA już szykuje dla Suareza niespodziankę. Najwyższy wymiar kary, czyli zawieszenie na 24 mecze lub 2 lata reprezentacyjne ;)

Niech go kretyna zawieszą dożywotnio w klubie i w reprezentacji. Jakbym kogoś ugryzł na ulicy to skończyłbym w psychiatryku. Suarez juz od dawna powinien tam siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech go kretyna zawieszą dożywotnio w klubie i w reprezentacji. Jakbym kogoś ugryzł na ulicy to skończyłbym w psychiatryku. Suarez juz od dawna powinien tam siedzieć.

Ostatnio jak ugryzł Ivanovica to mówił psycholog że to będzie wracać. Jak widać nie pomylił się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedali Cesca to budżet trochę wzrósł. Za Xaviego też pewnie coś wpadnie. Więc pewnie jeszcze trochę kasy mają tym bardziej ze chcą kupić Aguero, Higuaina czy Wampira

O Xavim zapomniałem wspomnieć... zawodnik chce odejść , klub mu nie robi problemów i pozwoli rozwiązać kontrakt i o zgrozo chcą mu jeszcze wypłacić resztę wynagrodzenia które miał dostać w ramach tego kontraktu który sam zrywa.... Nagroda debil tysiąclecia dla Hodora murowana....

Laporta jaki był , taki był ... ale jedno mu oddać trzeba. To on zbudował wielką Barcę, którą teraz Rosell i jego poplecznicy niszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odejście Xaviego wcale nie jat takie pewne.Mnie najbardziej przeraża ze nikt nie chce Alvesa ,PSG wycofało się z pomysłu zatrudnienia go.On na tych mistrzostwach gra jeszcze gorzej niż w klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przeraża ze nikt nie chce Alvesa ,PSG wycofało się z pomysłu zatrudnienia go.On na tych mistrzostwach gra jeszcze gorzej niż w klubie.

 

Przecież każdy widzi jak gra to po co go kupować ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy widzi jak gra to po co go kupować ? ;)

Obym nie musiał go oglądać w nowym sezonie w koszulce Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym nie musiał go oglądać w nowym sezonie w koszulce Barcelony.

 

Też mam taką nadzieję... a jak nie to kupić Mandżu i gramy na wrzuty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alves jak ma robić te wrzutki (pytanie na kogo? Messiego?) to niech lepiej pilnuje obrony. Jego bezsensowne straty pod bramką rywala skończyły się np. pucharem Króla dla Realu.

Ale za to kilka razy pod koniec sezonu gdy zamiast wrzucić podał skończyło się to bramką dla Barcy lub groźną sytuacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech go kretyna zawieszą dożywotnio w klubie i w reprezentacji. Jakbym kogoś ugryzł na ulicy to skończyłbym w psychiatryku. Suarez juz od dawna powinien tam siedzieć.

Oj chyba przemawia za Tobą złość na rywala ;) Aż tak byś nie skończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo zrozumieć czemu Suarez ma czasem zwyczaj gryżć piłkarzy.... To dla mnie niepojęte, co mu do tego łba strzela... Swoim zachowaniem przynajmniej powinien pożegnać się z Mistrzostwami, ale nie chciałbym tego.. No, ale tak czuję, że karą Suareza będzie dyskwalifikacja z Mistrzostw. Albo znów nie zagra na początku sezonu w The Reds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Albo znów nie zagra na początku sezonu w The Reds.

 

Raczej gdzieś w BBVA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że nie odejdzie :) Może ugryzł, bo chciał się zapamiętać na Mistrzostwach, ponieważ myślał, że odpadną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latacie gdzieś w chmurkaach, Suárez Aguero hehe gdzie info, oprócz WP.pl? :d

Alves to piłkarski trup, katar USA to max co może go spotkać :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latacie gdzieś w chmurkaach, Suárez Aguero hehe gdzie info, oprócz WP.pl? :biggrin:

Alves to piłkarski trup, katar USA to max co może go spotkać :-)

Aguero to wmysł El Mundo Deportivo , ale o Suarezie już praktycznie wszędzie , nawet ludzie z jego otoczenia się wypowiadają.

Swoją drogą ciekawe kto w zarządzie wpadł na takim genialny pomysł że potrzebujemy Suareza jeszcze w ataku... może Zubi myśli że kupuje prawdziwego Luisa Suareza (legenda Barcelony i Interu , jedyny Hiszpański zawodnik który wygrał Złotą Piłkę) :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś trochę poczytal to wiedzialbys dlaczego chcą ściągnąć Suáreza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alvesa nie chcę widzieć w przyszłym sezonie, jeśli już miałby zostać to jako rezerwowy, na Suareza trzeba by było wywalić kupe kasy a tu wciąż trzeba kupić stopera. Oh wait ,przyjdzie pan Rudy z Valencii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś trochę poczytal to wiedzialbys dlaczego chcą ściągnąć Suáreza.

Jak on myśli że się podliże kupując kolejnego napastnika dla którego nie ma miejsca ,wzmacniając obronę transferem betonowego kołka... eeee wróć Mathieu z Valencii to się mocno zdziwi na koniec sezonu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×