Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam nadzieję że będą jakieś niesodzianki, szczególnie liczę na Juve. Niemiecka piłka coś ostatnio nie radzi sobie w starciach z Cattenacio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadzieję że całe to Juve odpadnie z hukiem. Kiedyś szanowałem ten klub i byłem jakimś tam ich kibicem, ale po aferze korupcyjnej zero tolerancji. Drugim powodem jest to że grają w generalnie słabej lidze, jaką jest niewątpliwie włoska a w Fifie zrobili z nich mega kozaków. Odpadną z CL to może wreszcie zejdą na ziemie, że nie ma tak łatwo jak na krajowym podwórku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tamtym czasie pół Serie A kupowało mecze a z Juventusu zrobili kozła ofiarnego. Coś takiego jak Legia w 93 :biggrin: Nawet w herbie klubu władze przypisują sobie te dwa odebrane tytuły umieszczając nad herbem trzy złote gwiazdki mające symbolizować 30 tytułów mistrzowskich. Ja mam wielki szacunek do piłkarzy tam grających, przykład Buffona, który został w klubie gdy ten grał w drugiej lidze. Oprócz Casillasa chyba najlepszy przykład oddania swojemu klubowi bez względu na wyniki.

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

1. zgadza się. Milan na pewno też kupował, ale przecież mają Berlusconiego.

2. Tylko Buffon i Casillas?? A gdzie Totti, Xavi, Puyol, Maldini, Giggs, Gerrard? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że będą jakieś niesodzianki, szczególnie liczę na Juve. Niemiecka piłka coś ostatnio nie radzi sobie w starciach z Cattenacio.

no to zla wiadomosc dla Juventusu bo oni od 2,3 lat graja radosna pilke, do tego stopnia ze jak Chiellini sie rozkreci to potrafi z pilka pod pole karne zawedrowac

@pakasiedlce i reszta .... afera, po ktorej Juventus zostal zdegradowany wcale nie dotyczyla kupowania meczow tylko wplywania na obsade sedziowska, co jest wazne, bo to nie to samo .. zreszta najwyzszy sad we Wloszech jakies pol roku temu wydal wyrok, ze nie bylo zadnych dowodow odnosnie tego aby prezes Juventusu wplywal na obsade sedziowska w tym pierwszym sezonie za ktory byl sadzony ... teraz zajmuja sie drugim, Juventus teraz droga sadowa domaga sie oficjalnego uznanania mistrzostwa za tamten sezon ... a co do drugiego sezonu za ktory byl karany to tak jak napisalem wczesniej, jest wielce prawdopodobne, ze wyjdzie tak jak przy pierwszym, zwykle pomowienia ....... zreszta bylo bardzo duzo uwag krytycznych co do sposobu prowadzenia sledztwa, o tym ze robiono po lebkach i jak najszybciej byleby tylko skazac kogokolwiek (co zreszta w jakis tam sposob korespondowalo z tym co sie dzialo wtedy w Polsce, bo u nas wszystko bylo znaczniej wolniej prowadzone, wtedy tez podowano Wlochy jako przyklad .... jak sie teraz okazuje bardzo zly przyklad)

a argument o slabej lidze .... kilka dni temu slabszy w tym sezonie od Juventusu Milan byl bliski wyeliminowania najwspanialszej w galaktyce, najcudowniejszej druzyny wszechczasow z najcudowniejszym papiezem pilki noznej ....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że będą jakieś niesodzianki, szczególnie liczę na Juve. Niemiecka piłka coś ostatnio nie radzi sobie w starciach z Cattenacio.

A ja myślałem, że czołowe Włoskie kluby odeszły od Cattenacio.

Cóż.... może coś przeoczyłem.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cattenacio w tym znaczeniu że się kojarzy z włoską piłką. Wiesz od pewnych przyzwyczajeń się nigdy nie zmienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów, Ligą Mistrzów, a tu u nas na podwórku krajowym w końcu Legia odpaliła :D .... Miro "El Joga Bonito" Radovic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... my to mamy drużyny....

Mnie to się nawet nie chce gadać na ten temat.

Amatorka i tyle. Jak to coś się nazywa u nas zawodowym sportem to ja nie wiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś padaka w Anglii, Everton wygrywa z $hity, LFC przegrywa z SOTON, tylko MU trzyma formę <333

Co do Juve, dla mnie obok Realu główny kandydat do zwycięstwa z LM, mają poukładaną drużynę i świetnego trenera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem tak szeroki skład na takim poziomie jak ma Juventus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem tak szeroki skład na takim poziomie jak ma Juventus

Ja widziałem - 1993-1995.

a jak FCBM zagra na swoim poziomie a nie taką kichę jak drugi mecz z ARS to może to nie wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bayern wygra lekko z juventusem tak mi sie wydaje ze bedzie 2-1 2-0

Edytowane przez PAWEL_VIP
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje.

Bayern to nie Celtic.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk też gubi punkty a wszyscy się z Legii śmiali a wychodzi na to że każdy gubi punkty z zespołami teoretycznie słabszymi. Ciekawe jak się potoczy Puchar Polski, osobiście marzy mi się Wisła-Legia ale znająć życie w finale zagra Flota-Ruch :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bayern jest glownym kandydatem do wygrania LM

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie wisienki i nie tylko znajdziesz w kazdej lidze, niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Bayern dostał przyzwoitego przeciwnika.

Dobrze, że nie trafili na Barce, bo to dopiero w finale :P

Oby tylko zagrali na poziomie minimum pierwszego meczu z Arsenalem, a nie tego drugiego, bo taką grą to już mogą się pakować.

Nie wiem co im się wtedy stało, ale tak słabego Bayernu nie widziałem już dawno. Ledwo co wybronili ten awans...

Aż szkoda było patrzeć czasami :(

Mimo wszystko jak zwykle całym serduchem z Bayernem :wub:

Oby tylko zjeba Robbena na boisko nie wpuszczali.

Ten chłop to już emerytura...on się nie nadaje do niczego już, ani podać, ani strzelić...tragedia...tylko Bayern przegrywa najważniejsze punkty i trofea przez niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śląsk też gubi punkty a wszyscy się z Legii śmiali a wychodzi na to że każdy gubi punkty z zespołami teoretycznie słabszymi. Ciekawe jak się potoczy Puchar Polski, osobiście marzy mi się Wisła-Legia ale znająć życie w finale zagra Flota-Ruch :biggrin:

Legia odjedzie rywalom w najbliższych kolejkach i mistrza zdobędzie w dobrym stylu :P, bo Ci pseudorywale to na razie piach grają, jedynie Wisła coś tam kopie, ale za duża strata pkt. Co do Pucharu Polski to z tradycji stanie się zadość i Legia znowu zgranie to trofeum :P

jak dla mnie bayern jest glownym kandydatem do wygrania LM

Nie wiem czym się sugerujesz twierdząc, że Policjanty są głownym kandydatem do wygrania LM :P... Jak dla mnie to w lepszej formie na tą chwilę są: Real, Barca, Juve... Z drugiej strony w tamtym sezonie nikt nie stawiał na Chelsea a jednak dali radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się sugerujesz twierdząc, że Policjanty są głownym kandydatem do wygrania LM :P... ....

Całokształtem, a nie jednym meczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern jest glownym kandydatem do wygrania, zgadza sie, tak samo jak Juventus, tak samo jak Barcelona, tak samo jak Real i byc moze nawet B. Dortmund .... a i tak wszystkich w jajo zrobi Malaga :P ....

ktos wczesniej wspominal o gwiazdach i ich przywiazaniu do swoich druzyn ... powiem Wam tak, owszem szacunek sie nalezy tym, ktorzy zostali w Juve po spadku (Buffon nawet powiedzial cos w stylu, ze teraz odejsc to tak jakby zostawic swojego przyjaciela w potrzebie, tak sie nie robi), w dzisiejszej pilce, pelnej pilkarzy wartosciowych jesli chodzi o umiejetnosci, duzo wartych, ale niestety tez sklonnych oferowac swoje umiejetnosci kazdemu kto da 1 euro wiecej tygodniowo, to trzeba umiec docenic takie przywiazanie (np. Buffon, ktory moglby wtedy odejsc gdziekolwiek, gdziekolwiek, Del Piero specjalnie idzie i prosi o nizszy kontrakt, a taki Ibrahimovic po prostu ucieka ....) ale to sa przypadki wielkich pilkarzy i wielkich klubow .... a ja caly czas obserwuje jednego pilkarza, ktory kiedys zamiatal cala liga mistrzow, trafil do druzyny mistrza Hiszpanii, by kilka sezonow pozniej spasc ze swoja druzyna do drugiej ligii ... w miedzy czasie byl podstawowym zawodnikiem reprezentacji Hiszpanii ... i gra w swoim klubie do dzis, mimo 38 lat .... Juan Carlos Valeron .... a klub to Deportivo ... klub, ktore jeszcze ze 2 lata temu mial spotkac ten sam los co np. Dyskobolie Grodzisk Wielkopolski

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern jest głównym kandydatem do dojścia do finału i przerżnięcia go :). Zgodnie z niemiecką tradycją.

Mi tam w sumie obojętne kto wygra, byle nie Srarcelona :). Ktokolwiek ich wyeliminuje ma u mnie kibicowanie cały następny rok :). Obawiam się tylko że jedynie Real może podołać temu zadaniu a i też z nimi jest albo świetnie albo padaka totalna i kopanie się po kostkach.. Już pewnie zostało ustalone że zagrają razem w finale, a z Barceloną prędzej się wygra w jednym meczu niż dwumecz więc może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern jest głównym kandydatem do dojścia do finału i przerżnięcia go :). Zgodnie z niemiecką tradycją.

O przepraszam :D

4x nam się udało :D z czego 3x pod rząd :D

A tak na serio to niestety tak to wygląda, prawda jest bolesna ale trzeba to przyznać.

Może w tym roku to fatum się skończy.

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×