Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bramka na 4:0 genialna - przykład na to, ile znaczy nieszablonowość w piłce. Fajny mecz, jutro niech Chelsea awansuje i mamy świetny finał z dwoma wielkimi klubami, wielkimi trenerami i wielkimi piłkarzami. Aczkolwiek łatwo niebieskim pewnie nie będzie, chociaż na ich korzyść działa fakt, że w przeciwieństwie do Atletico nie mają za wiele do stracenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlo gra z kontry, Mourarz, wiadomo - 120 minut wybijania piłki i karne ? taki ewentualny scenariusz ? :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać stałe fragmenty też mają wypracowane...

 

Pewnie piłka będzie na środku czekała 120 minut aż w końcu ktoś ją weźmie. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Realu. Dziś wg mnie zadecydowała dyspozycja w obronie. Real zagrał perfekcyjnie na tle słabego w ofensywie Bayernu. Porażka boli ale takie jest życie kibica. 

Teraz liczę na awans Chelsea i starcie trenerskiego geniuszu Jose z Carlo. Dwie najlepsze defensywy Europy na przeciwko siebie?

Polecam odstawić emocje bo pisanie tekstów typu "Po co Lewandowski tam poszedł" śmiedzi gimbazą niczym obszczany żul dwudniowym moczem.

Edytowane przez Firo.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico ma wiele do stracenia ? Nikt się nie spodziewał, że dojdą tak daleko, są o krok od zwycięstwa w lidze, mają w miarę korzystny rezulat z pierwszego meczu. Imho to Czelsi była i jest faworytem w tym meczu do tego grają przed własną publicznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Realu : ) Bardzo przyjemnie się oglądało mecz, a dziś sprawdziłem ten stream z ligii Heinekena i śmiga znakomicie. Dziękuje jeszcze raz Cezario44 za udostępnienie kodu ;) Tytuł strony "Najlepsze transmisje online" całkowicie prawdziwy. Pozdrawiam ;)

@UP Bayern też dziś grał przy swoich ;)

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no i jutro wielka euforia albo płacz... Nie mogę się doczekać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlo gra z kontry, Mourarz, wiadomo - 120 minut wybijania piłki i karne ? taki ewentualny scenariusz ? :biggrin:

 

Karne zawsze są mile widziane;)

 

Nie sądzę żeby w finale Mourinho grał to samo co choćby w pierwszym meczu z Atletico, także jeśli będzie finał Real - Chelsea to spodziewam się nieco bardziej otwartego meczu - chociaż na pewno i Ancelotti i Mourinho tyły również dobrze zabezpieczą, za cwani są żeby grać radosny futbol w finale. No, ale najpierw rewanż z Atletico, także nie dzielmy skóry na niedźwiedziu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Realu : ) Bardzo przyjemnie się oglądało mecz, a dziś sprawdziłem ten stream z ligii Heinekena i śmiga znakomicie. Dziękuje jeszcze raz Cezario44 za udostępnienie kodu ;) Tytuł strony "Najlepsze transmisje online" całkowicie prawdziwy. Pozdrawiam ;)

@UP Bayern też dziś grał przy swoich ;)

też chciałem sprawdzić, ale hainekenów nie było już w sklepie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też chciałem sprawdzić, ale hainekenów nie było już w sklepie :biggrin:

Naprawdę warto! Za taką kase co kosztuje Heineken raczej lepszego streamu na necie nie znajdziesz ;) Do tego nie ma obawy o zacinanie się jeśli się ma dosyć średniego neta. Stream mi się może zaciął 1-2 razy i nie działał przez sekunde-dwie a tak to bardzo płynnie.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real grał w tym w presezonie z Czelsi. Wygraliśmy 3:1 chyba, nie pamiętam. No, ale to tylko spotkanie towarzyskie, na dodatek na początku pracy obu trenerów w klubach, pewnie nie będzie miało wielkiego przełożenia w przypadku ewentualnej powtórki. Z Atletico dość łatwo sobie poradziliśmy w CdR za to w lidze raz przegraliśmy i remis. Nie wiem kogo bym wolał jako rywala w finale.

Tak Bayern też dziś grał u siebie i nawet nie próbował tego wykorzystać. Grali powoli i przewidywalnie.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej Atletico nie ma nic do stracenia, bo i tak doszło do półfinału :P

 

 

Atletico ma wiele do stracenia ? Nikt się nie spodziewał, że dojdą tak daleko, są o krok od zwycięstwa w lidze, mają w miarę korzystny rezulat z pierwszego meczu. Imho to Czelsi była i jest faworytem w tym meczu do tego grają przed własną publicznością.

 

Chodziło mi bardziej o sytuacje w lidze obu klubów, wydaje mi się, że to Chelsea mimo wszystko może bardziej na luzie potraktować PL i skupić się na LM, Atletico spinać się pewnie będzie i na ligę i puchary, a to często się nie udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnia grafika i radość kibiców Realu po wywalczeniu finału :biggrin:

comment_Sz0FRlBPD1RqWvzg5xkzzzukZk0CUTKB

Edytowane przez zuba1899
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terry, Hazard i Eto'o byli na treningu wiec licze na to ze chociazby Johny i Edek zagraja jutro. Fajnie by bylo chociaz raz zobaczyc od poczatku meczu 2 napastnikow a zwlaszcza duet Torres-BA, ale watpie ze tak bedzie. Nie moge sie doczekac i jak pisal MichalEEEk, bedzie radocha lub placz. Can't wait, jestem ciekaw jak Mou ustawi niebieskich. To do jutra :)

 

Naprawdę warto! Za taką kase co kosztuje Heineken raczej lepszego streamu na necie nie znajdziesz ;) Do tego nie ma obawy o zacinanie się jeśli się ma dosyć średniego neta. Stream mi się może zaciął 1-2 razy i nie działał przez sekunde-dwie a tak to bardzo płynnie.

Dopiero to odkryles w koncowce tej edycji ligi mistrzow? :). Jak heineken podliczy teraz zarobki za sprzedane browce to nie zdziwie sie jak w nastepnej edycji znow bedzie taka akcja ogladania na ich stronie, dla mnie to jest super sprawa.

 

@UP

A po prawej Ribery z fajka krzyczy, C'mon! :biggrin:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ostatnia grafika i radość kibiców Realu po wywalczeniu finału :biggrin:

comment_Sz0FRlBPD1RqWvzg5xkzzzukZk0CUTKB

  :clapping: Zwykła zazdrość. Pozdrawiam kibic MU. 

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mocno zaboli nas brak Alonso w finale. Ijarę to bym się bał tam postawić, a znów Isco, Modric i DiMaria w destrukcji nie jest najlepsze. Tylu DMów i w najważniejszym meczu sezonu nie będzie kogo wystawić...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mocno zaboli nas brak Alonso w finale. Ijarę to bym się bał tam postawić, a znów Isco, Modric i DiMaria w destrukcji nie jest najlepsze. Tylu DMów i w najważniejszym meczu sezonu nie będzie kogo wystawić...

I to są momenty gdzie taki Pogba właśnie by był jak znalazł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak mocno zaboli nas brak Alonso w finale. Ijarę to bym się bał tam postawić, a znów Isco, Modric i DiMaria w destrukcji nie jest najlepsze. Tylu DMów i w najważniejszym meczu sezonu nie będzie kogo wystawić...

W dzisiejszej formie Ramos może grać wszędzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to był za 2 metrowy czarnoskóry w kaszkietówce, w dżinsach i koszulce Realu jak się cieszyli? :D :D

Marcus Slaughter, zawodnik drużyny koszykarskiej Realu Madryt i wielki Madridista:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy Ribery dzisiaj grał (ten uważany przez lennox'a za jedynego, prawowitego zdobywcę ZP za zeszły rok)? 
 
 
Aaa przepraszam, był na boisku i jedyne co pokazał to fair play:
 
https://vine.co/v/MvYd0zveV5X

 

Podobno 5 meczów zawieszenia w LM się szykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy Ribery dzisiaj grał (ten uważany przez lennox'a za jedynego, prawowitego zdobywcę ZP za zeszły rok)? 

 

 

Aaa przepraszam, był na boisku i jedyne co pokazał to fair play:

 

https://vine.co/v/MvYd0zveV5X

 

Podobno 5 meczów zawieszenia w LM się szykuje :)

Sam sobie odpowiedziałeś, że zeszłego roku. Po co mieszać dwie sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×