Skocz do zawartości
maxiking

Backmasking

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszał ktoś o tym ja ja usłyszałem wczoraj wieczorem wersje Kaliber 44 plus i minus od tyłu to myślałem że nie zasne słowa ciężko zrozumiec ale oto w tym chodzi zna ktoś jeszcze jakieś Backmaskingi ??

Tu podaje linka do kaliber 44

http://pl.youtube.com/watch?v=3zsoCpF6Y1I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczylo mnie to K44 slucham od wielu lat, znam ich teksty bardzo dobrze, ale to jest...nie wiem jak to opisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemiezny klimat to troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem magika z PFK i jak puściłem to kumpelce też jest wielką fanką to mówiła że po tej piosence bała sie do toalety chodzic.Jestem ciekaw czy to prawda i co by sie stało jakby ktoś przed jego smiercią to odkrył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hip-hopu, rap'u i jemu pochodnych nie nawidzę, gościa nie znałem, ale sam w sobie sposób maskowania tesktów fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to te maskowanie jakieś dziwne ale właśnie dlatego fajne jestem ciekaw co np K44 odpowie na pytanie czy to naprawde backmasking i jakie jest jego przesłanie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mózg słyszy to co chce usłyszeć

w większości to tylko bełkot

na forum para nienormalne dużo o tym pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bełkot ale jak sie przysłuchasz to nieraz słychac i to wyraźnie a przypomne że magik był chory na schizofremnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie jest takie, żebyś nie jarał bo spieprzysz sobie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda ale każda osoba z potencjałem się zabija

1.Magik

2.Dżem

3.Nirvana

Wszyscy przez narkotyki.Widac pięniądze szczęścia niedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już Efru napisał - mózg słyszy to, co chce. Na dodatek można bardzo łatwo zasugerować mózgowi co chce usłyszeć wstawiając do filmu rzekomą transkrypcję słów. W internecie roi się od filmików z muzyką w różnych, najczęściej skandynawskich, językach z napisami po angielsku, polsku, (w zasadzie z każdą parą języków da się tak zrobić - im "dziwniejszy" język bazowy tym lepiej) gdzie ludzie się podniecają, że to cośtam śmiesznego bądź strasznego słychać od tyłu. Cały czar pryska jak się nie czyta tych napisów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Kiedy słyszysz bełkot, a ktoś Ci powiedział, że to są jakieś słowa to samemu zaczynasz sobie to interpretować. Jeszcze łatwiej jest gdy tak jak w tej piosence masz wypisane słowa co jest akurat.

Taka prawda ale każda osoba z potencjałem się zabija

1.Magik

2.Dżem

3.Nirvana

Wszyscy przez narkotyki.Widac pięniądze szczęścia niedają

czy aby to są ludzie z potencjałem? jak dla mnie to są prości ludzie, którzy zachłysnęli się swoja sławą i to ich zgubiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy aby to są ludzie z potencjałem? jak dla mnie to są prości ludzie, którzy zachłysnęli się swoja sławą i to ich zgubiło.

Dżem i Nirvana tak, ale od Magika wara !

Słucham K44 i PFK, więc słyszałem plus i minus "od tylca", ale sam nie wiem co o tym myśleć ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sugestia, sugestia i jeszcze raz sugestia. Pusc to osobie, ktora nigdy tej piosenki nawet w oryginale nie slyszala i nie pokzauj jej tekstu, dla pewnosci mozesz dac jej kartke i niech notuje co uslyszy...zobaczymy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznac, ze robi wrazenie nigdy wczesniej nie slyszalem o backmaskingu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×