Skocz do zawartości
Allu

PORTAL

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jest ciekawie![/b]

[/b]

Polecam![/b]

GRAFIKA - 8-/10

DŹWIĘK - 8/10

GAMEPLAY - 10/10

MIODNOŚĆ - 10/10

CAŁOŚĆ - 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super recka! Przekonałeś mnie do zakupu Orange Boxa. Kupie go właśnie dla Portalu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka faktycznie niezła. portal chyba też, gdyż wszyscy go chwalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w portal na komputerze i przyznam gra wciąga, ale nie jest to tytuł, który można przechodzić kilka razy. Gra na raz, a recenzja bardzo fajna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grałem w portal na komputerze i przyznam gra wciąga, ale nie jest to tytuł, który można przechodzić kilka razy. Gra na raz, a recenzja bardzo fajna .

Hmmm... to ciekawe bo ja wlasnie po raz drugi koncze

@ Rafix - niech wyznacznikiem bedzie dla Ciebie ze majac cztery nowe gry w domu ja ciagle przy PORTALu siedzialem

ps: pisane z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzenie portalu drugi raz mija się z celem chyba ze kogoś bawi samo poruszanie się dzięki portalom ale na pewno nie będzie to wymagało myślenia. Wydaje mi się ze nie ma większego trofeum dla konsolowego nextgen gracza niż przejście całego orange boxa na wysokim poziomie. Co do portalu można mieć pewne zastrzeżenia co do poziomu trudności przez pierwsze +-17lvl-i(na 19lol). Robiąc taka łatwą grę pod względem technicznym mogli poświecić nieco więcej czasu na stworzenie większej ilości map a co za tym idzie zwiekszenia poziomu trudności ponieważ po przejściu czuć pewien niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to chodziło!

Mamy czuć niedosyt Jeśli masz czegoś pod dostatkiem to Ci powszednieje ale jeśli masz czegoś cudownego tylko odrobinę to będziesz to cenił i wspominał długo

Ja przechodzę po raz drugi dla świetnych tekstów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I o to chodziło!

Mamy czuć niedosyt Jeśli masz czegoś pod dostatkiem to Ci powszednieje ale jeśli masz czegoś cudownego tylko odrobinę to będziesz to cenił i wspominał długo

Ja przechodzę po raz drugi dla świetnych tekstów

Na wersji PieCowej(podobno), do portala można ściągać mapki z internetu robione przez innych graczy.

Tak opcja b. by się przydała w wersji Ps3.

Pozatym recka b.dobra, oby takich więcej.

Niestety ale Portal już za mną .

Pozdrawiam i proszę o więcej takich recenzji ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje kiedyś grać w portal i ciekawa zgadzam sie z recenzja ) tytul warty uwagi, a w pomaranczowym pudelku jest jeszcze przynajmniej jeden ciekawy tytul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal, mimo że krótki to wart polecenia. Parę godzin niezłej zabawy ze szczyptą główkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam tą gre. Grałem na PC i czuję niedosyt (Jeszcze większy od waszego), ponieważ nie ładuje się ostatnie 15 minur gry. Ale tak, to ekstra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal jest świetny. Gdyby nie ta otoczka fabularna gra nie byłaby tak warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom nom w Portalka gralem na PC tylko ale strasznie polecam, chodz krotki to daje wuchte zabawy i ma KLIMAT ;] do tego macie wszytskie Halfy 2 sam musze niedlugo sprzatnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończylem Portala na Moim blaszaku i powiem tak: całkiem niezle sie gra ale strasznie krótka ale generalnie może byc a recenzja również dobra;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×