Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy gdy kupie nowke FNC to bede mial tylko gre online czy stworzonych przez graczy zawodnikow ktorych moge sciagnac, to do nich potrzebny jest mi online pass?

Tak do sciagniecia zawodnikow przez innych graczy potrzebny jest online pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam Ea zapowiedzial ze ufc i fight night beda wydawane na zmiane wiec po ufc bedzie nowy fight night. Pomyślcie jaka grafa wtedy bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ci niektorzy bokserzy fajnie zrobieni?

I ilu tych bokserow moge sciagnac od innych uzytkownikow i jak ich sciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie są zrobieni.

Ściągać możesz ilu chcesz i kogo chcesz, od Gołoty po Eminema itp :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze walczylem harrym poterem.......

 

szkoda, ze FN zawieszaja - ale jak zrobia na tym silniku UFC to urwie jajka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe rozni sa, od Floyda Meyweathera po Zaba Jude, kazdy znajdzie cos dla siebie, ewentualnie mozna nawet naszym starym Andrzejem poboksowac :)

ustawiwasz sobie zeby pokazywalo bokserow WG. ratingu i napewno cos znajdziesz dla siebie :)

ja jeszcze pralem sie czesto Michaelem Jacksonem haha

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakis czas temu kupiłem Fight Night Champion stworzyłem zawodnika i pogrywam czasem online ale to jest jakas masakra slabsi zawodnicy kłada mnie na dechy. Jak dobrać ustawienia zawodnika tworząc go by troche powalczyc?

 

 

DTM_zpse0b528ce.pngmarch29_zpse2502f79.jpg

Edytowane przez vlodeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu uważasz że byli słabsi??  tylko po pkt ovr?? sam podaj co poustawiałeś to wtedy można coś poradzić. wpadnij do gymu- atilla club - jestem wieczorami to cos zasparujemy , zobaczymy co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie czy jeszcze opłaca się kupić FN Champion czy lepiej poczekać na nową odsłonę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowej odsłony za szybko nie zobaczysz niestety, EA i ekipa od FNC już zapowiedzieli że skupia się na nowym UFC i narazie nie ma szans na pojawienie się nowej części.

A czy się opłaca kupić tego FNC...moim zdaniem jak najbardziej tak! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowej odsłony za szybko nie zobaczysz niestety, EA i ekipa od FNC już zapowiedzieli że skupia się na nowym UFC i narazie nie ma szans na pojawienie się nowej części.

A czy się opłaca kupić tego FNC...moim zdaniem jak najbardziej tak!

Dokładnie! Zgadzam się z kolegą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga Cris kiedy jaki sparing w FNC lub fife? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją droga Cris kiedy jaki sparing w FNC lub fife? :)

Kiedy tylko będziemy online i będziesz miał chęć, to śmiało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko gram w FNC po necie  Andrzejem Gołotą :D i po każdej walce dostaje punkty xp  jaki skill dodawać na początku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko gram w FNC po necie  Andrzejem Gołotą :biggrin: i po każdej walce dostaje punkty xp  jaki skill dodawać na początku??

po każdej tez walce masz statystyki ciosów, popatrz które ciosy najczęściej używasz i w te inwestuj, do tego obrona blok, szczęka, tułów. albo dajesz systematycznie po równo albo exstremalnie na jeden cios, zależy co wolisz. wiadomo że ta grę zabija prawy prosty lv 20 , gdyby ten cios miał inna siłę statystyki liderów znacząco by się różniły, połączenie gościa 6,8 88" i prawy lv20 kończy sie często nie zasłuzoną porażką. może ktoś zna najlepsze ustawienie aby ten cios nie był tak niszczący dla naszych facjat?? wiadomo sidestep  ale jesli chodzi o ustawienia?? ma ktoś dobry sposób??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sprać kompletnego nooba to psn w sygnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam trochę banalne pytanie he ..... Czy można jakoś zapisać stan gry w tym trybie co się na końcu walczy z Frostem czy jak mu tam???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo automatycznie się zapisuje jeśli stworzyłeś na początku gry plik z savem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samo automatycznie się zapisuje jeśli stworzyłeś na początku gry plik z savem.

Ok dzięki. Wiesza wam się czasami konsola w trakcie gry w FNC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Wiesza wam się czasami konsola w trakcie gry w FNC??

czasem się zdarzało, ale nie często...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze mam jedno pytanko. Z tego co zauważyłem jak przechodzimy ten tryb z Frostem to dostajemy medale brązowy, srebrny i złoty, które można wykorzystać w online jak gramy swoim zawodnikiem. Czy ma znaczenie wybór trudności gry na zdobywanie tych medali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po każdej tez walce masz statystyki ciosów, popatrz które ciosy najczęściej używasz i w te inwestuj, do tego obrona blok, szczęka, tułów. albo dajesz systematycznie po równo albo exstremalnie na jeden cios, zależy co wolisz. wiadomo że ta grę zabija prawy prosty lv 20 , gdyby ten cios miał inna siłę statystyki liderów znacząco by się różniły, połączenie gościa 6,8 88" i prawy lv20 kończy sie często nie zasłuzoną porażką. może ktoś zna najlepsze ustawienie aby ten cios nie był tak niszczący dla naszych facjat?? wiadomo sidestep  ale jesli chodzi o ustawienia?? ma ktoś dobry sposób??

 

Hej, ten sam problem. Ja zazwyczaj pozwalam im się wystrzelać, dodatkowo jestem body puncherem. Niemniej jednak zawsze trafi się bardziej sprytny lv 20 którego któryś cios mnie dopadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy ktoś mógłby mi pomóc w kwestii xp w grze FNC.Ostatnio powróciłem do gry, stworzyłem nowego boksera, lecz grająć w trybie online przestałem dostawać XP za wygrane walki. Cały czas wyświetla mi się komunikat, że bierzące xp jest równe 0 więc nie mogę podwyższać umiejętności mojego boksera. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ten sam problem. Ja zazwyczaj pozwalam im się wystrzelać, dodatkowo jestem body puncherem. Niemniej jednak zawsze trafi się bardziej sprytny lv 20 którego któryś cios mnie dopadnie. 

jestes spamerem a nie zadnym "body puncherem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×