Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

jestes spamerem a nie zadnym "body puncherem:

Ja często gdy widze, że ktoś umiejętnościami jest lepszy ode mnie. To zazwyczaj stosuje taką taktykę, że 2-3 cios na tułów odskok, czasami wtedy padają z sił i wygrywam. Może pldmachine to miał na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytania. Czy coś stało się z serwerami, czy tylko ja mam taki błąd, że mój bokser nie zdobywa żadnego xp? Od 4 dni mam ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Po każdej zakończonej walce nie rośnie mi ani doświadczenie ani level. Wygrałem już kilkanaście walk i nic. Jeden raz udało mi się zarobić około 350 expa, dodałem sobie skilla, zostało 45, po ponownym włączeniu gry expa już nie było. Możecie jakoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzisiaj kupiłem tą grę. mógłbym pograć z kimś.

jak coś to mój nick na psn - Scott-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero co kupiłeś, to najpierw się naucz grać, bo każdy z tego forum Cię zniszczy :]

Jeśli natomiast, być może umiesz w to grać, to ja mogę z Tobą pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem,sam gameplay nawet ciekawy...Ale do ch*ja pana co to za chory patent,zeby podczas walki w champion mode z castillo podczas klinczu stamina spadala...jak pokonac go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem,sam gameplay nawet ciekawy...Ale do ch*ja pana co to za chory patent,zeby podczas walki w champion mode z castillo podczas klinczu stamina spadala...jak pokonac go?

podczas prawdziwej walki wlasnie klincz jest najbardziej wymęczającą sprawa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema  jak by ktos byl chetny stoczyc jakas   fajna walke to zapraszam :)   i mam pytanko do was kupilem urzywanego FNH   jak wiadomo  EA skasowalo wszystkie online pass  i moza grac online na uzywce ale mam maly problem  jak chce dodac   xp zawodnikowi  w world champion to przechodzi do loadingu  i tak moze to trwac   nawet 3 godziny i nieche sie zaladowac  a kupilem  pakiet silwer w psn z xp i teraz  go musze pobrac  gdy jestem w grze ale  cos zwisa   moze ktos wie o co chodzi ???? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ nie wiecie w czym jest problem , bo w trybie kariery nieraz mam tak, że walki nie moge zagrać, bo ciągle się ładuje i moge czekać godziny a i tak nic z tego. I czasami musze, aż kariere nową zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem gram w trybie OWC i nie dostaje punktów XP ktoś zna odpowiedź???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań ponieważ chce zakupić gre

 

1.Słyszałem że EA wydało patch który niestety ale usuwa w pewnym sensie brutalność gry czyli krew,rozcięcia i ogólnie masakrowanie twarzy czy jest to prawda ? czy dotyczy sie to Champion Mode czy tylko multi czy jak usune patha lub go nie wgram to znowu będzie brutalniejsza ??

 

2.Rozumiem że aby pobrać sobie jakiś bokserów muszę zainstalować najnowszy path ale gdy go usunę po pobraniu bokserów to zostaną oni do wybrania czy również znikną ?

 

3.Czy gra posiada jakis Online pass oraz kod na boksera Geroga Foremana w wersji młodszej ?

 

Dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań ponieważ chce zakupić gre

 

1.Słyszałem że EA wydało patch który niestety ale usuwa w pewnym sensie brutalność gry czyli krew,rozcięcia i ogólnie masakrowanie twarzy czy jest to prawda ? czy dotyczy sie to Champion Mode czy tylko multi czy jak usune patha lub go nie wgram to znowu będzie brutalniejsza ??

 

2.Rozumiem że aby pobrać sobie jakiś bokserów muszę zainstalować najnowszy path ale gdy go usunę po pobraniu bokserów to zostaną oni do wybrania czy również znikną ?

 

3.Czy gra posiada jakis Online pass oraz kod na boksera Geroga Foremana w wersji młodszej ?

 

Dziekuje za odpowiedzi

Co do pierwszych 2 pytan nie znam odpowiedzi :)  Gra nie posiada online pass  ea zlikwidowało online pass  sam ma używkę i śmigam  online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że na 3 odpowiedz jest udzielona 50/50 co z młodsza wersja Geroga Foremana ? na jakiej zasadzie sie go otrzymuje ? oraz ponawiam dwa poprzednie pytania

 

1.Słyszałem że EA wydało patch który niestety ale usuwa w pewnym sensie brutalność gry czyli krew,rozcięcia i ogólnie masakrowanie twarzy czy jest to prawda ? czy dotyczy sie to Champion Mode czy tylko multi czy jak usune patha lub go nie wgram to znowu będzie brutalniejsza ??

 

2.Rozumiem że aby pobrać sobie jakiś bokserów muszę zainstalować najnowszy path ale gdy go usunę po pobraniu bokserów to zostaną oni do wybrania czy również znikną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytania może ktoś udzielić odpowiedzi kto posiada jeszcze gre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - Nie ma takiego patcha, przynajmniej o tym nie słyszałem. Jest 'Bare Knuckle Patch' ,który sprawia że zamiast rękawic macie owijki (ale krew i tak jest).

2 - Gra zaktualizuje się sama, potem pobierasz bokserów :). Jak usuniesz grę, to usuwasz również bokserów, ale możesz ich potem jeszcze raz pobrać.

3 - Młody Foreman jest od początku dostępny w rosterze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tam jeszcze jakiś gym? Pograłbym sobie co by powbijać wszystkie złote boosty bokserowi, bo bez nich online jest bez sensu. Będę musiał te rival fight dograć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :)

Wczoraj zakupiłem Fight Night Champion i pierwsze co rzuciło mi się w oczy w walkach Fight now to to, że wygrywam lub przegrywam w pierwszej max w trzeciej rundzie ( a gdzie tam 12).  Zbyt szybko... Druga sprawa to nie zobaczyłem ani grama krwi w pojedynczych walkach "Fight Now". 

Przeczytałem wiele postów przed momentem od strony 38 do 89 i raz było lepiej później gorzej, później znowu lepiej a moje pytabnie brzmi...

JAK JEST TERAZ ??  z tą krwią, staminą ??  CHODZI MI O TRYB OFFLINE.   Bo moja frustracja sięgnęła zenitu kiedy dowiedziałęm się ze ta gra może być spieprzona i nie wiem czy od razu lecieć wymienić ją na coś innego np UFC, czy jest to już naprawione tylko po prostu za mało jeszcze grałem.  Patch który mi się ściągnął przy włożeniu krążka to bodajże 1.02.      I jeszcze jedno pytanie czy da się jakoś odinstalować tego patcha, bo czytalem na stronach poprzednich, że ktoś odinstalował patcha i znowu krew wróciła i walki po 12 rund tylko nie bardzo wiem jak to zrobić bo gra mi się nie instalowała a patch nie wiem gdzie znajduje sie na dysku?  Dzięki za odpowiedź, jest to dla mnie ważne zanim ją sprzedam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś jeszcze gra w FN to moze zrobimy jakis gym i sobie bedziemy sparować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na multi to tak dzisiaj odpaliłem pierwszy raz i z każdym w jajo dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mogę zagrać, szkoda tylko, że rival gym fighty są zbugowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez  moge pograc jak cos pisac  dodawac do znajomych  psn Ramzik25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem w trybie online gdzie robie wlasnego boksera i walcze z innymi, a chodzi o to ze gdy przegram/wygram dostaje punkty ktore powinienem moc rozdac w ciosy czy tez w garde a nie moge wszystko mam na czerwono chociaz mam punkty o co chodzi dlaczego tak jest?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie moze i głupie  ale bardzo mnie to wkurza mianowicie  dlaczego po kazdej rundzie podczas przerwy nie jest wyswietlana ocena rundy  wiecie kto prowadzi po danej rundzie ja czy przeciwnik wtedy łatwiej zaplanowac taktyke czy walczyc czy odpoczac  jest jakas opcja by to właczyc co  mi po punktacji rund po walce wtedy to juz nie ma znaczenia takiego zgóry dzieki za odpowiedz. sory za byki w pisowni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punktacja pojawia się kolejno po rundzie 3 potem chyba 8 a potem chyba 10,innej opcji nie ma żeby się to inaczej wyświetlało z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×