Skocz do zawartości
Gość Daper

Telewizor CRT...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daper

Witam ponownie!

Mam zamiar zakupić PS3 jednak jedyne co posiadam to zwykły telewizor CRT Samsaung 26`. Czy opłaca się kupować PS3 nie mając LCD który prędzej czy pózniej i tak chyba trafi do wszystkich domów... a i jeszcze jedno jak z jakością obrazu na takim CRTku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakbyś miał LCD, oczywiście że jakościowo będzie gorzej na CTR. Jednak jest dużo osób posiadających ps3 a nie posiadających LCD więc to zależy od Ciebie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!

Mam zamiar zakupić PS3 jednak jedyne co posiadam to zwykły telewizor CRT Samsaung 26`. Czy opłaca się kupować PS3 nie mając LCD który prędzej czy pózniej i tak chyba trafi do wszystkich domów... a i jeszcze jedno jak z jakością obrazu na takim CRTku?

Oplaca sie, obraz i tak bedzie niezly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika i tak będzie lepsza niż PS2/Xbox więc opłaca się!

Ale... pamiętaj że wcześniej czy później musisz kupić LCD lub plazmę. Szybko tanieją więc za jakieś pół roku to będzie wydatek na "każdą kieszeń"

A przez te pół roku PS3 da Ci moc wrażeń i na CRT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafika i tak będzie lepsza niż PS2/Xbox więc opłaca się!

Ale... pamiętaj że wcześniej czy później musisz kupić LCD lub plazmę.

I nie waz sie nie kupic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Sam gram na CRT, z tym, że takim z górnej półki i 16:9, ale to nie zmienia faktu, że PS3 i na CRT wygląda pięknie. Myślę, że jeszcze z pół roku na nim posiedzę Później się pomyśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez mam CRT'ka i jestem zadowolony ja nie gram dla grafiki tylko dla gry CRT w pelni wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na TV CRT, teraz na monitorze LCD. I na CRT gry prezentowaly sie i tak bardzo dobrze, choc to nie to, nie widac tej ostrosci. Ale wrazenia i tak gigantyczne, zwlaszcza na Unchartedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja tam tez gram na CRT i nie narzekam no może trochę ; pp ale i tak grafa jest dobra a juz w przyszłym tygodniu witaj Samsungu LE32R81B xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele zależy też od modelu. Hi-endowy CRT potrafi wyświetlić bardzo dobry obraz, ale Twój telewizor ma 26" i raczej do tej klasy się nie zalicza (bo wypasione tworzono w rozmiarze 32"). Narazie możesz grać (grafika będzie trochę lepsza niż na PS2), ale dopiero na LCD/plazmie zobaczysz prawdziwe bogactwo PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż u na moim Sony Trinitron 32" 16:9 100Hz CRT jakość jest piękna, do HD mu daleko, ale kontrast i właściwości kolorów są wspaniałe. Telewizor był kupiony, gdy LCD dopiero wchodziły na rynek (HD wtedy było tylko w Nippon i USA chyba )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak gralem kiedys na CRT to mialem zawsze problem z czytaniem napisow w grach itp ogolnie grafika jest duuuuuzo gorsza ale jakos tam grac sie dalo teraz na 42" full hd wszystko elegancko widac i grafika swietna.....wogole konkret takie wszystko fajne duze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gram na 21" CRT i jestem zadowolony z faktu samego dostepu do gier na PS3. Jakosc na CRT jest dobra. Problemem na malych calach tele to czcionka. Na 26" nie powinienes miec z tym wiekszego problemu. 2000 za LCD to na razie za duzo zeby miec lepsza ostrosc obrazu. Szczegolowosci grafiki w trakcie gry na LCD nie doswiadczysz w az tak duzym stropniu jak niektorzy piszą w stosunku do CRT. Szczegolowosc poszczegolnych elementow zobaczysz na statycznym obrazie z bliska patrzac na monitor LCD i CRT na sporą korzysc LCD. Zaznacze jeszcze raz ze bedziesz zadowolony nawet na CRT. Po zagraniu u sasiada na LCD stwierdzilem ze nie warto na razie wydawac kasy na telewizor LCD i zainwestowalem moja kase w gry. Po co mi LCD skoro nie bede mial w co grac? Jesli masz kase bierz LCD, jesli nie... daruj sobie ten wydatek bo na razie nie warto, lepiej poczekac az stanieja modele z gornej polki i nie kupowac byle czego tylko dlatego by ulegac aktualnym trendom posiadania LCD. Ja mam prawie 2,5k ale czekam az lepsze modele potanieją. Polecam Ci na razie rozwiazanie podobne do mojego. Wiem ze trace z rozgrywki czesc radosci ale ta czesc nie jest warta w moim przypadku 2,5k. To tak jak z BR w PS3. nie kupuje filmow bo na razie za drogie, a DVD w zupelnosci mi wystarcza, wiec po co przeplacac? Wiem ze to kontrowersyjna wypowiedz ale dyskusja polega na tym by przedstawiac swoje argumenty, ktore maja wplyw na nasza decyzje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierwszy miesiac gralem na 14 calowym ale po przesiadce na 32" LCD opad szczeny przez tydzien, od nowa gralem w te same gry na LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest samemu ocenić czy warto kupować LCD specjalnie dla PS3.

Np. Ja sam jak zobaczyłem obraz na telewizorze LCD i porównałem go z moim CRT to wyciągnąłem jeden wniosek-"zbieram kasę i kupuje LCD'ka!".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja pierwszy miesiac gralem na 14 calowym ale po przesiadce na 32" LCD opad szczeny przez tydzien, od nowa gralem w te same gry na LCD

14" to już hardcore, szacunek dla Ciebie - jednak trudno tu o porównanie CRT14" vs. LCD32" - to już za duża przepaść by było miarodajne dla konkretnej twojej opini na temat sensu zakupu LCD

Nie zmienia to faktu, że podziwiam Cię za samozaparcie w trakcie grania na 14-tce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×