Skocz do zawartości
Plutek

PS3 Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak doweidzieliśmy się z news'a (http://www.ps3site.pl/nowe-ps3-slim) że ma w niedługim czasie wyjść wersja slim czarnulki niby to plotka ale już się o tym mówi. Co mnie bardzo zdenerwowało to że niedawno kupiłem ps3 a już słychać o slim'ie który ma mieć lepszy procek i jeszcze laser i może będzie tańsze no ja tam bym chciał slima gdzieś za 1,5 roku bo w przeciwnym razie za bardzo się pospieszyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Duży chlebaczek jest imho PRZEPIĘKNY

miałem ps2 duże zamieniłem na slima i żałuje

DUŻE ZNACZY LEPSZE

no chyba że bebechy będą super lepsze

Kupił bym ją tylko jakby była wiele tańsza niż duża. 40Gb za powiedzmy 1249 to by było super xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAJKA!!!

Slim wyjdzie na bank (to dlatego juz ploty ludzie pociskaja) akle dopiero za 3-4 lata!!!

Tak jak z PSX-PSone, PS2-PStwo i PSP-PSP Slim tak tez z PS3 bedzie ale Sony nie ma powodu zeby wypuszczac takiej wersji juz teraz...

ps: pisane z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz w przypadku Sony wersje "slim" są chyba nieodłączne dla każdej konsoli. Jak sam zauważyłeś to tylko plotka, a ma ona na celu przestraszyć Microsoft żeby poczuli się zagrożeni. Nawet jak wyjdzie w przeciągu roku to nie wiem co płaczesz z tego powodu że kupiłeś chlebak teraz, a nie kiedyś jak wyjdzie slim? Przynajmniej już możesz grać na niej, a nie czekać na coś co nie wiadomo kiedy wyjdzie na rynek. Kupujesz konsole do grania czy po to żeby mieć lepszy sprzęt na półce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak wyjdzie za 3-4 lata to ok ale jakby w 2008 to by mnie bolało że inni mają lepszy procek (i wygląd mi się bardziej podoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak tak bardzo to Cię by bolało, sprzedałbyś starą konsole, dołożył kilka złotych i kupił nowa. proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi sie to wo gule nie podoba [; wole starsza wersje [; ta wygląda jak WII. taka biedna ta wersja [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak wyjdzie za 3-4 lata to ok ale jakby w 2008 to by mnie bolało że inni mają lepszy procek (i wygląd mi się bardziej podoba)

co ty gadasz?jaki lepszy procek? na wyglad to kazdy ma swoj gust.

PSX mialem duzego, PS2 też i PS3 też mam i bede mial nie skażone miniaturyzacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak wyjdzie za 3-4 lata to ok ale jakby w 2008 to by mnie bolało że inni mają lepszy procek (i wygląd mi się bardziej podoba)

Procek będzie tylko lepszy w kwestii poboru prądu i emisji ciepła. Moc i możliwości pozostaną bez zmian... Jak dla mnie, jeśli ktoś już ma PS3 to nie ma sensu wymieniać jej na PS3 Slim, to przecież będzie praktycznie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki przyjemny upgrade, nie dosc ze jeszcze tansza to jeszcze ulepszona wersja. Ale to w sumie jest nie do uniknienia, chociaz mysle ze i tak troche jeszcze potrwa zanim ja wprowadza do sprzedazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie wersji slim. Duze prezentuja sie o niebo lepiej. Ale jesli w slimie 3 maja dac lepsze bebechy to bedzie to troche dyskriminacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loool

przeciez to jest najgorszy udawany news w historii. Wszyscy sie z tego smieja.

PS3fanboy napisal, ze jak strona podaje jakies informacje 'od tajemniczego zrodla w sony' to trzeba je brac 'ze szczypta soli' a w przypadku tego newsa to oni poprosza caly kilogram

W europie PS3 nawet roczek nie stuknal i juz komus sie slim marzy. Sony jeszcze nie zaczelo nawet uzywac nowych, mniejszych laserow. Sam naped w tym niby-slimie zajalby cala przestrzen konsoli.

Ktos sobie zrobil model w programie graficznym i stwierdzil, ze oprze na nim udawanego newsa. I tyle (swoja droga, dlaczego ta wersja slim wyglada jak wersja BIG Wii?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PS3 Slim to oni mogli zrobić od samego początku. Wywalić PSU na zewnątrz konsoli (jak w przypadku PS2), elektronikę napędu blu-ray przenieść na miejsce PSU, dzięki temu możemy obniżyć znacznie obudowę i mamy slima. Dla mnie nie ma różnicy czy mam normalną wersję czy slim. Jedyne co mi się podoba to koncepcja wrzucenia portów USB na tył konsoli. Mnie wystarczył by szczerze mówiąc chociaż jeden z tyłu, bo teraz mam 4 przewody które są zagięte i idą za konsolę. Cell w 45 nm nic ciekawego nie daje dla konsumenta, to są zabiegi zmniejszające straty finansowe. A kto wie czy po przestawieniu procesu technologicznego na nowe Celle nie okaże się, że nowy czytnik blu-ray będzie nie do zajechania a tym razem procesory się zaczną sypać. PS3 w wersji normalnej jest już ponad rok na rynku i wiadomo już, że z procesorami w tej wersji wszystko jest w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak doweidzieliśmy się z news'a (http://www.ps3site.pl/nowe-ps3-slim) że ma w niedługim czasie wyjść wersja slim czarnulki niby to plotka ale już się o tym mówi. Co mnie bardzo zdenerwowało to że niedawno kupiłem ps3 a już słychać o slim'ie który ma mieć lepszy procek i jeszcze laser i może będzie tańsze no ja tam bym chciał slima gdzieś za 1,5 roku bo w przeciwnym razie za bardzo się pospieszyłem

Procek o tyle jest lepszy, że zjada mniej prądu, moc jest taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, procesor bedzie produkowany w mniejszej technologii, co umozliwi umieszczenie slabszego chlodzenia, co zmniejszy rozmiary konsoli. Nie bedzie on wydajniejszy od tego 65nm i 90nm.

Co do tego slima to nie wiem co myslec. Sciema na bank, ale jesli tak by sie stalo to czulbym sie po prostu oszukany, sprzedalbym PS3 i kupil Xa. Slim bedzie na pewno, ale to za kilka lat. Teraz wiekszosc osob, ktore maja zamiar kupic PS3 jeszcze jej nie kupily. Sony wprowadzi slima jak juz wszyscy fani i gracze kupia konsole duza. Wtedy by troche odswiezyc sytuacje na rynku PS3 zostanie wprowadzony slim. Posiadacze duzej sprzedadza swoja, doloza kilka zlotych, kupia slima, a ci ktorzy od nich kupili duza zaczna kupowac gry i zyska na tym zarowno Sony jak i klient. Ale gdbyb wprowadzili slima teraz to bylaby kompletna porazka ze strony Sony.

Tak wiec to jeszcze nie ten czas. Komponentow zawartych w PS3 nie da sie tak po prostu zmniejszyc. Jedyny postep ze zmniejszaniem PSa to zmiana technologii produkcji prockow z 90nm na 65, co objawia sie mniejszym zżeraniem pradu i nieco cichsza konsolka. Sam Blu-Ray tez nie jest malym napedem i potrzeba co najmniej kilkunastu miesiecy, by byl mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak fake te screeny, ale pełnowymiarowy chlebak bardziej mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby wypuścili wersje Slim, to byłaby pewnie z czymś "ekstra". Może wbudowany tuner TV. czy jakieś aplikacje. Tak, jak z wersją PSP. W wersji Fat nie ma wyjścia TV, nie da się Skype uruchomić(Chociaż pewnie jakoś hakerzy to rozpracują. O ile już jest, bo się nie interesuję), jakiś odbiornik TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, procesor bedzie produkowany w mniejszej technologii, co umozliwi umieszczenie slabszego chlodzenia, co zmniejszy rozmiary konsoli. Nie bedzie on wydajniejszy od tego 65nm i 90nm.

Co do tego slima to nie wiem co myslec. Sciema na bank, ale jesli tak by sie stalo to czulbym sie po prostu oszukany(...)

Oszukany? To niby dlaczego? To jest tak samo jak z samochodem. Kupujesz jakiś tam model, a za 2 lata wychodzi nowy i też masz się czuć oszukany? Tym bardziej, że PS3 Slim, które niby ma wyjść ma być technologicznie takie samo tylko mniej prądożercze, a nawet gorsze bo nie posiada slotów na karty CF i mniejszą ilość portów USB. Dla mnie to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie wersji slim. Duze prezentuja sie o niebo lepiej. Ale jesli w slimie 3 maja dac lepsze bebechy to bedzie to troche dyskriminacja.

W PSP Slim dodali o 32 MB Ram więcej i ma 64 a starszy model ma 32 MB mi to nie przeszkadza :>

Ale w PS3 Slim nie mogą dać lepszego procesora bo lepszy procek ujrzymy w PS4

Jak już może Ramu dodadzą choć mogli zrobić to już teraz >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby w slimie dali więcej ramu, bo byłoby to gol strzelony do własnej bramki - na pudełkach "PS3 slim required" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do PSP dodali 2 razy wiecej RAMu i jest gucio. Zle rozumujesz - jesli dodadza, to gry i tak MUSZA dzialac na obu konsolach (tak jak jest na PSP). Jedyna roznica to szybsze loadingi na wersji Slim&Lite ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę aby w slimie dali więcej ramu, bo byłoby to gol strzelony do własnej bramki - na pudełkach "PS3 slim required" ?

No. To tak, jakby Microsoft zaczął wypuszczać gry na HD-DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak dla mnie nie ma narazie czym tu się podniecać, Sony zapewne ma narazie inne plany, takie jak Home czy dobry marketing. Ciężko cokolwiek stwierdzić jeśli nie było oficjalnego potwierdzenia, także nie wierzył bym we wszystkie plotki. które nie są potwierdzone oficjalnie typu (1000x więcej ramu, nagrywara BD, HD-DVD i wogóle toster wbudowany )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim to będzie to samo co jest teraz tyle, że pomniejszone i ewentualnie bardziej dopracowane ( np. jakaś inna wersja blu-ray'a) Jeśli miałaby to być konsola z większą ilością np. ramu to Sony samo sobie podłożyłoby nogę, bo każdy kto ma podstawową wersję PS3 musiałby kupić wersję slim, żeby cieszyć się pełną jakością gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Slim to będzie to samo co jest teraz tyle, że pomniejszone i ewentualnie bardziej dopracowane ( np. jakaś inna wersja blu-ray'a) Jeśli miałaby to być konsola z większą ilością np. ramu to Sony samo sobie podłożyłoby nogę, bo każdy kto ma podstawową wersję PS3 musiałby kupić wersję slim, żeby cieszyć się pełną jakością gier...

A w PSP slim jak jest?

Z tego co pamiętam to 64 ramu, a na "fat"-32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×