Skocz do zawartości
Patricko

Uwaga! Ważna Informacja

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

Jako, że w całym dziale "Kącik Wyścigowy" jest odblokowana możliwość zakładania tematów przez każdego, z góry ostrzegam, że durne tematy z pytaniami, które powinny być zadawane w innych tematach, będę po prostu usuwał!

Do tej pory wszystko przenosiłem, ale mam dość już widząc kolejny temat z pytaniem, czy gość będzie mógł sobie zagrać takim, a takim autem...

Są pewne granice, ale niektórzy po prostu powinni przechodzić test IQ przed założeniem konta tutaj.

Kilka wskazówek dla mniej rozgarniętych:

  • Do zadawania pytania związanych stricte z grą macie temat główny "Gran Turismo 5":
    Gran Turismo 5
  • Jeśli masz problem z konkurencjami w trybie A-Spec/B -Spec zadawaj je w poniższych tematach:
    A-SPEC
    B-SPEC
  • Zawody Sezonowe? Jak zrobić daną konkurencję, jak ustawić auto?
    Zawody Sezonowe
  • Nie wiesz jaką kierownicę kupić?
    Kierownica do GT5
  • Wszelkie inne pytania niezwiązane z powyższymi? Temat Paddock jest dla Ciebie!
    PADDOCK

Także jeszcze raz zobaczę jakiegoś delikwenta robiącego durne tematy bo nie potrafi zadać pytania w odpowiednim miejscu, to jego temat od razu leci do śmieci, a jak mi humor dopisze i to warna wstawię...

Po co to wszystko? Żeby nie było syfu, który i tak już jest i dało się rozeznać co jest co. Bo jak każdy będzie zakładał temat, to będzie to istna sodoma i gomora...

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×