Skocz do zawartości
izi

Problem z filmami

Rekomendowane odpowiedzi

Temat na prośbę kumpla:

"Czesc, kupilem PS3(wersja 80GB) w USA. Niestety nie dzialaja mi filmy (pokazuje ze jest film, ale jak chce go wlaczyc, to pisze mi, ze jest blad z kodowaniem). Z tego co wiem u nas jest kodowanie PAL, a tam jakies inne. Czy mozna cos z tym zrobic, sciagnac jakies programy, cos przestawic w ustawieniach (oczywiscie nie chce stracic gwarancji)? Czy jezeli nie dzialaja mi DVD to to samo bedzie z Blue-Ray?"

Mam nadzieję, że pomożecie. Pozdrawiamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to filmy NTSC nie beda chodzic na PAL a filmy PAL na konsolach NTSC. Chyba sie nic nie da zrobic. Bo brak blokady regionalnej dotyczy tylko gier. Ale niech sie inny wypowiedza moze sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z filmami raczej nic nie zrobisz ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja wiem to filmy NTSC nie beda chodzic na PAL a filmy PAL na konsolach NTSC. Chyba sie nic nie da zrobic. Bo brak blokady regionalnej dotyczy tylko gier. Ale niech sie inny wypowiedza moze sie myle.

Zgadza sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam konsole ntsc.....pozostaja ci tylko divx (btw mi tam to wogole nie przeszkadza i tak filmow na dvd nie ogladalem zbyt czesto )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tym nie zrobisz. Nawet na allegro jak ktoś sprzedaje konsole ze stanów to pamiętam, że zawsze było napisane, że właśnie nie obsługuje ona filmów w wersji PAL. niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że jest na to sposób ale chyba tylko na Blu-Ray (nie pamiętam gdzie, chyba na maxconsole ale nie jestem pewien, dlatego nie mam linka).

Wrzucasz płytę, wczytuje, uruchamiasz film i wyskakuje komunikat z tym błędem... Wciskasz trójkąt na konsoli i wybierasz opcję "top menu" - powinno wskoczyć menu filmu .

jak znajde linka to zapodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×