Skocz do zawartości
Patricko

Grosser Preis Santander Von Deutschland

Rekomendowane odpowiedzi

Nurb.png

Komentarz do Hockenheim (wersja 2010):

Tor zarówno z szybkimi partami oraz dość krętymi (część stadionowa). W dodatku bardzo wąsko, gdzie nawet nie ma mowy o wyprzedzaniu.

Najlepszym miejscem wg mnie do wyprzedzania jest partia za pierwszym zakrętem, potem prosta i ewentualnie nawrót.

W innych miejscach jest trudno, a nawet bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tor, z szybkimi prostymi oraz mocnymi dochamowaniami z jednym nawrotem ostrym, trzeba zbilansowac ustawienia ale licze na nim na szybka jazde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet sie nie wypowiadam czy lubie czy tez nie ten tor... po prostu trzeba cwiczyc bo inaczej bedzei lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sekcja stadionowa jest w miare do wyprzedzeń ale trzeba będzie uważać Czyli zakret 2 6 13 da sie wyprzedzać nie wiem jak wy sie do tego odnosicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sekcja stadionowa jest w miare do wyprzedzeń ale trzeba będzie uważać Czyli zakret 2 6 13 da sie wyprzedzać nie wiem jak wy sie do tego odnosicie

13. chyba nie za bardzo - jest tam dość wąsko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największą zagadką dla mnie jest: "Mobil 1 KurWe"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie tego toru, najgorszy na jakim gralem, jest do niczego, ciagle nie wyrabiam, albo przy dochamowaniach mnie slizga, nie moge na nim opanowac bolidu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie po pierwszym dniu testow bardzo podoba... generalnie ustawienia bardzo agresywne ale jezdzic trzeba czujnie szczegolnie ten mobila 1, no i w czasie wyscigu kosic mozna ten perwszy zakret jak sie chce... w q natomiast trzeba znalesc umiar, ale jest to do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jakoś nie specjalnie leży mi ten tor. Najbliższy fajny to dopiero Belgia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemal co nowy tor czytam historie typu "oj tego toru to nie lubię" :D

Z czasem każdy się przyzwyczaja do nowych warunków. Po prostu za długo żyjecie torem, który już mamy za sobą.

Mało tego... poczekajcie do Yas Marina, Yeongam czy Suzuki, a może nawet do Hungaroring, bo wiem, że znajdą się tacy, którym i ten tor nie podpadnie, a zobaczycie, że Hockenheim to pestka i można miło pojeździć :)

W "F1'06" ten tor jedzie się w zasadzie tak samo jak tutaj, więc nie mam problemów z jego opanowaniem. Są jednak elementy do poprawy i mam nadzieję, że sobie z tym poradzę. No i kręcę tu gorsze czasy niż w F1'06, więc trzeba pokombinować z ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jakie czasy krecicie na torze?

Chcialbym znac swoje miejsce w szeregu...

Wczoraj robilem sobie treningowe Gp, jechalem mercedesem, ponoc najbardziej adekwatnym wozem do warunkow ligowych.

Na poziomie ai legendary wygralem i treningi i kwalifikacje i wyscig.

Najlepszy czas z kwalifikacji 1:17.511, to bylo 1,8 sek przewagi nad drugim, czyli przepasc...

Nie wiem czy mi dobrze idzie na tym torze czy AI takie slabe, wiec prosze mnie tu szybciutko na ziemie sprowadzic :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie przypominam z wczorajszego treningu z chłopakami z pierwszej ligi to musisz mieć poniżej 1:16 żeby powalczyć z Patricko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie zamiast Hockenheim'u mamy Nurburgring. To jest zdjęcie Nurburgringu:

nurburgring.jpg

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×